Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek1985

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiek1985

  1. jak sie myle to niech ktos mnie poprawi ale wedlug etki s4 AGB ma zwrotnice o nr 4B3407257A(strona lewa), 4B3407258A(strona prawa)
  2. Jeszcze raz wielki ukłon w waszą stronę chłopaki Auto nie do poznania Tylko teraz dbać i się cieszyć :-)
  3. Jest dobrze :-)
  4. Myślę że będziesz mega zadowolony tak jak ja :-)
  5. Jakieś mi znane to auto :-)
  6. Pytam się z ciekawości bo fajnie u Ciebie to wygląda A przymierzam się u siebie zrobić ścieme i nie chce przesadzić żeby koledzy niebiescy się za bardzo nie czepiali
  7. Przód i tył. ?
  8. jaki procent przycienienia masz szyb
  9. no nie mam schematów o to chodzi A Nosb krotko i na temat ''trzeba podpiąć kabelek z licznika do ecu'' Tylko który??
  10. Dzięki za części Jak zwykle pełna profeska Marcin Pozdrawiam
  11. Siatka ABS lepsze chłodzenie niż ori kratki Z tej aukcji spokojnie starczy na cały zderzak http://allegro.pl/siatka-abs-plaster-miodu-150x30-oczko-30x11-i5107704229.html Tylko szkoda ze sprzedawca oferuje jako materiał ABS W rzeczywistości siatka nie jest wykonana z ABSu Wiem z własnego doświadczenia
  12. No wreszcie pokazałeś ją Gratki
  13. do czego? zostal mi blad 18028 po swapie i trzeba ponoc jakis kabelek z ecu do licznika doprowadzic
  14. trzeba dorobic jedna wiazke
  15. Artur wkladaj 2.7 T Odpusc to 2.5tdi
  16. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na Grzesiek1985 temat w 2.7BiT
    jest tak ze z tego co się w słuchałem w silnik to tylko na jednym cylindrze wypada zapłon I w tym momencie słychać takie pufniecie z wydechu oczywiście mowa o pracy na biegu jałowym No i oczywiście ze zbiornika szybko ubywa Czas wtrysku z tego co pamiętam to właśnie miał coś koło 2.7ms Dodam że auto jest po sofcie Jakiś gotowiec Układ cały sprawdzony i szczelny
  17. Grzesiek1985 opublikował(a) temat w 2.7BiT
    Siemka Jak rozpoznać uszkodzony wtrysk i jakie są jego objawy
  18. Pany sory za podpięcie pod temat Ale robiłem swapa na 2.7 Bit Zmieniłem na licznik polifta z S4 wszystko pięknie śmiga na zegarkach Pozostało mi podpiąć jeden kabelek z ECU do licznika i nie wiem o który biega Dodam że komp jest z literka ..551c Wiązka silnika do podszybia jest z s4 A od podszybia jest 2.4 polift i kurde wywala mi błąd 18028 P1620 Engine coolant temperature signal open/short to B+ Prosił bym o pomoc w rozwiązaniu problemu
  19. Dzięki Dużo roboty żeby zdjąć plastiki i podsufitki Ma ktoś może co i jak krok po kroku Potrzebuje do sedana jakieś info Dzięki za info
  20. Grzesiek1985 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy podsufitka od angola podejdzie do europejczyka Prosil bym o info Dzieks

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.