Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. bo PIXI ma zostawiona stara skrzynie i sprzegła a jaro wsadzil wieksze sprzegła wraz ze skrzynia od BRD
  2. auto fajnie wyglada jedyne czego mozna sie pozbyc to tego znaczka na tylnej klapie . Pozdrawiam
  3. nie wyszło cos mało jak na ten silnik??? kolega robił u witka i wyszło 185 KM??
  4. słabo idzie bo juz wszyscy maja wirusa :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. Jak ci buja silnikiem to mozesz miec rozrząd do ustawienia tez tak miałem ale witek dał sobie z tym rade polecam go wszystkim
  6. zmieniłem ale całe auto ;o) . miały byc dwie a6 3.0tdi ale jest jedna a6 i jedna bmw 530xd
  7. ja tez dzisiaj zamówiłem jak narazie pełna profeska
  8. no ładny wynik mi juz bylo mało i zmieniłem na 3.0 d ale nie audi , gdyz nie mogłem nic zadbanego znalezc a szukałem ponad dwa miesiace. a na co ty bedziesz zmieniał??
  9. ja mam tak zrobione +2 ic i wyszło 173 KM
  10. ciekawe iedy bedzie mu mało :naughty:
  11. a jak ma i czerwone to nie było 115KM??
  12. z oznaczenia na klapie wychodzi ze to jest 115KM
  13. Witam kolega ma AFN i zastanawia sie nad zmianą turbiny . Przeczytałem juz gdzies na forum ze taka turbina jest juz wsadzana do silników 1.9 tdi i 2.0 tdi czy do AFN podejdzie??? Pytam bo jest ona sporo tansza i wydajniejsza niz moja BRD
  14. trzeba jakies kabelki poprzekładac w tym włąznikui jest git
  15. zgadza sie ale ty napisałes ze tylko czasami chcesz wyłanczac dzienne zeby sie nic nie paliło. tak jak ja mam jest w oryginale .
  16. da sie to zrobic ja tak mam wystarczy wymienic przełącznik który w aucie bez xenonow był odpowiedzialny za regulacje wysokosci swiateł . u mnie jest tak włącznik swiateł na 0 , swiecą sie DRL (dzienne) na mijania swieca sie xenpony. Analogicznie z funkcją AUTO jak jest widno to swieca sie DRL zciemnia sie zapalaja sie xenony. dopiero po wymianie przęłącznika tego co opisałem wcześniej istnieje mozliwość wyłączenia DRL . Pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 17:56_________________________________________________a odnosnie barwy xenonów to jesli zmienia sie w kolor czerwony to oznacza ze juz sie wypaliły i czas je zmieniac
  17. nie masz sie czym martwic
  18. adamooo to jednak nie sprzedajesz autka?? w silniku tez cos będziesz zmieniał??
  19. ja pierdziele czy wy nie czytacie tego co napisałem nie jest potrzebna taka przejsciówka za 250 zł wystarcza wtyczki do xenonów i poprzekładac kable i ten jeden kabelek dodatkowy pociagnąc od przesłony. jeszcze raz macie link gdzie jest wszystko pokazane http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23248605
  20. ale to 300 KM to chyba nie w automacie co???
  21. no to teraz pozostaje tylko czekac na kolejne mody :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.