Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Pasuje do B6 ktoś nawet tu się chwalił zdjęciem kiedyś tylko ramkę trzeba przełożyć i będzie malina.Tylko to nie s-line co wklejałeś[emoji39] Dzięki za info naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
przede wszystkim musisz kupić ledy które sa wąsko rozstawione czyli 6 ledów na 5cm inaczej a nie standardowo 3 ledy na 5cm. kupisz w każdym markecie tego typu ledy
-
B6 DIVISION
pany czy ktoś ma możne tego typu gałkę w swojej b6 pasuje czy jeśli chodzi o montaż czy nie bardzo ???? http://allegro.pl/audi-a4-s4-a5-s5-mieszek-galka-zmiany-biegow-i6302024754.html#thumb/1
-
Spoty Katowice i okolice
Ja bym jechał ale pogoda do du.... naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Artur możemy se ręce podać. Ja w tym roku o jakimkolwiek urlopie mogę pomarzyćZostaje długi weekend w sierpniu tylko Spoko nie jesteście sami ja co prawda mam tydzień urlopu ale co z tego ze jestem wtedy w innej pracy za którą nie dostane nawet złotówki. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ludziska nie ma kto wiązki bose do sprzedania ??? naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dokładnie jeśli się kręci będzie Oki. Później musisz sprawdzić czy kompresor sie kręci. Czyli po kręcić oska do której przykre ca się ten element sprzęgła naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Kolo pasowe masz w twoim dobre wiec tylko ta przednia część naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Są zamienniki w każdym sklepie kupisz naciepane z GT-I9195 A jeśli kręcisz coś kluczami to sprawdzisz to sobie sam mając kanał w domu naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
To ci mechanik dowalil cena u mnie zmieścił byś się w 150zl tak myślę jeśli faktycznie tylko sprzęgło jest zerwane bądź odkrecone ponieważ one lubialy się odkręcić naciepane z GT-I9195
-
Przełącznik świateł- zmiana na inny
pasuje p&p? tylko ze ja mam w planach dekory w alu wiec chrom wokol wlacznika bedzie sie zlewal. dlatego chce same pokretlo miec z chromem Nie pasuje trzeba lekko rezac naciepane z GT-I9195
-
Przełącznik świateł- zmiana na inny
Ja mam z golfa 7 włożony. Tez to dobrze wygląda naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
A to chyba że tak z tym ze coś mi się wydaje ze tez będziesz musiał mieć modol żeby Led za mocno nie świecił. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Da się wykombinować tylko po co ??? naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Mruga soczewka na 100% a druga sprawa jeśli zrobisz dzienne to h7 dalej używasz jako długie. Wszystko działa bez problemu nie trzeba nic wywalac naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ja mam ori instalacje i jak zalacze długie to otwiera się przysłona i zapalaja h7. Jeśli nie świeca się mijania i to tylko h7 się oswieca. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Powinno migac wszystko czyli xenon i h7 jak zapalisz długie naciepane z GT-I9195
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Ori wiązka naciepane z GT-I9195
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Bas jest zdecydowanie lepszy niż w zwykłych grajkach i przede wszystkim nie gubi się kiedy dajesz głośniej. A dźwięk jest zdecydowanie lepszy mimo że na razie podłączony pod sub tylko tył. Ale będę ogarnial również przód. Kiedyś też mówiłem ze nie będzie różnicy, ale jest duża różnica. Z tym ze wszystkie głośniki zmienione nawet na desce. naciepane z GT-I9195
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
No i wpadło również BOSE naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No to masz problem rozwiązany naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Zobacz przewody na łączeniu drzwi. A druga sprawa zobaczył bym konfort czy nie był zalany naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Da rade śmiało zakładaj naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Odlaczales aku albo coś w tym stylu ??? Kiedy ci się to stało ???naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
czujnik wymieniony i TERAZ TO JEST MOC !!! dzięki secio, pierwsza naprawa która mnie kosztowała tylko 50 zł Nie ma za co w sumie to nic nie pomogłem. naciepane z GT-I9195