Treść opublikowana przez peter22
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ile taka szybka w ASO???
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
masakra , nie usiedzi spokojnie ani jednego dnia tylko dalej i dalej z kolejnymi modami . Szkoda ze mieszkasz tak daleko bo chetnie bym oblukał twoje dwie piekne furki . Pozdrawiam
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Sto lat
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Auto odebrane lampy swieca tak jak powinny. tak jak sie domyslalismy kable były odciete i lampy przystosowane zostały do bi-xenonów nieskretnych. Jak dobrze mieć znajomych mechanikow co maja pojecie o robocie . Niebawem zdjecia
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
wczoraj wieczorkiem jak jechałem to zauważyłem ze lampy skrecaja razem z kierownica . Mysle ze poprostu sa przepiete kable we wtyczce , kolega mi powiedzial ze kupił do skretnych bo myslał ze takie ma a jak przyjechali mu zakładac to sie okazalo ze ma normalne i przekładali kable. Dzisiaj moj mechanik bedzie z tym walczył ma moje lampy na wzor zobaczymy czy da rade cos z tym zrobić jak nie to lampy beda do sprzedania do auta które ma zwykłe bi-xenony
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Panowie potrzebuje szybka odp. po czym poznac czy bi-xenon jest skretny czy normalny?? Wsadzilem nowe lmpy z diodami i nastawy mi nie dzialaja a u kolegi od którego mam te lampy wszystko dzialało i on mial u siebie bi-xenon zwykły.
-
A8 D3 na 20" :)
piekna bryczka wypas powala na kolana
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
dokładnie na trasie jedno jak i drugie audi pala bardzo mało
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
podaje odczyty z fisa ale napisałem ze robimy niewielkie odległosci dlatego takie wyniki . małe miasto co chwile swiatla .
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Cos wam bardzo malo palą te audice . moj ojciec ma 3.0 tdi automat i po miescie pali mu 19 litrow (fakt ze jezdzi malo2 kilometry do pracy i spowrotem do chorwacji wyszla 7,8l ) a moje 2.0 tdi pali 10 litrow jak wyżej 2-5 kilometrów po miescie do pracy
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
fura sprzedana????????
-
[ALL B6] A4 1,9tdi quattro
piekna wersja :naughty:
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
w brb nie ma centralnego IC chyba ze ktos sobie taki sam wsadził. oryginalnie jest tylko po lewej stronie
-
[B7 BPW] A4 S-line by MACKO
wielki plus za napęd, zmieniaj turbinke drugi IC i zobaczysz jak to auto dopiero bedzie smigalo
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
to sprzedawaj i zakładaj nowy temat z modami nowej bryczki jeszcze pare dni i w mojej bryczce bedzie pare zmian wizualnych ;o)
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
i co teraz bedzie ?????????
-
B8 TrOOOOp
Mnie też się podobają i takie właśnie mam niestety występują tylko w 18''... ty i tak bys 19 nie wsadził :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
fajny wypas i na plus manual
-
B8 TrOOOOp
Tył wyglada zajebiaszczo http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/genewa-2012/zobacz-nowosci/news/oto-nowe-audi-rs4-wiemy-juz-prawie-wszystko,1760158
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Gratki VIPA
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
brb to nie jest CR
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
jak już zmieniac turbo to wsadzaj CAHA lub BRD dodatkowo wsadzaj drudi IC i jak masz jeszcze kase to wsadzaj wydajniejsze wtryski i pod 190 mozesz celowaĆ. Ja na BRD i drugim IC na seryjnych wtryskach uzyskałem 173 KM Pozdrawiam a widze ze maszrok 2008 wiec jest DPF , to zastanów sie jeszcze czy go nie wywalić
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
tam wystarczy zmienic tylko lampy i licznik w milach i jest ok kiera moze zostac po lewej. my mamy tylko taki porypany kraj ze trzeba wszystko przekładac
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
moze temu komus chrom sie nie podobał
-
Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
to poprosze nr tel.