Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kuba.olkusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kuba.olkusz

  1. z tymi s4 jest tak jak z bmw m3 ;d jest ich więcej niż wyprodukowano ;d
  2. środek ma coś w sobie , i wcale nie można go nazwać brzydkim elegancka furka
  3. dzięki bardzo za pomoc !!!!! pozdrawiam
  4. zapewne jest to wina komputera w samochodzie ledy mają mniejszy pobór prądu, i komputer wychwytuje żarówki jako spalone,
  5. kuba.olkusz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    mógłby mi ktoś podać symbol(nr) przekaźnika odpowiedzialnego za kierunkowskazy/światła oraz symbol(nr) przekaźnika do wycieraczek ?? z góry dzięki
  6. Witam, mam 2 problemy i prosiłbym was o rade/pomoc otóż, pierwszy problem dotyczy kierunkowskazów, zacinają sie, działaja raz normalnie czasem szybciej , czasem wolniej, a czasem wcale ;p i tu moje pytanie , co jest tego powodem ? jesli przekaźnik, to tu pojawia sie pytanie, jaką numeracje/symbol ma ten przekaźnik ? sam nie moge sprawdzić ponieważ samochód ciągle w drodze i nie mam kiedy grzebać i go szukac a moze ktos wie ) druga sprawa wycieraczki, tez problem jeśli chodzi o zacinanie się ;/ po wlaczeniu wycieraczek niby nic , chodza normalnie , w zaleznosci od ustawienia przełącznika chodza odpowiednio szybko, ale zdaża się tak ze się nie wylaczaja, chodza i chodzą , czasem jedynym wyjsciem zeby je wylaczyc jest odciecie pradu poprzez wyjecie kluczyka i tutaj kolejne pytanie , co może być tego powodem ? z góry dziękuje za pomoć
  7. widze że chętnych na zegary z A6 jest dużo ;pp tylko szkoda ze wymiana taka skomplikowana ;(
  8. no to już sa 2 osoby z okolicach krakowa chętne, jesli sie ktos podejmie zmiany to oczywiscie nie za darmo próbował bym sam, tylko ze nie chce staremu samochodu zepsóc a znajomy mechanik powiedzial ze nie da rady tego zrobic . piszcie
  9. jest ktos z okolic krakowa kto by sie tego podjął ?
  10. Mój tata ma A4 po II lifcie i chciałby sobie zmienic zegary na te z pełnym fis'em (od A6) mam pytanie do tych którzy to robili, co jest potrzebne do przelozenia , czy sa jakies problemy i jak to zrobic zeby dorze smigało !? sa potrzebne jakies kombinacje przy zegarach czy to tylko kwestia okablowania ? dzieki za odp. pozdro !
  11. Piękna furka.... bardzo sie podoba ;] cuuuuudo !
  12. termostat był wymieniany ... wydaje mi sie ze to cos z czujnikiem ..
  13. W B5 mojego taty szwankuje skaznik temperatury ten przy wskazniku paliwa... Chodzi o to ze gdy samochód sie nagrzeje wskaznik pokazuje 90 stopni... po krotkiej chwili opada do 60 po czym po pewnym czasie (nieraz bardzo ldugim) znowu osiaga 90. czasem sie zdaza ze na odcinku 35 km. Jaki mam do babci , wogole sie nie podniesie. i tu moje pytanie, co jest nie tak ? i jak to naprawic ?!
  14. autko kozak ;D walnij jakis wydech srebrny miła furka ,
  15. szok.... piekna . nie wiem jak Ci sie udalo ja zdobyc , ale jest wspaniala, pozazdroscic , nic tylko jezdzic , dbac i sie cieszyc !
  16. super wozik pozazdroscic ja bym spojlera nie zakładał , ale jak kto woli
  17. - przód, s4 - dokladka tył , nie pasuje do przodu, mozna było szadzic cos zeby tworzylo ladna calosc - kiera razi - pomalowany plastik od silnika + Wydech + swiatla tylne + motor + felunek + wnetrze ( poza kiera ) budzi mieszane uczycia , ale ładna , ma cos w sobie
  18. Poraz Kolejny... 2.8, super silnik i ... ? Gaz mówcie co chcecie, ale bez sensu jest kupowanie auta z silnikiem 2.8 zeby go robic na gaz... Jesli chcesz / masz taki silnik, to licz sie ze spalaniem , inaczej 1.9 tdi. pozdro.
  19. dużo lepiej :th: teraz wygląda super !!! zostaw tak pozdro
  20. Piękna Audiczka :> alu tez super :gwizdanie: Cudeńko, nic tylko jezdzic i dbac ,pozro
  21. wsadz lampy po II lifcie i bedzie gites
  22. zepsułes swiatła ;] tymi nakladkami
  23. bez snensem dla mnie jest zmiana lamp poliftowych na jakies sonary :thumbdown: po drugie te listwy na grilu... cos nie tak z nimi a ogolnie pozytywne wrazenie
  24. ładna furka , Fajnie leży te listwy srebrne dodaja elegancjii .... i te lustereczke... bardzo pozytywny wozik :th:
  25. Jak dla mnie szkoda tego silnika wogóle pod gaz robić... jesli kogos nie stac, na takie spalanie, jakie ma taki silnik, to lepiej kupic diesla, i cieszyc sie spalaniem 6l /100 km ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.