Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olszak86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olszak86

  1. Siema. Nie miałem okazji wcześniej auta pokazać więc nadrabiam. Jest to Audi A4 B5 Avant. Rocznik 1997, silnik 1.8 ADR + LPG BRC Sequent24 Na wyposażeniu posiadam: 4 x airbag climatronic grzane d*py elektryczne szyby i lusterka nagłośnienie nokia + oryginalny subwoofer alufelgi 15 na lato biała stal 15 na zime Tyle z wyposażenia. Od siebie jak narazie dodałem: dekory obklejone folia 3M Carbon grill czarny mat żarówki h7 osram cool blue hyper sticker na wlewie paliwa nowa pompa wody i chłodnica cb radio Ogólnie auto jeździ ładnie na gazie i benzynie bez problemów. Jest w nim troche do ogarnięcia ale wszystko z czasem. W planach mam też kilka modów: alufelgi 17 ( chciałem 16 ale troche mało do b5) jak i 17 to i jakaś glebka (eibach pro kit -30) zmienić radio na niefabryczne + wzmacniacz i subwoofer przyciemnić szybki może jakis wydech (dwururka) Więcej mi w tym samochodzie nie potrzeba ma jeździć bezawaryjnie i tyle Poniżej fotki mojego avanturnika. Dziękuje i pozdrawiam. 14 grudzień 2013 Nowe kółka na lato. Mercedes Monoblock 17 2x 7,5J ET35 opona 205/45/17 2x 8J ET35 opona 215/45/17 16 kwiecień 2014 I po robocie. Z przodu -30 ale malo siadl chodz jest lepiej niz bylo.
  2. No i ja tak na godzinke +-
  3. Ok. Jestem o 19
  4. Siema bd ktoś dziś ?? Mam zamiar się wybrać.
  5. Podłącze się do tematu. Czyli jeśli chciałbym założyc eibacha 30/30 do seryjnych amortyzatorów ( mam 4 sztuki sascha w dobrym stanie) to ile dam rade przejeździć ?? Czy amorki nie dadzą ciała np. po roku ?
  6. 160 zł piękna cena. W warszawie (renowacjafelg.pl) za komplet stalówek 15( piaskowanie, malowanie proszkowe) trzeba szykowac około 350 - 400 zł. Też mnie to czeka szkoda że ten Rybnik tak daleko.
  7. Może jakaś osłona dzwoni?? Te od wydechu co są pod autem ??
  8. Niewiem czy to ma jakieś znaczenie ale jak ja miałem samochód obciążony (2 os z tyłu i bagaż), przy przyspieszaniu też samochód jeździł jak chciał. Wymieniłem tuleje tylnej belki i spokój. Sprawdź u siebie.
  9. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    Przemyślałem temat. Folii nie będzie. Poczytałem troche forum i chyba najsensowniej bd założyc z tyłu polift i z przodu też. Bez zbędnej wiochy
  10. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    Te poliftowe to mało co się różnią od przed liftowych
  11. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    Wstępne przymiarki zrobione. Musze nałożyć folie drugi raz bo tym razem mi nie wyszło. Ale tak to miało wyglądać i jestem bardzo zadowolony. kierunek i wsteczny świecą praktycznie niemal tak samo jak bez folii. Efekt na żywo lepszy niestety foto zrobione Kalkulatorem.
  12. Jak wyżej. Pompa do wymiany.
  13. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    Zobaczymy. Dzięki za wypowiedzi wstawie foto jak bd skończone. ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- Miałem w audi 80 b3 z tyłu komplet ori hella black. Ogólnie świeciły w słońcu kiepsko ale nikt mi nie migał i nic nie mówił ze mnie nie widać.
  14. Mi to wygląda na przewód od wspomagania. Ale jak cie kierwonica działa to może być nie od twojego auta.
  15. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    Myśle że nikt mi w dupe nie wjedzie lekko przyciemniając kierunek i wsteczny. Przecież nie chce przyciemniac stopów. I nie na całkiem czarno. Delikatnie.
  16. Olszak86 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Chciałem sobie przyciemnić folią czarną ciemną bądź jasną kierunki i wsteczny. Pytanie czy ktoś ma coś takiego lub mógłby mi wykonać VT. Z góry dziękuje.
  17. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Układ Jezdny
    Labiel słuchaj myśle że nie no fakt jest butla LPG ale z tyłu mam sprężyny ori ( jedna kropka pomarańczowa, jedna biała) i amortyzatory Sachs gazowe wymienione 10 tys temu. A z przodu sprężyny były wymieniane bo nie ma żadnych kropek.
  18. Olszak86 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Szukam po tym internecie i tylko w kółko 1BE. Mam problem bo moje auto stoi za wysoko z przodu. Jutro pójde zobaczyć jakie mam kropki obecnie na spreżynach.. Ale z kodów wyposażenia wynika że mam OJZ i OYZ i nigdzie nie moge znaleść jakie to powinny być kropki i jaka kategoria wagowa.
  19. A to ciekawe bo np u mojego ojca w AFN zaraz za złączem elastycznym jest katalizator i potem idzie kawałek rury i znowu jest puszka wyglądająca jak katalizator, potem dopiero środkowy i końcowy. Tak powinno być ??
  20. Kolego jak najbardziej normalny
  21. Jechałem nad morze. ADR naprawde nie dużo pali. Na LPG zszedłem do 8,5l jadać 100 - 120 km/h bez klimy z klimą na tych samych zasadach litr więcej. Naprawde jestem zadowolony z wyniku
  22. WB New Car, Black Car, Energy.
  23. Mój ojciec kupił Febi do AFN-a Avanta drugi rok już i jest dobrze. I ja też założyłem u siebie febi i jest dobrze.
  24. Polerka jest za***ista tylko trzeba dbać, woda szmatka codziennie lub co drugi dzien bo pył z klocków leci. Do srebrnego to mi pasuje czarny, pomarańczowy i żółty. To moje zdanie, wysłuchaj innych.
  25. Olszak86 odpowiedział(a) na bebos temat w Audi A4 B5
    Dobra robota, i dla mnie dobrze wygląda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.