Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Z tyłu mam korbotronik, ale te z przodu nie idą do góry same po naciśnięciu. To chyba normalne A co do rozłączania aku to dziwne, bo w lewej szybie nigdy nie musiałem takiej operacji robić a zawsze działało ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- Czyli twoje z przodu domykają się po kliknięciu?
  2. Dzięki, jest tak jak mówisz. Juz wszystko działa. A przygasanie przycisku w drzwiach to normalne?
  3. Witam. Mam problem z prawą przednią szybą a konkretniej z wiązką lub którymś przełącznikiem. Otóż powinno być tak, że po naciśnięciu i puszczeniu przycisku opuszczania szyba jedzie sama na sam dól, moja jednak tego nie robi. Kiedy natomiast naciskam przycisk odpowiedzialy na podnoszenie szyby to poza podnoszeniem szyby znika podświetlenie tego przycisku w prawych drzwiach. Szukałem uszkodzonych/zwarych przewodów w wiązce i na pierwszy rzut oka nic nie widać. Co z tym zrobić?
  4. Gdyby nie pasowały to jestem zainteresowany
  5. Nieładnie:baseball: Masz może ringi w zegary z a6?
  6. Poszedł PW
  7. Przypomniało mi się że w kodach wyposażenia swojego auta widziałem coś takiego jak EDS i sprawdziłem to czekam na śnieg żeby przetestować. BTW Czy to jakaś rzadka opcja w b5?
  8. Przez Ciebie zachorowałem na flat five's Mam taki sam kolorek i też w avancie. Nie potrzebujesz czasem dekielka jednego do felgi?
  9. Panowie mam do was pare pytań. Posiadam a4b5 z 2000r. Zamierzam kupić listwy drzwiowe z s4 i założyć zamiast swoich brzydkich orginalnych gumowych. Czy ktoś z was robił coś takiego albo chociaż wie jak to będzie wyglądać? Bo z tego co się orientuje to progi s4 są głębiej schowane i obawiam się że nowe listwy będą zachaczały o stare progi. Mam nadzieje, że mnie rozumiecie Nie wiem też czy listwy s4 są mocowane tak jak listwy a4? Dzięki, pozdrawiam. ---------- Post dopisany 26-10-2013 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 16:18 ---------- Podbijam. Naprawde nikt nie wie jak to będzie wyglądało?
  10. Jak wypada a3 w porównaniu z a6 pod względem miejsca w środku? Bo chłop z Ciebie nie mały:decayed: Z tym kolorkiem to będziesz miał jazde, wszystko na nim widać. Wiem co mówie
  11. Alufelgi pochodzą z a4b6 Lakier rysuje sie od samego patrzenia i dlatego też pewnie sprawia wrażenie wpadającego w szary Jak tylko spadnie śnieg to zakładam zimówki a alu idą w białą perłę Planuje też kupić listwy drzwiowe s4, bo te są w opłakanym stanie
  12. Jakby ktoś nie był fanem zawiasów z castoramy a posiadał spawarke kawałek metalu i kawałek innego metalu to polecam:
  13. Parę rzeczy się ostatnio przy aucie zrobiło: Malowanie zacisków Ogarnięcie rozrządu. Silnik chodzi o niebo ciszej Stalówki gotowe do zimy Kupiłem podłokietnik z uszkodzonym zawiasem, ale udało się go naprawić i już jest w aucie. Trafił się też wzmacniacz+sub JBL w doobrej cenie Przed zimą auto nawoskowane. Świeci się jak psu bile, ale tego nie widać na moich fotach
  14. W takim razie biore sie za szukanie esowego. A kolor na alusy jaki by pasował? Mam na stanie podobny do obecnego albo białą perłe i tak sie zastanawiam
  15. Witam! Od marca jestem w posiadaniu audi b5, na forum zaglądam często więc postanowiłem pokazać owe cacko Pacjent to avant z 2000r, AJM, lz9w. Licznikowy przebieg to 230k- jestem w stanie w to uwierzyć Wyposażenie fabryczne: -pełny fis -konsola 2 din z radiem symphony -6głośników + sub w bagaju -esowa kierownica -szyby elektryczne przód -kubełki w krate/ aktualnie kubły w skórze z grzaniem -pakiet chrom+ relingi chrom -1be -hak -edl Po pół roku w moich rękach auto wyglądało tak(2013): Później wyglądało tak(2014): Teraz wygląda tak(2015): Udokumentowane mody: Plany: -brak
  16. Ty lepiej pokaż to a3
  17. kto w Siedlęcinie prostuje alusy?
  18. Panowie powiedzcie mi, które przewody zmostkować przy liczniku żeby zgasić kontrole zużycia klocków hamulcowych. Jest tu tyle stron że nie moge nic znaleźć dzieki
  19. Arre, mam wziąc zwykły kabelek do immo?
  20. Panowie a czy montując ori podłokietnik do tunelu ori audi który nie ma wycięcia na podłokietnik też musze wyciąć taką małą dziurke w plastiku jak Wy, czy taką dużą jak mają ori tunele przystosowane do montażu podłokietnika?
  21. Zwracaj uwagę raczej na to, czy masz z tyłu wtyczke na kiernunkowskazy 3 pinową. Pewien nie jestem ale chyba tym różni się poliftowa od przedliftowej. Jeżeli by ci nie zapasowała to musiał byś coś z wtyczkami kombinować Ale powtórze jeszcze raz, że nawet jeżeli coś by Ci nie zagrało z tą wtyczką to możesz przełożyć samo ramie z przyciskami, więc nie ma problemu. Z doświadczenia wiem, że lepiej jest też mieć orginalną wtyczke niż dorabiać swoją bo można zastosować piny żeńskie z wtyczki komputerowej ale one wbrew pozorom wcale nie pasują tak idealnie i trzeba pokombinować.
  22. Jak rozbierałem swoje kubełki na części to zauważyłem, że gąbka z jednej strony jest delikatnie innaczej wyprofilowana niż ta z drugiej. Zobacz czy u Ciebie jest tak samo bo może masz zamienione stronami czy coś w tym kierunku. wtedy bedziesz musiał rozłożyć fotele na kawałki i zamienić siedziskami.
  23. Ja kupiłem P i w polifcie śmiga bez problemu tylko jednym elementem różni się ta od A8 ale można go palcami wykręcić i jest git. Nawet jeżeli coś by Ci nie zagrało to możesz przełożyć samo ramie z przyciskami, więc nie ma problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.