Treść opublikowana przez dayd_4
-
B6 DIVISION
Hej. Nada się. Oczka są minimalnie inne, ale prawie nie widać różnicy. Robiłem tego moda i mam trochę zdjęć, jak byś potrzebował pomocy, pisz. Pozdro!
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Elegancko się zapowiada zapodawaj jak najszybciej foty.
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Dziękuję
-
Opony letnie, które nie ząbkują lub są w miarę na to odporne?
Hej. Jak już ogarniesz temat, napisz, co zalozyles i jak to pracuje, jakie masz wrażenia. Dla potomnych. Pozdro!
-
felgi Japan Racing 19
@black4 o co chodzi z tymi talerzykami od B5? Jaki realnie ma to wpływ na wysokość auta? Mam 1BV i planuję 9J19 Et 29!!!!!!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Masz rację @Adam87 po tylu latach, znam luki... i po sprawie!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
O proszę. Sam widzisz, jak jest. Czestszy interwał wymiany oleju jeszcze nikomu nie zaszkodzil! Jeśli tylko żona nie widzi tego w budżecie domowym, czego chcieć więcej?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
@Adam87 niestety, to wcale nie jest takie proste. Nasze żony, to ściśle umysły, po fakultetach i z wyższymi wyksztalceniami.... Nie jesteś w stanie tak łatwo obejść tego systemu Pracuję nad tym 10ty rok, wiem, co mówię...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
10-12 jest ok. 8 tyś to już jest fanaberia. Ale kto mi zabroni? Szczerze, wszystko zależy od samej eksploatacji i twojego portfela. Ja na prawdę nie żałuję mojemu BEXowi i dlatego dla mojego psychicznego tylko zaspokojenia, zmieniam olej co 8 tyś. I to dlatego tylko, że biorę go z hurtowni, a wymianę robię sam, więc, koszty mam znikome. Mam na codzień do czynienia z silnikami po interwalach olejowych 30tys. Niestety, rozebranymi na stole.... To wszystko wyjaśnia. Pozdrawiam!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
jasne że da. Potrzebna jest tylko autoryzacja
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ja miałem zarejestrowane w Pl. 8 tyś, to interwał, który ustaliliśmy z @HOLMATRO w kompie. Dużo jeżdżę, raczej dynamicznie, do tego mam LPG. Co to jest 8 tyś? Niech ma audiczka i niech mi służy. Liqui moly 5W40. Z filtrem, raz na 3 miesiące wymienić - nie rujnuje to mojego budżetu, a mam spokojne serce, że i Audi jest zadbane i jak potrzebuję nagle jechać 1500km. W Europę, wsiadam i się nie martwię. P.S. W służbowej autolawecie, skrocilismy interwał olejowy i przy przebiegu 600000km. Jechała 170km/h nie puszczajac dymka. Więc z doświadczenia uważam, że warto zmieniać częściej olej.
-
a4 b7 i et 28
@Rob@k ma rację. Tarlo nie będzie, ale będzie balon...
-
a4 b7 i et 28
@Aligatorek96 sprzedaj te opony. 235 na 7,5 cala, to będzie lipa
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dobra Szwagier, nie chciałem pisać, że twoja żona....
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki. Klapa USA, to spełnienie kolejnego małego marzenia. Tak jak mówisz, napisałem oświadczenie zgodnie z prawdą. Urzędnik nie wyszedł -jego sprawa. Szczerze mówiąc, mam wrażenie, że ustawa jest zrobiona nie do końca, bo urzędnicy sami nie wiedzą jak ją interpretować... . Bezawaryjność to mój priorytet. Uwierz mi jestem przewrazliwiony na tym punkcie. Dużo jeżdżę, olej zmieniam co 8 tyś, raz na 2 tyg. przeglądam audi na podnośniku w ASO, gdzie pracuję. Pozdro! P.S. @HOLMATRO też chciał przerobić klapę, ale niestety przestali wydawać numery w wydziale komunikacji, po moim Serio
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Szwagier, tu się nie ma co śmiać. Jak policzyć plany wydatków na ten rok, to niektórzy tu na forum, za taką ? całkiem niezłe kupują
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Kolego @dekiel 13, właśnie podniosłem cały wydech i teraz jest igła. Widziałem na stronie millteka, że wymaga on regulacji po zagrzaniu. Niestety zdjęć nie robiłem bo mam brudne auto Pozdro!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Hahahaha, brawo!? Czekałem kto zacznie pierwszy cieszyć się tym, że ktoś zostanie ukarany. Jakie to polskie! @marky2552
-
A4 B6 opony na felgi 19"9j et29
Bardzo ładnie to wygląda w czerwonym... A o koła pytałem, bo sam coś planuję i myślałem właśnie o tych z RS4 9J
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki wielkie! Myślę, że przetarłem nowy szlak Dołożyłem oryginalne logo, w chromie, więc i końcówki zostaną na razie chrom. Nie chcę wszystkiego na czarno, bo i tak chodzi mi po głowie pomysł ze zmianą koloru auta... Lotka mi się podoba taka jaka jest. Teraz trzeba organizować budżet na koła letnie, hamulce, jakiś program, no i znowu FMIC, wtryski... - jest na co wydawać kasę. Puki co next temat to koła letnie. Pozdro!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- A4 B6 opony na felgi 19"9j et29
Dzięki @MichałA4 za foty.- A4 B6 opony na felgi 19"9j et29
Hej. Masz może foty tych 9Jx19 na aucie? Chociaż post stary, daj znać jak wrażenia z jazdy. Pozdrawiam.- a4 b7 i et 28
Kolego na 7,5 cala opona 235 będzie strasznym balonem. Mam 225/45R17 na 8J i jest w sam raz. Co do ET, mam ET 35 - dystans 15mm = ET 20. Tak to wygląda na aucie: Tak na jakimś krawężniku: Tu jeszcze jedno foto już na zimówkach: Mam nadzieję, że choć trochę ci pomogłem. Pozdro! - A4 B6 opony na felgi 19"9j et29