Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. ruszył sie jakoś temat z tym dziadostwem??
  2. jest wydajniejsza 2xx KM do osiągniecia
  3. peter22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w moim a6 c6 100% garaż z blachy nie ocieplony w srodku -6,5 stopnia
  4. foty bedą jak listwy wsadze i zderzak
  5. a orientujesz sie jakie koszta
  6. a ten warsztat w krakowie podejmie sie zeby wsadzić quattro do a6 c6 2.0 tdi :naughty:
  7. witam przy wymianie silnika od mitsubishi trzeba jeszcze pamiętać o wymianie świec żarowych bo są inne. dopiero w zimne dni okazało sie że dwie mam padniete . dzisiaj wymieniłem cały zestaw od kolegi Dzika ceramiczne NGK .[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________dzisiaj zerwałem białą okleine z listew i okazało sie ze są jaśniejsze niż moje auto , wiec jada do malowania . na pokładzie zawitały lusterka od s6
  8. wielki plus za naped :kox:
  9. jaro4444 miał ponad 200 KM na brd a 216 KM na caha i wyczyszczonych ultradzwiekowo wtryskach.
  10. czas ma quattro
  11. to nie jest auto do robienia osiągów, strasznie ciezki klocek jest z a6. moze jakies pomiary sie zrobi z czasem
  12. witek powiedział ze zrobił pare 1.9 na BRD i sa sporo mocniejsze od mojego wyniku. jak trafisz dobrą BRD to nie ma problemu z dołem.
  13. Młody przygasaja ci diody przy kierunku?? kolega ma takie lampy do sprzedania za 800zł tylko diody nie przygasaja przy kierunku
  14. jeszcze, nie mam czasu. Mam nadzieje ze jutro wsadze na autko
  15. programik teraz autko przyspiesza w pełnym zakresie obrotów :naughty:
  16. inna jazda, teraz to czuc ze auto jedzie a nie sie toczy . Wielkie podziekowania dla Witka to juz jest moje trzecie auto, które mi zrobił i jak zawsze super robota. :kox:
  17. tak wywalony zostal bo silnik od mitsubishi był bez Wspominałem Witkowi ze sie szykujesz o niego na poprawe V-techa
  18. nie mam co sie rozpisywac do auta wsadzony zostal nowy silnik z mitsubishi z 2010 roku z przebiegiem 8000km turbo CAHA przebie 1400 km IC od A4 B8 3.0TDI odblokowane hamowanie lewą nogą
  19. hej kolego wydeszek masz s4 czy jakies inne kozcówki , bo bardzo fajnie wyglada . szukam czegos do swojego a6
  20. tak wsadziłem cahe i IC od b8 3.0 tdi w czwartek jade do Witka na program a tu dzisiejszy zakup listwy jeszcze oklejone na biało ale najlepsze jest to ze sa w moim kolorze cena za wszystko 900zł no i po programie
  21. może u ojca mam polskie menue i cos takiego tam widziałem otwieranie szyb kmfort i inne alo cos pokrecilem bo dawno w MMi nie zagladałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:30_________________________________________________jakiej srednicy masz koncówki??
  22. to teraz jeszcze jakies koncówki ładne najlepiej oryginalne
  23. zalicytowałem dzieki mam nadzieje ze to to bo gosciu nie odbiera telefonu
  24. a jakie koszta takiej dokładki w aso bo na allegro nie moge samej wyczaić, a i jeszcze potrzebuje taką dokładke w wyjsciem na hak
  25. moze od s6 kolega mowil ze od rs6 bo bral wszystko od jednego goscia tak jak i przedni gril[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 16:46_________________________________________________Panowie mam pytanie odnosnie dokladki tylnego zderzaka od audi s6 podejdzie do zderzaka s-line ???? Myslałem o wsadzeniu wydechu z dwiema koncówkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.