Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Z drugiej strony dlatego wymieniasz olej co 15 tys albo co rok a to dlatego że traci swoje właściwości smarujace itp a taki co leży otwarty czyli nie jest zamknięty hermetyczne dokładnie tak samo traci właściwości.naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Jak bym miał roczny np 1 litr czy coś to bym lal ale starszego juz nie. A ja kupuje zawsze 4 litry wiec wlewam stan i jeżdżę do następnej wymiany. Ale decyzja należy do ciebie naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Olej który jest już otwarty ma rok ważności ale myślę że śmiało możesz lac jeśli ci to nie przeszkadza naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Diesel a przynajmniej mój spokojnie 5.2 naciepane z GT-I9195 Na takiej trasie oczywiście naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Raczej nie bo czy 1.9 czy 2.5 skrzynia może być ta sama naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to masz za auto ze musisz kompem to kasować naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Co wy na to :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Tu masz foto :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde szkoda ze się dodzwonić nie szło a mi też nic nie przyszło ze ktoś próbował. Trudno innym razem ale szkoda bo piwka bym się napil hehe naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Receism Event naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195 Arturoo to dla Ciebie :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Siemka :-) naciepane z GT-I9195 Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za to może ktoś jedzie w niedziele na automaster show? ? ? naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wybiera się ktoś do kamienia śląskiego ?????? naciepane z GT-I9195 Automaster show naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Masz fejsa, weź tam znajdź anuluj mandat.pl i tam jest wszystko opisane co trzeba gdzie wysłać, 99,9% skuteczności Dzięki Pucek naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Pany co powiecie na to trzeba pisać odwołanie moim zdaniem nie widać nic na zdjęciu nawet zarysu auta naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Secio, a z czego to pokrętło w sensie środek? Samo pokrętło jest z Passata golfa itp. Reszta a4. Pozatym po co mam rezac auto jak go nie mam naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Taki se modzik :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My będziemy za chwile naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest szansa ze ja będę :-) naciepane z GT-I9195