Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pasuje do B6 ktoś nawet tu się chwalił zdjęciem kiedyś tylko ramkę trzeba przełożyć i będzie malina.Tylko to nie s-line co wklejałeś[emoji39] Dzięki za info naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    przede wszystkim musisz kupić ledy które sa wąsko rozstawione czyli 6 ledów na 5cm inaczej a nie standardowo 3 ledy na 5cm. kupisz w każdym markecie tego typu ledy
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany czy ktoś ma możne tego typu gałkę w swojej b6 pasuje czy jeśli chodzi o montaż czy nie bardzo ???? http://allegro.pl/audi-a4-s4-a5-s5-mieszek-galka-zmiany-biegow-i6302024754.html#thumb/1
  4. Ja bym jechał ale pogoda do du.... naciepane z GT-I9195
  5. Artur możemy se ręce podać. Ja w tym roku o jakimkolwiek urlopie mogę pomarzyćZostaje długi weekend w sierpniu tylko Spoko nie jesteście sami ja co prawda mam tydzień urlopu ale co z tego ze jestem wtedy w innej pracy za którą nie dostane nawet złotówki. naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska nie ma kto wiązki bose do sprzedania ??? naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie jeśli się kręci będzie Oki. Później musisz sprawdzić czy kompresor sie kręci. Czyli po kręcić oska do której przykre ca się ten element sprzęgła naciepane z GT-I9195
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolo pasowe masz w twoim dobre wiec tylko ta przednia część naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są zamienniki w każdym sklepie kupisz naciepane z GT-I9195 A jeśli kręcisz coś kluczami to sprawdzisz to sobie sam mając kanał w domu naciepane z GT-I9195
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ci mechanik dowalil cena u mnie zmieścił byś się w 150zl tak myślę jeśli faktycznie tylko sprzęgło jest zerwane bądź odkrecone ponieważ one lubialy się odkręcić naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    pasuje p&p? tylko ze ja mam w planach dekory w alu wiec chrom wokol wlacznika bedzie sie zlewal. dlatego chce same pokretlo miec z chromem Nie pasuje trzeba lekko rezac naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Ja mam z golfa 7 włożony. Tez to dobrze wygląda naciepane z GT-I9195
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to chyba że tak z tym ze coś mi się wydaje ze tez będziesz musiał mieć modol żeby Led za mocno nie świecił. naciepane z GT-I9195
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da się wykombinować tylko po co ??? naciepane z GT-I9195
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mruga soczewka na 100% a druga sprawa jeśli zrobisz dzienne to h7 dalej używasz jako długie. Wszystko działa bez problemu nie trzeba nic wywalac naciepane z GT-I9195
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam ori instalacje i jak zalacze długie to otwiera się przysłona i zapalaja h7. Jeśli nie świeca się mijania i to tylko h7 się oswieca. naciepane z GT-I9195
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinno migac wszystko czyli xenon i h7 jak zapalisz długie naciepane z GT-I9195
  18. Ori wiązka naciepane z GT-I9195
  19. Bas jest zdecydowanie lepszy niż w zwykłych grajkach i przede wszystkim nie gubi się kiedy dajesz głośniej. A dźwięk jest zdecydowanie lepszy mimo że na razie podłączony pod sub tylko tył. Ale będę ogarnial również przód. Kiedyś też mówiłem ze nie będzie różnicy, ale jest duża różnica. Z tym ze wszystkie głośniki zmienione nawet na desce. naciepane z GT-I9195
  20. No i wpadło również BOSE naciepane z GT-I9195
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to masz problem rozwiązany naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobacz przewody na łączeniu drzwi. A druga sprawa zobaczył bym konfort czy nie był zalany naciepane z GT-I9195
  23. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Da rade śmiało zakładaj naciepane z GT-I9195
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odlaczales aku albo coś w tym stylu ??? Kiedy ci się to stało ???naciepane z GT-I9195
  25. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czujnik wymieniony i TERAZ TO JEST MOC !!! dzięki secio, pierwsza naprawa która mnie kosztowała tylko 50 zł Nie ma za co w sumie to nic nie pomogłem. naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.