Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. dayd_4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej. Nada się. Oczka są minimalnie inne, ale prawie nie widać różnicy. Robiłem tego moda i mam trochę zdjęć, jak byś potrzebował pomocy, pisz. Pozdro!
  2. Elegancko się zapowiada zapodawaj jak najszybciej foty.
  3. Hej. Jak już ogarniesz temat, napisz, co zalozyles i jak to pracuje, jakie masz wrażenia. Dla potomnych. Pozdro!
  4. @black4 o co chodzi z tymi talerzykami od B5? Jaki realnie ma to wpływ na wysokość auta? Mam 1BV i planuję 9J19 Et 29!!!!!!
  5. Masz rację @Adam87 po tylu latach, znam luki... i po sprawie!
  6. O proszę. Sam widzisz, jak jest. Czestszy interwał wymiany oleju jeszcze nikomu nie zaszkodzil! Jeśli tylko żona nie widzi tego w budżecie domowym, czego chcieć więcej?
  7. @Adam87 niestety, to wcale nie jest takie proste. Nasze żony, to ściśle umysły, po fakultetach i z wyższymi wyksztalceniami.... Nie jesteś w stanie tak łatwo obejść tego systemu Pracuję nad tym 10ty rok, wiem, co mówię...
  8. 10-12 jest ok. 8 tyś to już jest fanaberia. Ale kto mi zabroni? Szczerze, wszystko zależy od samej eksploatacji i twojego portfela. Ja na prawdę nie żałuję mojemu BEXowi i dlatego dla mojego psychicznego tylko zaspokojenia, zmieniam olej co 8 tyś. I to dlatego tylko, że biorę go z hurtowni, a wymianę robię sam, więc, koszty mam znikome. Mam na codzień do czynienia z silnikami po interwalach olejowych 30tys. Niestety, rozebranymi na stole.... To wszystko wyjaśnia. Pozdrawiam!
  9. Ja miałem zarejestrowane w Pl. 8 tyś, to interwał, który ustaliliśmy z @HOLMATRO w kompie. Dużo jeżdżę, raczej dynamicznie, do tego mam LPG. Co to jest 8 tyś? Niech ma audiczka i niech mi służy. Liqui moly 5W40. Z filtrem, raz na 3 miesiące wymienić - nie rujnuje to mojego budżetu, a mam spokojne serce, że i Audi jest zadbane i jak potrzebuję nagle jechać 1500km. W Europę, wsiadam i się nie martwię. P.S. W służbowej autolawecie, skrocilismy interwał olejowy i przy przebiegu 600000km. Jechała 170km/h nie puszczajac dymka. Więc z doświadczenia uważam, że warto zmieniać częściej olej.
  10. @Rob@k ma rację. Tarlo nie będzie, ale będzie balon...
  11. @Aligatorek96 sprzedaj te opony. 235 na 7,5 cala, to będzie lipa
  12. Dobra Szwagier, nie chciałem pisać, że twoja żona....
  13. Dzięki. Klapa USA, to spełnienie kolejnego małego marzenia. Tak jak mówisz, napisałem oświadczenie zgodnie z prawdą. Urzędnik nie wyszedł -jego sprawa. Szczerze mówiąc, mam wrażenie, że ustawa jest zrobiona nie do końca, bo urzędnicy sami nie wiedzą jak ją interpretować... . Bezawaryjność to mój priorytet. Uwierz mi jestem przewrazliwiony na tym punkcie. Dużo jeżdżę, olej zmieniam co 8 tyś, raz na 2 tyg. przeglądam audi na podnośniku w ASO, gdzie pracuję. Pozdro! P.S. @HOLMATRO też chciał przerobić klapę, ale niestety przestali wydawać numery w wydziale komunikacji, po moim Serio
  14. Szwagier, tu się nie ma co śmiać. Jak policzyć plany wydatków na ten rok, to niektórzy tu na forum, za taką ? całkiem niezłe kupują
  15. Kolego @dekiel 13, właśnie podniosłem cały wydech i teraz jest igła. Widziałem na stronie millteka, że wymaga on regulacji po zagrzaniu. Niestety zdjęć nie robiłem bo mam brudne auto Pozdro!
  16. Hahahaha, brawo!? Czekałem kto zacznie pierwszy cieszyć się tym, że ktoś zostanie ukarany. Jakie to polskie! @marky2552
  17. Bardzo ładnie to wygląda w czerwonym... A o koła pytałem, bo sam coś planuję i myślałem właśnie o tych z RS4 9J
  18. Dzięki wielkie! Myślę, że przetarłem nowy szlak Dołożyłem oryginalne logo, w chromie, więc i końcówki zostaną na razie chrom. Nie chcę wszystkiego na czarno, bo i tak chodzi mi po głowie pomysł ze zmianą koloru auta... Lotka mi się podoba taka jaka jest. Teraz trzeba organizować budżet na koła letnie, hamulce, jakiś program, no i znowu FMIC, wtryski... - jest na co wydawać kasę. Puki co next temat to koła letnie. Pozdro!
  19. Dzięki @MichałA4 za foty.
  20. Hej. Masz może foty tych 9Jx19 na aucie? Chociaż post stary, daj znać jak wrażenia z jazdy. Pozdrawiam.
  21. Kolego na 7,5 cala opona 235 będzie strasznym balonem. Mam 225/45R17 na 8J i jest w sam raz. Co do ET, mam ET 35 - dystans 15mm = ET 20. Tak to wygląda na aucie: Tak na jakimś krawężniku: Tu jeszcze jedno foto już na zimówkach: Mam nadzieję, że choć trochę ci pomogłem. Pozdro!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.