Treść opublikowana przez marcinch001
-
Zabezpieczenie przed kradzieżą
To właśnie dobrze ze trochę odjedzie napewno nie daleko i bedzie zaskoczony jak mu samoch zgaśnie .
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Masz rację ale super wygląda .
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Zakładaj eibach http://www.eibach.pl/search.html?search_type=catalog&marka=1&model=330&product_line=1424
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
A5 w coupe super auto też się rozglądam za taką .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki .
-
Jak obnizyc auto o 20 mm : trzy sposoby który najlepiej się sprawdzi?
Jak masz dobre amorki 1BA to trochę pojeżdzisz zmień tylko odboje na krótszę i bedzie dobrze . Zawsze pózniej mozesz wymienić amorki na krótsze
-
Demontaż obudowy filtra powietrza BFB
Kolego jak ściągniesz całą obudowę filtra poiwetrza to jest aż nadto miejsca aby dostać się do żarnika
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kolego te zaślepki do spryskiwaczy jak sie tam trzymają mozna je jakoś przymocować bez tego całego mechanizmu który je wysuwa ?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Już widzę ze 19 za małe teraz 20 są na czasie .
-
Moje Audi A4
Mi też się skasowały posty poprostu wczoraj była jakaś awaria na forum . Fajna fela .
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Fajnie wygląda . trochę nizej i będzie ok.
-
Demontaż obudowy filtra powietrza BFB
Zarówkę normalnie wyciągasz nie ma zadnych zatrzasków .
-
Wymiany rozrządu - co ile km
już nie przesadzajmy ze co 60 tyś jak normalnie pierwszą wymianę robi się przy 180 tyś .
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Przyszły już te kapcie ?
-
Wymiany rozrządu - co ile km
Jaki łańcuch ? Czemu nie załorzyłeś rozrząd nowego typu ?
-
Demontaż obudowy filtra powietrza BFB
Jak najbardziej mozna zdemontować wystarczy wszystko poodkręcać .
-
Jak obnizyc auto o 20 mm : trzy sposoby który najlepiej się sprawdzi?
Poniżej masz link do strony eibach wybierz tylko do jakiego silnika potrzebujesz . http://www.eibach.pl/search.html?search_type=catalog&marka=1&model=73&product_line=981
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Napisz do eibach polska napewno sprzedadzą Ci tylko przód ktoś tak już robił z forum .
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
mechanicznie
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
Super to wygląda .
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Ja też jeżdzę na 225/40/18.
-
Jak obnizyc auto o 20 mm : trzy sposoby który najlepiej się sprawdzi?
Nie kombinuj kup zestaw spręzyn eibach -30 i bedzie dobrze .
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Może wygłuszyć całą kabinę .
-
Przetarta pokrywa zaworów
Nie napisałem ze to jest INA znalazłem tylko taki jak narazie ale gdzieś widziałem w jakimś sklepie napinacz INA
-
1.8T BFB - ociera pod pokrywą rozrządu
Napisz co u Ciebie się dzieje bo piszesz tylko jak pasek ma iść .