Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile anten wchodzi ci do radia jeden kabel czy 2naciepane z GT-I9195 Teraz mam dwie, FM z przejściówka i taką drugą z wtyczką coś w stylu GPSa, jest lepiej, łapie 5 stacji Druga sprawa, to po zamknięciu auta, odczekaniu chwili, jak zgaśnie awaryjka, lusterko etc nawi dalej chodzi, chodzi i po 5 min. dalej chodziło. A raz wyszło tak, że zgasło kilka sekund po awaryjnym. Co może być na rzeczy? Kolejna sprawa, to wtyczka od anteny GPS, w instalacji auta mam obudowaną taką plastikiem, zdjąć ten plastik, żeby weszła do radia, czy szukac przejściówek? Do GPS zdejmij plastik i jest oki. Jeśli chodzi o fm to musisz mieć podłączone zwykła fm i druga w tym samym gnieździe nazywa się diversyti czy jakoś tak żeby radyjko dobrze zbierało i nie trzeszczalo itp.naciepane z GT-I9195
  2. A co się dzieje w kato dziś ciekawego bo nic nie wiem naciepane z GT-I9195
  3. Siemka naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka naciepane z GT-I9195
  5. Siemka naciepane z GT-I9195
  6. Pany dopiero znalazłem chwilę i przejrzałem wątek dzięki za miłe słowo postaram się wpaść w najbliższym czasie jeszcze jak za dobrych starych lat Stanley ten komentarz.. Tyś jest na prawdę wyjątkowy ale ja taki nie jestem jak podupić to tylko z miłości Ty tez żyjesz w ogóle. naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile anten wchodzi ci do radia jeden kabel czy 2 naciepane z GT-I9195
  8. Ja się zbieram powoli wiec dojade naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre dobre :-) naciepane z GT-I9195 Jest rns od zaraz :-)naciepane z GT-I9195 Za dużo kaski . I wywalili już dwa znajomym :/ co za h.......Ja po tanie mu leda sprzedaje jak cosnaciepane z GT-I9195
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest rns od zaraz :-)naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz zbiornik i pompkę naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jaki jest koszt kpl do spryskiow czy zbiornik pompka jakieś pewnie węże oprócz samych spryskiwaczy bo już mam naciepane z GT-I9195
  13. A ja postaram się wpaść naciepane z GT-I9195
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry naciepane z GT-I9195
  15. Dobry naciepane z GT-I9195
  16. No to można po 22 jak cos a gdzie jesteś w sjz czy swd naciepane z GT-I9195
  17. A jeszcze pytanko jak z tym dolnym grillem on już chyba pasował nie będzie co??Gril nie bedzienaciepane z GT-I9195 Do mnie możesz dać autonaciepane z GT-I9195 Ktoś dziś preferuje kiełbaske z grilla albo gokoneczko naciepane z GT-I9195
  18. Niezły sajgon ale polak potrafi będzie jak nowa i co najważniejsze nie bita naciepane z GT-I9195
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok zobacze jutro . A tak wogóle to trzeba mieć specjalny moduł do takiego pakietu oświetlenia , czy się wpina kostki i wszystko powinno hulać?Oj nie wiem ja mam pakiet oświetlenie w całym aucie. Ale obstawiam ze tylko podpisznasz bo włącznik świateł w sloneczkach jest w tej klapce co przesowasz naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dokładnie najprostszy sposób. Może ktoś odciął może będzie gdzieś ślad. naciepane z GT-I9195
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to nie wiem mi się wydawało ze akurat do bagażnika idzie z tyłu no to nie problem i tak przełoż z twojej podsufitki naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wiązka do oświetlenie nie idzie czasem z tylnego słupka a nie po suficie niedawno to robiłem ale do końca nie pamiętam naciepane z GT-I9195
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nieźle jakiś romantyk czy conaciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.