Treść opublikowana przez pawelosinski83
-
Solardach
Może były różne wersje po prostu... Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
hej masz je założone? ile czasu? Zakupiłem i załżyłem. Mają duże, 5W, ceramiczne rezystory 68 Ohm wyprowadzone poza płytkę z ledami, więc nie powinno być problemu z przegrzewaniem się struktur LED na płytce, pasują P&P Obudowy z homologacją i napisem że 18 diod jest (stare obudowy), w rzeczywistości jest 6 diodek. Świecą bardzo jasno, bialutko, błędów brak. Za 5 dyszek mogę śmiało polecić. Wrzucę potem zdjęcia jak to świeci.
-
DEPO -> bixenon ?
no to chyba zrobię tak samo...
-
DEPO -> bixenon ?
Cześć, Mam oryginalne lampy bixenon, ale wymagają one głębszej renowacji (wymiana projektorów, polerka, uszczelnienie, czyszczenie, nowe dekle). Zastanawiam się więc czy nie lepiej wrzucić nowe zamienniki DEPO jako bazę. Kupiłem projektory intemo i trafią one do lamp czy to oryginalnych czy tych DEPO, także jakość światła rzucanego na drogę będzie niezależna od tego wyboru. Czy silniczki dynamicznego poziomowania z lamp bixenonowych pasują do lamp DEPO? Przetwornice - wiadomo, na zewnątrz, bo dekle inne. Czy coś jeszcze będę musiał przerobić? Jak z miejsce w środku? Czy intemo wejdzie? Jak z jakością optyki odbłysnika świateł drogowych H7 w DEPO - swieci w korony drzew i 3m przed auto czy jest porównywalny z oryginalnym? Jak z rozklejaniem DEPO? OK czy tak samo jak ori czyli masakra? Czy szybki/szkła pasują z innych lamp do oryginalnych bixenonów? Eeeee no co jest pany, nikt nie rezał depów?
-
Solardach
Ja mam w S4 i tylko się wysuwa, pokrętło nie chodzi "góra-dół". Ojciec ma w allroadzie i tam pokrętło można pociągnąć w dół albo wcisnąć i wtedy się uchyla.
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
co za talerzyki? o co biega? mów coś więcej ;-)
-
Zmiana radia - czy zostawić Bose
fis też mi niepotrzebny, ale obsługa z multikiery być musi... możesz coś więcej napisać jak taka procedura wygląda, czy trzeba jakieś dodatkowe "urządzenia" i nie wiesz może czy inne modele clariona i inne firmy (alpine, pioneer) tak mają? nigdzie nie jest to jasno napisane...
-
Zmiana radia - czy zostawić Bose
żeby się jeszcze dało to obsłużyć kierownicą jakoś.... będziesz coś kombinował adapterem CAN? nie bądź taki, przetrzyj szlak ;-) jak z odbiorem radia?
-
Pomysł na DRL - Opinie
trochę lipa, bo tylko połowa diodek na raz świeci, i to najsłabszych jakie są: 3528... i oprawka nie taka... będzie słabiutko śweciło
-
s4 b6 4.2 V8 nierówna praca silnika
Chyba sobie zrobie też żeby to usłyszeć :-D A jaki kot się odzywa jeśli jest ok? nie rozdzierany?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
uuuuuaaaaa super dzięki za info to pora zapolować na moduł Q albo 8P1 ;-) Dam znać czy faktycznie tak jest Czyli mając już bluetooth i wymieniając potem RNS-D na RNS-E zyskam jedynie: - obsługę lewej rolki w radiu/CD/SD - powtórzenie komunikatu navi z prawej rolki - zasięg telefonu na wyświetlaczu radia - możliwość wybrania numeru z radia - ewentualnie SDS czy coś jeszcze?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Odpowiadam sam sobie: działa tylko regulacja głośności, reszta przycisków nie działa.
-
s4 b6 4.2 V8 nierówna praca silnika
Jak "usłyszałeś" nieszczelność regulatora? uuuu to wtrysk był rozwalony już dośc mocno, jeśli dźwięk był inny... grubo... brrr....
-
Pomysł na DRL - Opinie
czytać pany, czytać.... "opóźniacz - żarówka posiada wbudowany układ opóźniający włączanie koloru białego. Zatem po włączeniu kierunkowskazu kolory nie świecą na przemian. Świeci tylko kolor pomarańczowy, a biały włącza się dopiero po wyłączeniu kierunkowskazu." DUAL COLOR 60/60 - Żarówka posiada w budowie diody dwukolorowe. Gdy włącza się kolor pomarańczowy, białe światło gaśnie do czasu wyłączenia kierunkowskazu." to albo zez zbieżny na drogowych albo rozbieżny na ledach w kierunkach
-
s4 b6 4.2 V8 nierówna praca silnika
Zaworka nie sprawdzisz tak łatwo, raczej wymiana... Wtryski i regulator - sprawdzasz powietrzem i manometrem czy ciśnienie trzyma z jednej i z drugiej strony (strona paliwowa i podciśnieniowa). Może też uciekać z jednej na drugą... paliwo do powietrza - jeśli strona powietrzna jest mokra. Jeśli zwiększysz za bardzo ciśnienie na stronie paliwowej to powinno "upuścić" je na powrót i "resztę" utrzymać. Wtryski - 8 jednakowych kubeczków z miarką i kręcisz z podpiętą do auta listwą i sprawdzasz czy mają równą wydajność (ta sama ilość ze wszystkich po jakimś tam czasie) i jak "psikaja" - możesz to też zrobić "na stole" w firmie która takie rzeczy robi. Miałem kiedyś akcję z nówką sztuką NGK uwaloną... kup sobie z 2 świece i 2 cewki nowe i podmieniaj po kolei.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Hej Mam multikierę z RS5 (przycisk mode i SDS, rolki jak w B7) oraz navi RNS-D + bose. Nie mam instlaacji do telefonu. Rolka głośności działa. Druga rolka oczywiście nie jak to w RNS-D. Pytanko: Czy mogę dołożyć moduł BT i będzie działał z kierownicy normalnie i na FISie bedzie wszystko, czy muszę mieć RNS-E? Przycisk mode w tej chwili nie reaguje, nawet po zakodowaniu telefonu w navi i zegarach, nie wiem cyz nie powinno reagować pisząc, że funkcja nie obsługiwana czy coś....
-
Demontaż bixenon prawa strona
2 śruby z góry - odkręcasz całkowicie. 2 śruby są niżej, jedna za lampą, druga z boku od strony chłodnicy, te 2 tylko luzujesz. Wysuwasz lampę w przód. tadaaaa
-
Pomysł na DRL - Opinie
Można kupić zwykłe ( http://allegro.pl/audi-a4-b6-01-04-oprawka-kierunkowskazu-i6430046624.html) i wywalić ze srodka blaszkę, zrobić otworki i wypuścić 2 kabelki, a do żarówy po prostu przylutować. Same oprawki US raczej nie wystarczą, bo w lampie EU nie ma styków do 2-włóknowej żarówki podwójnej... 100x2 trochę dużo, fakt... ale to i tak tyle co jakieś lampki dziwne w zderzak... A efekt dużo lepszy. Są też innego typu (tańsze) żarówy 21/5W na innych ledach. Bardizej kulturalne jest chyba jednak zasilanie drogowych na 30% ;-)
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Ścięta kiera w kombiaku z automatem? Co to, to nie ;-) Już do tej nie byłem do końca przekonany, bo wydawała mi się zbyt agresywna. Chciałem "spokojną", gładką z B8 w pierwszej kolejności... Do jakiegoś 400 konnego sedana może bym się prędzej zdecydował... ;-) Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
To gratuluję chińskich rączek :-D Mi było łatwiej i szybciej ramkę odkręcić niż szarpać się z zamkiem :-D Kiedyś w B5 próbowałem zamek wyjąć bez demontażu ramki i po tych doświadczeniach tutaj nawet nie sprawdzałem czy się da tylko odkręciłem ramkę :-D Dzięki ;-) Mały update: multikiera z przedliftowego RS5 + poduszka + moduł Q + taśma z A4 B7 Kierownica jest meeega - bardzo gruba "w dotyku" i świetnie wyprofilowana, z carbonami komponuje się idealnie we wnętrzu. Za jakiś czas dorzucę perforowaną gałę biegów i rączke ręcznego 1. Kostka z B7, piny 1 i 2 do poduszki, 3 i 4 zwarte (żeby zewrzeć drugi ładunek po podłączeniu kostki) 2. "Under construction": 3. I gotowe: Pasażer na gapę: bałem się szybę otworzyć po drodze do roboty, po robocie też na mnie czekał, ale potem sobie poszedł
-
Jakie zarowki w DRL?
Ja pytałem jakiś miesiąc z hakiem temu bo sam chciałem i napisał, że nie ma JUŻ w ofercie na przód i nie będzie miał... Może mu się odwidziało :-D Aaaaa wiem... ja pytałem o H6W do B6, a Wy w B7 macie W5W, co nie? Sorry, mój błąd... Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
Spoko, tylko ostrzegam, każdy zrobi jak chce. Ja za długo siedzę w tych tematach, żeby nie stosować diodek po 5 groszy na cewki przekaźników ;-) Zawsze je daję, że tak powiem "odruchowo" projektując elektronikę i nie miałem przypadku uwalonego tranzystora sterującego przekaźnikiem od tego czasu. A za czasów, kiedy jeszcze nie ogarniałem tematu, internet był na wiaderka, a elektroda.pl była czarno-biała wiele razy musiałem wymieniać tranzystorki nie wiedząc co je "niszczy".
-
Co byście wybrali gwint czy springi
Jeśli same sprężyny to na pewno lepiej cały gwint, tylko nie jakiś ta technix czy inny szit... Sam jeździłem na AP i polecam - dobra kasa i jest twardo i komfortowo za razem (jak na gwint).
-
Jakie zarowki w DRL?
tommnik mie robi niestety postojówek na przód
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
hej masz je założone? ile czasu?