Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. To właśnie dobrze ze trochę odjedzie napewno nie daleko i bedzie zaskoczony jak mu samoch zgaśnie .
  2. Masz rację ale super wygląda .
  3. Zakładaj eibach http://www.eibach.pl/search.html?search_type=catalog&marka=1&model=330&product_line=1424
  4. A5 w coupe super auto też się rozglądam za taką .
  5. Jak masz dobre amorki 1BA to trochę pojeżdzisz zmień tylko odboje na krótszę i bedzie dobrze . Zawsze pózniej mozesz wymienić amorki na krótsze
  6. Kolego jak ściągniesz całą obudowę filtra poiwetrza to jest aż nadto miejsca aby dostać się do żarnika
  7. Kolego te zaślepki do spryskiwaczy jak sie tam trzymają mozna je jakoś przymocować bez tego całego mechanizmu który je wysuwa ?
  8. Już widzę ze 19 za małe teraz 20 są na czasie .
  9. Mi też się skasowały posty poprostu wczoraj była jakaś awaria na forum . Fajna fela .
  10. Fajnie wygląda . trochę nizej i będzie ok.
  11. Zarówkę normalnie wyciągasz nie ma zadnych zatrzasków .
  12. marcinch001 odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    już nie przesadzajmy ze co 60 tyś jak normalnie pierwszą wymianę robi się przy 180 tyś .
  13. marcinch001 odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    Jaki łańcuch ? Czemu nie załorzyłeś rozrząd nowego typu ?
  14. Jak najbardziej mozna zdemontować wystarczy wszystko poodkręcać .
  15. Poniżej masz link do strony eibach wybierz tylko do jakiego silnika potrzebujesz . http://www.eibach.pl/search.html?search_type=catalog&marka=1&model=73&product_line=981
  16. Napisz do eibach polska napewno sprzedadzą Ci tylko przód ktoś tak już robił z forum .
  17. Ja też jeżdzę na 225/40/18.
  18. Nie kombinuj kup zestaw spręzyn eibach -30 i bedzie dobrze .
  19. marcinch001 odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    Nie napisałem ze to jest INA znalazłem tylko taki jak narazie ale gdzieś widziałem w jakimś sklepie napinacz INA
  20. Napisz co u Ciebie się dzieje bo piszesz tylko jak pasek ma iść .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.