Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. masakra , nie usiedzi spokojnie ani jednego dnia tylko dalej i dalej z kolejnymi modami . Szkoda ze mieszkasz tak daleko bo chetnie bym oblukał twoje dwie piekne furki . Pozdrawiam
  2. Auto odebrane lampy swieca tak jak powinny. tak jak sie domyslalismy kable były odciete i lampy przystosowane zostały do bi-xenonów nieskretnych. Jak dobrze mieć znajomych mechanikow co maja pojecie o robocie . Niebawem zdjecia
  3. wczoraj wieczorkiem jak jechałem to zauważyłem ze lampy skrecaja razem z kierownica . Mysle ze poprostu sa przepiete kable we wtyczce , kolega mi powiedzial ze kupił do skretnych bo myslał ze takie ma a jak przyjechali mu zakładac to sie okazalo ze ma normalne i przekładali kable. Dzisiaj moj mechanik bedzie z tym walczył ma moje lampy na wzor zobaczymy czy da rade cos z tym zrobić jak nie to lampy beda do sprzedania do auta które ma zwykłe bi-xenony
  4. Panowie potrzebuje szybka odp. po czym poznac czy bi-xenon jest skretny czy normalny?? Wsadzilem nowe lmpy z diodami i nastawy mi nie dzialaja a u kolegi od którego mam te lampy wszystko dzialało i on mial u siebie bi-xenon zwykły.
  5. peter22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    piekna bryczka wypas powala na kolana
  6. dokładnie na trasie jedno jak i drugie audi pala bardzo mało
  7. podaje odczyty z fisa ale napisałem ze robimy niewielkie odległosci dlatego takie wyniki . małe miasto co chwile swiatla .
  8. Cos wam bardzo malo palą te audice . moj ojciec ma 3.0 tdi automat i po miescie pali mu 19 litrow (fakt ze jezdzi malo2 kilometry do pracy i spowrotem do chorwacji wyszla 7,8l ) a moje 2.0 tdi pali 10 litrow jak wyżej 2-5 kilometrów po miescie do pracy
  9. fura sprzedana????????
  10. piekna wersja :naughty:
  11. w brb nie ma centralnego IC chyba ze ktos sobie taki sam wsadził. oryginalnie jest tylko po lewej stronie
  12. wielki plus za napęd, zmieniaj turbinke drugi IC i zobaczysz jak to auto dopiero bedzie smigalo
  13. to sprzedawaj i zakładaj nowy temat z modami nowej bryczki jeszcze pare dni i w mojej bryczce bedzie pare zmian wizualnych ;o)
  14. peter22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie też się podobają i takie właśnie mam niestety występują tylko w 18''... ty i tak bys 19 nie wsadził :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. fajny wypas i na plus manual
  16. peter22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tył wyglada zajebiaszczo http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/genewa-2012/zobacz-nowosci/news/oto-nowe-audi-rs4-wiemy-juz-prawie-wszystko,1760158
  17. jak już zmieniac turbo to wsadzaj CAHA lub BRD dodatkowo wsadzaj drudi IC i jak masz jeszcze kase to wsadzaj wydajniejsze wtryski i pod 190 mozesz celowaĆ. Ja na BRD i drugim IC na seryjnych wtryskach uzyskałem 173 KM Pozdrawiam a widze ze maszrok 2008 wiec jest DPF , to zastanów sie jeszcze czy go nie wywalić
  18. tam wystarczy zmienic tylko lampy i licznik w milach i jest ok kiera moze zostac po lewej. my mamy tylko taki porypany kraj ze trzeba wszystko przekładac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.