Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. jesli ktos malo jezdzi to 3.0 tdi sporo pali mowa oczywiscie o automacie , wiem co mowie bo ojciec ma 3.0 tdi i jezdzi do okoła komina :> i pali mu do 16 litrów ( z autem jest oczywiscie wszystko dobrze, po trasie do chorwacji wyszlo 7,8 l ) moje 2.0 tdi tez jazda do okoła komina wychodzi 0o 9 l po trasie pokazuje nawet 5.8 -6,5 litra
  2. kolego jezdzilae a6 2.0 tdi , w srodku wcale nie jest glośno , a moj mechanik jak mi zmieniał silnik to powiedział ze moje a6 chodzi ciszej niz nowe 2.0 CR a troche tych autek robi bo pracuje w ASO
  3. 2.0 nie jest wcale taki tragiczny zmienisz turbine na caha + iC i ponad 200 KM masz a spalanie po trasie jest smieszne >
  4. pieknie zrobione auteczko
  5. chyba ze ma na oku cos nowego?? :gwizdanie:
  6. ale ten wykres to chyba nie jest rossiego on był w MTM
  7. po programie autko rossiego ma podobno 440 KM
  8. no to cykaj te zdjecia bo juz zbyt dlugo trzymasz nas w napięciu :kox:
  9. no ładnie dajesz do przodu z modami .[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 17:13_________________________________________________jak juz poskładasz auto to cyknij jakies nowe foty bo koncówki na pierwszej stronie juz nie sa aktualne
  10. wsadz turbo BRD + drugi IC i bedziesz mial w granicach 170 KM tak jak u mnie wyszlo a jesli zmienisz wtryski to ok 190 KM bedzie w zasiegu . U mnie własnie wtryski nie chcialy juz dac wiecej paliwa.
  11. Hej moje auto nie bralo ani grama oleju nawet po zrobieniu moda na 170 KM a zmeniałem co 15 tyś.jesli ci trzepe budą na postoju to masz pewnie zle ustawiony rozrzad, tez tak mialem dopiero Witem mi ustawił jak potrzeba . Co do kopcenia na czarno to możesz miec nieszczelność w układzie dolotowym, lub masz zrobiony program do d*py. Moje 1.9 TDI smigalo 230 km/h dopiero od 215-220 sie bujało. jedz do jakiegos kumatego mechanika niech ci podepnie fure pod kompa . Co do spalania to nie jest duże jak na jazde tylko po mieście .
  12. narazie to zapodaj jakies zdjecia
  13. i gdzie te fotki, mialy byc w czwartek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. http://allegro.pl/audi-orginalne-et-47-j8x17-a6-a4-okazja-i1870405890.html tu masz ładne felgi
  15. no to dawaj fotki, moje juz tez jeździ IC zamontowany.
  16. co sie dziej z autkiem??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. najlepiej poszukac silnika od mitsubishi oznaczenia BWC z Dpf-em i BSY bez Dpf-a te silniki juz maja poprawiony naped pompy olejowej na taki jak jest w 1.9 . silnik mozna wyrwac w dobrych pieniadzach tylko nie mozna mówic ze szukacie do Audi tylko do Mitsubishi , bo inaczej cena wzrasta o ok 1000zl . ja juz jestem po wymianie silnika trafił sie silniczek z 2010 roku przebieg 8 tys km
  18. nie masz awx jesli jest skrzynia 6
  19. W pierwszej kolejnosci bedzie turbina i program bo auto musi sie zacząć odpychac .
  20. peter22 odpowiedział(a) na Artur891 temat w Inne marki
    Auto ładno ale to zawieszenie to masakra jakies, jak na szczudłach. wklej fotki środka
  21. do mnie to pisałeś???? bo ja nic o listwach nie pisalem :gwizdanie:
  22. Belka musi być A tu zdjecie autka za jakim jechalem dzisiaj po miescie na zdjeciu moze tego tak bardzo nie widac ale auto pewnie zostawia 4 slady za soba . jak jechał to wygladało jakby byl cały czas w poslizgu bocznym. :polew: :polew:
  23. Okazalo sie ze ten IC od B8 jest bardzo szeroki wiec trzeba bylo troszke pokąbinowac popodcinac . Z tego co juz wiem to belka musiala byc podcieta bo zderzak nie chciał wejsc i delikatnie trzeba bylo podszlifowac zderzak przy kratkach zobaczymy jak wyszlo . [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 16:26_________________________________________________ Tak było Mała poprawka przewodu od klimy A tak wyszlo dzisiaj jak sie uda to cykne fotke ze zderzakiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.