Treść opublikowana przez kuba.olkusz
-
[ALL B5] Producent Zacisków Audi a4 b5 2.5 TDI 99r
przód
-
[ALL B5] Producent Zacisków Audi a4 b5 2.5 TDI 99r
Witam, mam pytanko, gdyz chce kupic zaciski do swojego samochodu, Jakiego producenta sa orginalne zaciski w a4 ?
-
[B5 AFB] Problem z mocą na 5 i 6 biegu
Witam, podczas wczorajszej przejażdzki zauwazyłem problem , w swoijej a4 mam motor 2.5 Tdi AFB i zauwazyłem ze na 5 i6 biegu autko ciezko idzie od 2000obr/min. na pozostałych biegach ciagnie nawet do konca skali , a na 5 i 6 jest strasznie oporny nie mam pojecia co moze byc powodem , prosze o pomoc
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
niezły pomysł z tymi tablicami http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=tablica+usa
-
A4 1.8 Turbo vs Passat V6 2.8 4x4
to nie dziura , tylko raczej cos sie odbiło w zderzaku
-
Tak się ścigaja Audiczki na Warszawskich Drogach
był ktos ? ogladał ? niezłe popisy do tego http://www.adrenalinemotorsport.pl/
-
Tani sposób na naprawę uchwytów rolety w Avancie A4 B5
jesli komus sie ułamały zaczepy ,a ma je i ich nie wywalił, to sprawdzony patent przeze mnie to jest przyłozenie ich w pierwotne miejsce , i w miejscu gdzie pękły zgrzanie ich lutownica, bo całym obwodzie pękniecia, a wczesniej jeszcze tak jakby od srodka zeby plastik sie stopił i złapał. puki co u mnie sie trzyma
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
25500 to troche dużo jak za tamą złotą, zwłaszcza ze na wyposazeniu nic nie ma, skad ta cena ?
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
ja tam uważam ze przy takim lodzie i sniegu i tak poteznym silniku , wcale nie trzeba tak krecic samochodu zeby sie pobawic , nie zebym cos do tego miał, ale troche dostaje ta fura w dupe
-
S8
http://www.allegro.pl/item858192915_s8_manual_pelna_opcja.html sprzedajesz ?
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
juz gdy byla w posiadaniu cerBa wpadla mi w oko, fajna wersja i ogolnie zadbany egzemplarz daj znac jak bedziesz chciał sie jej pozbyc
-
[ALL B5] Komplet przedniego zawieszenia do Avanta b5
dzieki wielkie ! napewno sie przyda pozdrawiam
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
włoszka byla lepsza
-
[ALL B5] Komplet przedniego zawieszenia do Avanta b5
Witam koledzy, przyszedl taki czas że w mojej zielonej butelce trzeba wymienic cale przednie zawieszenie, wachacze koncówki drazkow, łączniki stablizatorow itd. moja prośba do was jest taka, ze potrzebuje godnego polecenia i w miare taniego kompletu tych czesci, wiem ze sa one sprzedawane wlasnie w kompletach i jesli moglbym prosic , to podpowiedzcie mi co mozna kupic w miare rozsadnej cenie, takiego zeby na tym pojezdzic troche, zapewne zmienialiscie u siebie tez, albo mieliscie do czynienia, to prosiłbym o jakies linki lub nazwy firm i ewentualna inna pomoc. zalezy mi na nie duzej cenie, i w miare dobrej jakosci tych podzespołów, moj bolid jeszcze zime objezdzi bo znowu tragicznie nie jest, ale zawieszenie na wiosne chcialbym juz zmienic, moze pod choinke gwiazdka sprawi mi jakis zestawik, tylko musze wiedzieć co bedzie dobrym zakupem dziekuje wszystkim z góry
-
A3 by MaGGu
mega furka, maly samolocik kolego, mozna wiedziec ile Ci to pali teraz ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mistrzowska ta a4, jak dla mnie najlepsza jaka widziałem, i w dodatku dieselek . zazdroszcze ;(
-
[B5 AFB] MOJE A4 B5 OSTATNI LIFT...
złe opinie o tym silniku mnie dziwią , jak dla mnie to są mity, pod 300 tys. przebiegu , i silnik nie zawiodł ani razu , wszystko gra, i wiekszego wkladu pienieznego nie wymagał chyba ze mam wyjatkowy egzemplarz tego silnika
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
powoli do przodu powodzenia przy robocie efekt bedzie napewno mega, ale czas czas czas i praca sa niezbedne, wazne by sie nie spieszyc , a zrobic na picuś
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
verva na orlenie, lub na samoobsługowej stacji St1 ogolnie to samochód jezdzi dobrze i nie ma zdanych spadkow mocy, czy podwyzszonego spalania, paliwko sie spisuje tam ;] nagorsza ropa w moim przypadku okazala sie na petrochemii, nie dosc ze samochod kopcił, to palił wiecej ale za to pod noga zrobił sie słabszy, było czuc ze nie chce za bardzo jechac na tym paliwku, bo potem po zatankowaniu vervy szło poczuc roznice, juz tam nie tankuje bo szkoda mi traktora
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
rózni sie kolorem od klimatronica, troche to kiepsko wyglada, ale ogolnie wrazenie spoko i nepewno cieszy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
jak dla mnie polerka, to będzie za dużo jak na tą fure, nie bedzie pasować do tego koloru. tearaz autko jest ladne, ale spokojnie, jak dojda kola w polerce to to sie bedzie mialo nijak do siebie, lepiej by było zostać przy bardziej przyziemnym wygladzie, lecz agresywnym zostaw srebrne, odswierz je troche na nastepny sezon, obniż furacza i bedzie kozak :> :> poza tym pytanie, tył zostawiasz bez zmian ? ;> troche ten wydech ginie w zderzaku nie myslales od wsadzeniu dwórury np z A6 1.9 tdi ? :evil:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a co z tym licznikiem ? doczekamy sie filmiku ew. zdjęcia ? fura kozak , jak dla mnie , nie ma lepszej b5 w dieselku od tej
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
dziwne wyposarzenie , grzane d*py , ale kiera bez skóry nawet.. ogolnie autko sie ladnie prezentuje
-
[INNE] A3 8L ..:: Śnieżynek ::..
troche sie zagrzała , na jednym zdjeciu temperatura silnika odbiega troche od normy
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
najładniejsza b5 na forum może tak, polerka tłumika ? ;d