Treść opublikowana przez rutkap
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
podłącze się do tematu, bo Ciekawość mnie zjada czy w B6 też da rade takie cudko zrobić
-
[B6 AVF] Podgrzewanie lusterek - jak zrobić?
no właśnie tak trochę poszperałem na forum i nie jedna wypowiedz widziałem że trzeba tylko wklady kupić bo reszta już jest
-
[B6 AVF] Podgrzewanie lusterek - jak zrobić?
a orientował się ktoś może i le taki modzik w ASO kosztuje, a może są jakieś zakłady które się w tym specjalizują?
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
a jest jakaś różnica co lepiej założyć do diselka lub benzynki?
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
no właśnie ostatnio ostatnio robiłem rozrząd w warsztacie bardzo polecanym na tym forum i umowa była taka że mieli zrobić wszystko na oryginalnych częściach. Kiedy odbierałem auto było już troszkę ciemno więc za bardzo nie mogłem zobaczyć co jest założone, jednak dziś jak wymieniałem żarówkę z przodu zauważyłem ze pasek to nie ori. Teraz zastanawiam sie co z tym zrobić? Nie chce bez powodu narobić szumu, bo być może pasek który mam zainstalowany jest tak samo dobry jak ori. Czytałem ostatnio że Gates ma jedną z najnowszych technologi odnośnie produkcji tych pasków.
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
a po czym poznać że to nie podróbka? tym bardziej że jest on już zamontowany
-
[ALL B6] Jak wymontować dolna listwę z przednich drzwi?
no właśnie u mnie coś sztywno siedzi? w którą stronę schodzi u Ciebie z uchwytów? do dołu czy w bok?
-
[ALL B6] Jak wymontować dolna listwę z przednich drzwi?
Jest ona przykręcona od wewnątrz na 2 śrubki, jednak po ich odkręceniu nadal nie chce zejść? Czy są jeszcze jakieś zatrzaski?
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
Jak w temacie. Warto to zakładać? Czy polecicie inne firmy?
-
Strefa Śmiechu
taaa, troszkę już poklikałem ale coś mi tu się nie podoba z tym klikaniem
-
Strefa Śmiechu
co zrobić żeby zobaczyć resztę zdjęć
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
kazuyaet a gdzie płaciłeś za siateczki i schowki po 100 zł za sztuke??
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
No właśnie tak podejrzewałem, że więcej z tym zachodu, niż później korzyści. A co możecie powiedzieć o siateczkach na tył fotela, gdzie można to kupić (oryginał, zamiennik). Czy w ogóle jest możliwość zamontowania oryginalnych siateczek do siedzeń które ich nie posiadają.
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
kazuyaet ale ile chcesz za niego? napisz na PW
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
hmmm fajnie, czy zabawa warta świeczki? jest z tego jakiś pożytek?
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
a w ogóle pod lewy fotel też jest taki schowek? Hołk jeśli to nie tajemnica to ile dałeś za ten komplecik?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ogolnie mam Treo650 (system Palm OS) ale z tym to inne bajki Jak dziś próbowałem z SE W300i to ładnie się połączył i nawet wyświetliły się kontakty, potem w ramach eksperymentowania z poleceniami głosowymi wykasowałem całą książkę telefoniczną i po kolejnym połączeniu już tej książki nie wgrał. No i mam problem
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
jak wgrać książkę telefoniczną żeby pojawiała się na FISie?
-
HTC Touch Diamond w Audi
Czy ktoś podłączał, bądź widział w akcji taki zestaw? Chodzi o współprace tego telefonu z fabrycznym zestawem głośno mówiącym.
-
IPHONE 3G + adapter
niepokoi mnie jedna rzecz, a mianowicie to że prawdopodobnie ten adapter nie będzie działał z IPHONEM 3G. zobaczcie sami : http://cgi.ebay.de/Audi-Handyadapter-Apple-IPhone-NEU-OVP-GAR_W0QQitemZ230278352036QQihZ013QQcategoryZ61000QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Rosemeyer - dzięki za pomoc - IPHONA 3G jeszcze nie mam (mogę tylko IPHONA 2G pożyczyć), zamierzam kupić, ale najpierw muszę zrobić rozeznanie czy warte to jest zachodu, czy może jakiś inny telefon + adapter tak żeby ładnie to chodziło.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 16:41_________________________________________________ Rosemeyer, możesz mi napisać czy korzystałeś z Iphone poprzez Bluetootha czy poprzez fabryczny adapter który umocowany jest na desce obok pasażera??
-
S8
mimo wszystko gratuluje końcowego efektu, jak dla mnie bardzo fajnie no i oczywiście z niunią w roli głównej
-
S8
fajna bryczka, a i zdjęć gratuluje (fajne tło i kolorystyka fotek), czyżbyś zajmował się troszkę fotografowaniem?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
czy istnieje jeszcze możliwość dopisania 2 osób ?? pytam narazie tylko orientacyjnie.
-
Strefa Śmiechu
zapasy kobiet na olimpiadzie powinny odbywać się w kiślu
-
Zmiana w telefonie języka z niemieckiego na angielski
dzięki wielkie GRazny, trzeba będzie zakupić kabelek, a "oryginalne" oprogramowanie wiem już skąd zdobyć