Treść opublikowana przez misiek95
-
Sterowanie elektrycznymi szybami
Z tyłu mam korbotronik, ale te z przodu nie idą do góry same po naciśnięciu. To chyba normalne A co do rozłączania aku to dziwne, bo w lewej szybie nigdy nie musiałem takiej operacji robić a zawsze działało ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- Czyli twoje z przodu domykają się po kliknięciu?
-
Sterowanie elektrycznymi szybami
Dzięki, jest tak jak mówisz. Juz wszystko działa. A przygasanie przycisku w drzwiach to normalne?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Pokaż to nowe a4
-
Sterowanie elektrycznymi szybami
Witam. Mam problem z prawą przednią szybą a konkretniej z wiązką lub którymś przełącznikiem. Otóż powinno być tak, że po naciśnięciu i puszczeniu przycisku opuszczania szyba jedzie sama na sam dól, moja jednak tego nie robi. Kiedy natomiast naciskam przycisk odpowiedzialy na podnoszenie szyby to poza podnoszeniem szyby znika podświetlenie tego przycisku w prawych drzwiach. Szukałem uszkodzonych/zwarych przewodów w wiązce i na pierwszy rzut oka nic nie widać. Co z tym zrobić?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Gdyby nie pasowały to jestem zainteresowany
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nieładnie:baseball: Masz może ringi w zegary z a6?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Poszedł PW
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Przypomniało mi się że w kodach wyposażenia swojego auta widziałem coś takiego jak EDS i sprawdziłem to czekam na śnieg żeby przetestować. BTW Czy to jakaś rzadka opcja w b5?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Przez Ciebie zachorowałem na flat five's Mam taki sam kolorek i też w avancie. Nie potrzebujesz czasem dekielka jednego do felgi?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Mogę być
-
Listwy drzwiowe s4 do a4
Panowie mam do was pare pytań. Posiadam a4b5 z 2000r. Zamierzam kupić listwy drzwiowe z s4 i założyć zamiast swoich brzydkich orginalnych gumowych. Czy ktoś z was robił coś takiego albo chociaż wie jak to będzie wyglądać? Bo z tego co się orientuje to progi s4 są głębiej schowane i obawiam się że nowe listwy będą zachaczały o stare progi. Mam nadzieje, że mnie rozumiecie Nie wiem też czy listwy s4 są mocowane tak jak listwy a4? Dzięki, pozdrawiam. ---------- Post dopisany 26-10-2013 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 16:18 ---------- Podbijam. Naprawde nikt nie wie jak to będzie wyglądało?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Jak wypada a3 w porównaniu z a6 pod względem miejsca w środku? Bo chłop z Ciebie nie mały:decayed: Z tym kolorkiem to będziesz miał jazde, wszystko na nim widać. Wiem co mówie
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Alufelgi pochodzą z a4b6 Lakier rysuje sie od samego patrzenia i dlatego też pewnie sprawia wrażenie wpadającego w szary Jak tylko spadnie śnieg to zakładam zimówki a alu idą w białą perłę Planuje też kupić listwy drzwiowe s4, bo te są w opłakanym stanie
-
[ALL B5] Naprawa urwanej klapy podłokietnika za 4zł
Jakby ktoś nie był fanem zawiasów z castoramy a posiadał spawarke kawałek metalu i kawałek innego metalu to polecam:
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Parę rzeczy się ostatnio przy aucie zrobiło: Malowanie zacisków Ogarnięcie rozrządu. Silnik chodzi o niebo ciszej Stalówki gotowe do zimy Kupiłem podłokietnik z uszkodzonym zawiasem, ale udało się go naprawić i już jest w aucie. Trafił się też wzmacniacz+sub JBL w doobrej cenie Przed zimą auto nawoskowane. Świeci się jak psu bile, ale tego nie widać na moich fotach
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
W takim razie biore sie za szukanie esowego. A kolor na alusy jaki by pasował? Mam na stanie podobny do obecnego albo białą perłe i tak sie zastanawiam
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Witam! Od marca jestem w posiadaniu audi b5, na forum zaglądam często więc postanowiłem pokazać owe cacko Pacjent to avant z 2000r, AJM, lz9w. Licznikowy przebieg to 230k- jestem w stanie w to uwierzyć Wyposażenie fabryczne: -pełny fis -konsola 2 din z radiem symphony -6głośników + sub w bagaju -esowa kierownica -szyby elektryczne przód -kubełki w krate/ aktualnie kubły w skórze z grzaniem -pakiet chrom+ relingi chrom -1be -hak -edl Po pół roku w moich rękach auto wyglądało tak(2013): Później wyglądało tak(2014): Teraz wygląda tak(2015): Udokumentowane mody: Plany: -brak
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ty lepiej pokaż to a3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kto w Siedlęcinie prostuje alusy?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie powiedzcie mi, które przewody zmostkować przy liczniku żeby zgasić kontrole zużycia klocków hamulcowych. Jest tu tyle stron że nie moge nic znaleźć dzieki
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Arre, mam wziąc zwykły kabelek do immo?
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
Panowie a czy montując ori podłokietnik do tunelu ori audi który nie ma wycięcia na podłokietnik też musze wyciąć taką małą dziurke w plastiku jak Wy, czy taką dużą jak mają ori tunele przystosowane do montażu podłokietnika?
-
Tempomat Audi A4 B5 FL - manetka tempomatu
Zwracaj uwagę raczej na to, czy masz z tyłu wtyczke na kiernunkowskazy 3 pinową. Pewien nie jestem ale chyba tym różni się poliftowa od przedliftowej. Jeżeli by ci nie zapasowała to musiał byś coś z wtyczkami kombinować Ale powtórze jeszcze raz, że nawet jeżeli coś by Ci nie zagrało z tą wtyczką to możesz przełożyć samo ramie z przyciskami, więc nie ma problemu. Z doświadczenia wiem, że lepiej jest też mieć orginalną wtyczke niż dorabiać swoją bo można zastosować piny żeńskie z wtyczki komputerowej ale one wbrew pozorom wcale nie pasują tak idealnie i trzeba pokombinować.
-
Fotele kubly z S4
Jak rozbierałem swoje kubełki na części to zauważyłem, że gąbka z jednej strony jest delikatnie innaczej wyprofilowana niż ta z drugiej. Zobacz czy u Ciebie jest tak samo bo może masz zamienione stronami czy coś w tym kierunku. wtedy bedziesz musiał rozłożyć fotele na kawałki i zamienić siedziskami.
-
Tempomat Audi A4 B5 FL - manetka tempomatu
Ja kupiłem P i w polifcie śmiga bez problemu tylko jednym elementem różni się ta od A8 ale można go palcami wykręcić i jest git. Nawet jeżeli coś by Ci nie zagrało to możesz przełożyć samo ramie z przyciskami, więc nie ma problemu