Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Mi w serwisie krzykneli 2 tyś zł za wymianę rozrządu .
  2. marcinch001 odpowiedział(a) na piko-miko temat w Audi A4 B6/B7
    Amorek do twojego zawiasu orginalny 407 zł
  3. Kolego eibacha nie ma z takim oznaczeniem 211500303VA a jeśli juz jest to napewno nie do twojego samoch . Powinieneś mieć jak masz pro kit nr E10-15-003-06-22
  4. Z tego co wiem i sprawdzałem w etce to przedni stabilizator w B7 nie zależnie od zawieszenia ma srednicę 29 mm , fakt nie podana jest srednica stabilizatora ale mozna dojść do tego po gumch ( poz.25) które mają otwór 29 mm w kżdej wersji . Wkładka gumowa czy to do rs4 czy do zawiasu 1BA to ma ten sam numer 4D0411327J i średnicę 29mm
  5. Cena 407 zł za amortyzator 1BE , a za 1BV 583 zł
  6. Fajny avant . Coś w najbliższym czasie będziesz modził ?
  7. Nie zaśmiecaj koledze tematu są inne działy od tego
  8. To moze kup oryginalne i nie bedziesz miał problemu . Cena 407 zł za sztukę
  9. Oryginalne amorki 1BE na przód kosztują 407 zł za sztukę . Uważam ze cena bardzo dobra .
  10. Na razie zakładać będę na amorki seryjne 1BA zobaczę jak to wszystko siądzie .Jeżeli tył będzie siedział za nisko względem przodu to zamontuję amorki orginalne 1BE na przód
  11. Myślę ze nie powinno być zle ja tez juz zamówiłem sobie taki zestaw spręzyn , a mam 18 felgi
  12. A co za zawias miałeś w tej b6 ?
  13. Jakie koła wpadną ile cali ?
  14. Środek masz juz ogarnięty wystarczy dodać pakiet zewnętrzny , xenon juz masz dobre koło i będzie pięknie .
  15. Podejdą tylko coś w kostkach trzeba zmienić Ktoś z forum juz ma tylko zwykłe z B8 do B7 założył ja szukam albo sporty albo s-line
  16. Myślałem ze ta osłona na turbo też powinna zachodzić widocznie nie .Teraz jak wywaliłeś kata będzie miała o wiele lżej
  17. Na tych fotkach wydaje się jak by tej osłony termicznej trochę brakowało ale moze takie zdjęcie .
  18. Daj koło turbo osłonę termiczną bo Ci się zajara coś .
  19. No było trochę rezania teraz z Audi to juz kosmetyka . Jaki czas miało na ćwiartkę ?
  20. Pokaż tego golfa jak masz jakieś fotki .
  21. Fajny projekt ale dużo roboty przed Tobą .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.