Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gutterman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gutterman

  1. Oprocz tego ze moje sprzegło lapie prawie na samym koncu to po postoju (dzien dwa) ma cos takiego ze jak sie wciska sprzegło to ma sie wrazenie jak takiego dziwnego ale nie do konca oporu. W B5 sprzegło jest chyba hydrauliczne a nie na lince. Czy to zjawisko moze miec przyczyne własnie w hudraulice ??
  2. Bo teraz tak czytałem duzo osob jezdzi na tym polsyntetyku MOBIL SUPER 2000 X1 10W 40 i ztad to pytanie. Mobil tez ma banki po 5l tak ze niema problemu.
  3. Czeka mnie wymiana oleju obecnie mam Mobil Super™ 3000 X1 5W-40 auto ma 160tys i zastanawiam sie czy zostac przy tym ojeju czy zmienic na cos innego. Wybrac mineralny, polsyntetyk, czy jak teraz syntetyk?? Pomożecie ??
  4. zdejmnij osłone z silnika i wtedy posłuchaj tez mi sie wydawało ze spod pokrywy
  5. To nie sa szklanki. To klapki w kolektorze ssacym. jak odłączysz przewód od tej gruszki ktora jest przy kolektorze to powinno przestać. Mam to samo
  6. Gutterman opublikował(a) temat w 1.6
    czym sie różni sonda diagnostyczna od regulacyjnej
  7. Gutterman odpowiedział(a) na baraka temat w 1.6
    Ja mam kable Bosch'a i sobie chwale żadnych problemow jak narazie.
  8. Gutterman odpowiedział(a) na r.kuderawiec temat w 1.6
    Mi tez bierze na samym końcu. Dojedz je jeszcze i zaczynaj odkładać na nowe
  9. ja jezdze na Mobil Super 3000 X1 5W-40 i jest wszystko OK
  10. a nie lepiej zchipować diesla ??. Za te pieniadze spokojnie cos kupisz tylko musisz sie liczyc ze bedziesz musial cos w niego wlozyc zreszta jak w kazde auto które sie kupuje
  11. Jedz na komputer bo przyczyn jest duzo co auto to inna przyczyna. Wtedy bedziesz wiedzial mniej wiecej
  12. Jezeli masz blad mieszanki to z tego co wiem na 80% bedzie to sonda Lambda zwazywszy na towarzyszace objawy
  13. Gutterman odpowiedział(a) na Gutterman temat w 1.6
    Nie wiem co z tym zrobić pojadę jeszcze na inny komputer sprawdzę tę przeplywke, w tedy zobaczę co z tym zrobić. Ale co do przepływki to mówicie zeby brac używaną ??
  14. Gutterman odpowiedział(a) na Gutterman temat w 1.6
    Tak przepławka pokazywala abstrakcyjne masy powietrza w zakresie do 6 tys obr zwlaszcza przy odpuszczaniu gazu masa powietrza spadala ponizej masy np przy obrotach 900.I mechanik powiedzial ze nalezalo by ja wymienic. Tak poza tym tez zastanawiałem sie nad uzywka ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- Ale sam w opisie masz napisane spalanie 7.8l a kolega nize j 7.5 z tym to sie jeszcze moge zgodzic ze normalne. A przy bardziej dynamicznej jezdzie 13l benzyny chyba nie jest normalne i nie mowie tu o kreceniu do 6tys na kazdym biegu tylko jazde w granicach 130/140
  15. Gutterman opublikował(a) temat w 1.6
    Wczoraj bylem na komputerze bo denerwowało mnie spalanie w granicach 8,5 l/100 w prędkości 100km/h okazało sie ze przepływomierz jest do wymiany. Teraz pytanie jaka przeplywke polecacie bo nie uśmiecha mi sie wydawać 550zl na oryginalna hitachi.
  16. Czy hałas na pewno dochodzi z apartu ?? Ja mam taka sytuacje ze cykaja mi klapki w kolektorze ssacym powyżej 1.5 tys obr
  17. ja miałem to samo jak mi kable popekały. Tak ze ja bym jeszcze raz je sprawdził przewody czy nie swieca.
  18. Nie chciałem sie powtarzac bo to samo włkowane jest w 1 temacie niżej !
  19. To wtedy nie mam pojęcia co mu dolega
  20. Ja bym ci radził wymienic go bo koszt nie wielki a problemow nie będziesz miał
  21. Dokładnie niewiem ale chyba tak. Tu masz link porownaj sobie Czujnik temperatury płynu chłodzącego FEBI BILSTEIN: Audi A4 (8D2, B5) 1.6 100KM | Sklep iParts.pl ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- JEszcze taka małe pytanie czy probowałes odpalic auto z wyłaczonym tym czujnikiem >>
  22. a moze padł ci czujnik płynu chłodzącego. On jest z tył silnika. Tak mi sie wydaje ze to bedzie to bo gdzies juz cos o tym czytałem
  23. tak faktycznie to jest problem. Moze odma popekana, kolektor, lambda, nie wiem przyczyn moze byc wiele
  24. Podłacz sie do vag'a bez tego to ci nikt nie pomoze. Przyczyn moze byc tyle co czesci w tym samochodzie/
  25. instalacje wodorowa sobie zainstaluj tez będzie mniej palic. Generatory Wodoru, hho - generatorywodoru.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.