Treść opublikowana przez kuba.olkusz
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
z tymi s4 jest tak jak z bmw m3 ;d jest ich więcej niż wyprodukowano ;d
-
[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'
środek ma coś w sobie , i wcale nie można go nazwać brzydkim elegancka furka
-
[ALL B5] Przekaźniki
dzięki bardzo za pomoc !!!!! pozdrawiam
-
[B6 AVF] Mrugające postojówki
zapewne jest to wina komputera w samochodzie ledy mają mniejszy pobór prądu, i komputer wychwytuje żarówki jako spalone,
-
[ALL B5] Przekaźniki
mógłby mi ktoś podać symbol(nr) przekaźnika odpowiedzialnego za kierunkowskazy/światła oraz symbol(nr) przekaźnika do wycieraczek ?? z góry dzięki
-
[B5 AFB] Problem z wycieraczkami i kierunkowskazami
Witam, mam 2 problemy i prosiłbym was o rade/pomoc otóż, pierwszy problem dotyczy kierunkowskazów, zacinają sie, działaja raz normalnie czasem szybciej , czasem wolniej, a czasem wcale ;p i tu moje pytanie , co jest tego powodem ? jesli przekaźnik, to tu pojawia sie pytanie, jaką numeracje/symbol ma ten przekaźnik ? sam nie moge sprawdzić ponieważ samochód ciągle w drodze i nie mam kiedy grzebać i go szukac a moze ktos wie ) druga sprawa wycieraczki, tez problem jeśli chodzi o zacinanie się ;/ po wlaczeniu wycieraczek niby nic , chodza normalnie , w zaleznosci od ustawienia przełącznika chodza odpowiednio szybko, ale zdaża się tak ze się nie wylaczaja, chodza i chodzą , czasem jedynym wyjsciem zeby je wylaczyc jest odciecie pradu poprzez wyjecie kluczyka i tutaj kolejne pytanie , co może być tego powodem ? z góry dziękuje za pomoć
-
[ALL B5] Zegary Od A6 w A4 B5
widze że chętnych na zegary z A6 jest dużo ;pp tylko szkoda ze wymiana taka skomplikowana ;(
-
[ALL B5] Zegary Od A6 w A4 B5
no to już sa 2 osoby z okolicach krakowa chętne, jesli sie ktos podejmie zmiany to oczywiscie nie za darmo próbował bym sam, tylko ze nie chce staremu samochodu zepsóc a znajomy mechanik powiedzial ze nie da rady tego zrobic . piszcie
-
[ALL B5] Zegary Od A6 w A4 B5
jest ktos z okolic krakowa kto by sie tego podjął ?
-
[ALL B5] Zegary Od A6 w A4 B5
Mój tata ma A4 po II lifcie i chciałby sobie zmienic zegary na te z pełnym fis'em (od A6) mam pytanie do tych którzy to robili, co jest potrzebne do przelozenia , czy sa jakies problemy i jak to zrobic zeby dorze smigało !? sa potrzebne jakies kombinacje przy zegarach czy to tylko kwestia okablowania ? dzieki za odp. pozdro !
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Piękna furka.... bardzo sie podoba ;] cuuuuudo !
-
[ALL B5] Wkaźnik temperatury
termostat był wymieniany ... wydaje mi sie ze to cos z czujnikiem ..
-
[ALL B5] Wkaźnik temperatury
W B5 mojego taty szwankuje skaznik temperatury ten przy wskazniku paliwa... Chodzi o to ze gdy samochód sie nagrzeje wskaznik pokazuje 90 stopni... po krotkiej chwili opada do 60 po czym po pewnym czasie (nieraz bardzo ldugim) znowu osiaga 90. czasem sie zdaza ze na odcinku 35 km. Jaki mam do babci , wogole sie nie podniesie. i tu moje pytanie, co jest nie tak ? i jak to naprawic ?!
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
autko kozak ;D walnij jakis wydech srebrny miła furka ,
-
[B5 AGB] Nareszcie S-ka
szok.... piekna . nie wiem jak Ci sie udalo ja zdobyc , ale jest wspaniala, pozazdroscic , nic tylko jezdzic , dbac i sie cieszyc !
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
super wozik pozazdroscic ja bym spojlera nie zakładał , ale jak kto woli
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
- przód, s4 - dokladka tył , nie pasuje do przodu, mozna było szadzic cos zeby tworzylo ladna calosc - kiera razi - pomalowany plastik od silnika + Wydech + swiatla tylne + motor + felunek + wnetrze ( poza kiera ) budzi mieszane uczycia , ale ładna , ma cos w sobie
-
A4(Slicznotka:D) V6 2,8 - 174kucyki
Poraz Kolejny... 2.8, super silnik i ... ? Gaz mówcie co chcecie, ale bez sensu jest kupowanie auta z silnikiem 2.8 zeby go robic na gaz... Jesli chcesz / masz taki silnik, to licz sie ze spalaniem , inaczej 1.9 tdi. pozdro.
-
a4 2,8 v6 moja lalunia
dużo lepiej :th: teraz wygląda super !!! zostaw tak pozdro
-
[B6 AWX] Standardowa A4 --- narazie ;))
Piękna Audiczka :> alu tez super :gwizdanie: Cudeńko, nic tylko jezdzic i dbac ,pozro
-
[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!
wsadz lampy po II lifcie i bedzie gites
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
zepsułes swiatła ;] tymi nakladkami
-
A o to i moja OOOO
bez snensem dla mnie jest zmiana lamp poliftowych na jakies sonary :thumbdown: po drugie te listwy na grilu... cos nie tak z nimi a ogolnie pozytywne wrazenie
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
ładna furka , Fajnie leży te listwy srebrne dodaja elegancjii .... i te lustereczke... bardzo pozytywny wozik :th:
-
[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro
Jak dla mnie szkoda tego silnika wogóle pod gaz robić... jesli kogos nie stac, na takie spalanie, jakie ma taki silnik, to lepiej kupic diesla, i cieszyc sie spalaniem 6l /100 km ;]