Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Różnicę czuć tylko w portfelu Specjalnie czekałem z opublikowaniem tego, aż zrobię kilkaset km, żeby przekazać wrażenia. Może przy hamowaniu autostradowym będzie różnica, a może miałem seryjne heble za dobre
  2. Mały update: W styczniu, założyłem wreszcie set hebli przód S4, dzięki @L23piotr, @rs dziadek . Całość kompletowałem kilka miesięcy i czekałem, na "skończenie" klocków przednich. Tak więc wpadły: - Zaciski S4 - Tarcze Ferodo - Klocki ATE Ceramic - Przewody hamulcowe w stalowym oplocie HEL - Blaszki "S4" - Blachy pod tarcze - Płyn hamulcowy DOT4 Oryginał Pozdrawiam!
  3. Panowie, jakieś tam zimowe poprawki - zdecydowałem się w końcu podnieść wydech, bo jak słusznie ktoś z was stwierdził, wisiał za nisko. Pozdrowienia!
  4. dayd_4 odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    To normalna cena.
  5. Nic nie zmieniaj. Będziesz miał stabilnie w trasie. W mieście nie jest źle, trzeba ostrożniej jeździć po nierównościach, z większą uwagą. A felgi nie są od RSa Pozdr.
  6. Przy ET 50 żeby to sensownie wyglądało i było stabilne, musiałbyś włożyć dystans przykręcany do piasty, bo 15 czy 20mm na przelotowych śrubach i tak nie da ci sensownego efektu, a każdy większy dystans na przelotowych śrubach robi się niebezpieczny. Ogólnie kupowanie felg z tak dużym ET jest bez sensu do naszych aut.
  7. dayd_4 odpowiedział(a) na Rapz0 temat w Audi A4 B6/B7
    600zł w intercarsie VDO
  8. Frosciku, doczekamy się i gwintu! Nie wszystko na raz W międzyczasie wpadł kolejny, ważny mod, wkrótce zdradzę co... Trza sobie dozować frajdę
  9. Masz rację, że są ciemne. Ale fura jest cała czarna i poprzedni kolor za mocno mi kontrastował do czarnego. Teraz będzie black bandit A że kolor Mat, jak chinole? Tak ma być, kto się zna, będzie wiedział co to za koło. Na opinii tych, co się nie znają, mi nie zależy. Pozdr.
  10. Klinika felg Wrocław. Tylko trawienie i lakierowanie, żadna tam renowacja.
  11. Wytrawione. Do poniedziałku jest czas na decyzję z kolorem
  12. Ależ połysk!!!!
  13. Racja 100%. Chciałem wywołać tą odpowiedź Najbardziej pasuje mi grafit ori, lakierowany metodą tradycyjną lub kolor z OZ Supertourismo LM (Matt Graphite Silver Lettering)... Jest jeszcze chwila czasu. Felgi się trawią... Ten szary co był jest trochę za jasny do całego czarnego auta.
  14. Złoty, to mój ulubiony kolor, ale raczej zaburzy mi charakter auta...
  15. Panowie, żeby nie było, że nic się nie dzieje w temacie: Zrzucilem koła letnie i zdjąłem opony, żeby oddać felgi do wytrawienia. I teraz powstaje kwestia- Jak to lakierować? Klasycznie, czy proszkowo? Napiszcie, jakie macie sugestie. Druga sprawa, jaki wybrać kolor? Dajcie znać, co o tym myślicie. Pozdro! MOV_6485.mp4
  16. Hej. Gdzie jedziesz na strojenie?
  17. Święta, święta i po klockach! Wreszcie będzie okazja zrobić swap

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.