Treść opublikowana przez peter22
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
A myślałem ze będzie jakoś jak w Vw ze sie wciska i przekreca. Dzięki ---------- Post dopisany 01-03-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 17:12 ---------- dobra cena ktoś chętny 3.0 biturbo Audi A6 chłodnica turbo 4G0145805J (3056536108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
No to dobra informacja, ze wtryski sa dobre . :naughty:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
to jaki ty masz rozmiar tych opon 265/30/20 czy 245/30/20 bo powinny byc te pierwsze:jerk:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ładnie wyszło . a jakis dystans zakładałeś czy to jest sama felga?????
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
to faktycznie chyba lepiej w aso kupic ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 16:06 ---------- wyrwałem przełącznik do lusterek za 90 zł z przesyłką ---------- Post dopisany 26-02-2013 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 19:49 ---------- Hej jak mam wyjąć włącznik świateł ???
-
B8 TrOOOOp
do gorącej wody z badziewiem. może pomoze
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
to narazie zostaw aż ci nie padnie a dopracuj reszte
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
to dawaj propozycję
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
dokładnie koła do wymiany na lato, kolor super , szkoda że nie avant, super że quattro. Powodzenia w modach
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
nie przesadzaj orzeł miał jak dobrze pamietam 360 KM a po zmianie turbo 370KM chyba ze sie pomyliłem i na starej miał 350 a na nowej 360KM:jerk:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
dzięki bardzo
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
dzieki już kupiłem a do lusterek masz jakis namiar??
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a dasz rade jakos na auto wsadzić nawet tą jedną . Prezentuje sie zacnie:naughty:
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Pasuje pierwszy pomysł jest najlepszy. jestem za:wink:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
wygląda na to że taki sam .cena dobra i jakas tam gwarancja rozruchowa jest ---------- Post dopisany 23-02-2013 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 05:39 ---------- Witam mam pytanie czy włącznik świateł poliftowy za 150zł to dobra cena i czy jest to to samo co w Q7:decayed:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
zakładaj opony na felgi bo szukam czegoś dla siebie io nie moge sie zdecydować
-
[B8 CAHA] Bialy avant
dokładnie z tego co opisują moc MTM jest tylko na papierze a w praktyce jest sporo mniej. Wala gotowce:facepalm:
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Też jestem za . klub a6 to pomyłka wszystkiego się czepiają
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
wielki plus za manuala
-
[B8 CAHA] Bialy avant
ładna sztuka
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
z tego co mówią to CR są poprawione od połowy 2009 roku
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Ja miałem oryginalnie DPF-a ale Rogall mi go wywalił programowo . Polecam zrobienie wydechu za turbina 3 cale to dopiero zobaczycie jak wstaje turbina i jak szybko reaguje na pedał gazu:naughty:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Za IC dałem 600zł jak nowy . Kupiłem na allegro , a szukałem po częściach do tego modelu i dzwoniłem czy czasem nie maja do sprzedania IC. Kupiłem od gościa, który miał wystawiony cały przód kompletny. Na początku nie chciał rozkompletowac , ale po 3 telefonie nie wytrzymał ciśnienia i sprzedał. :grin:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
co tu taka cisza w temacie ???
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
2.0 tdi daje rade , czekam na ciepłe dni zeby skopac tyłki paru mocniejszym autkom