Treść opublikowana przez Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
z tego co widzę to te światła nie są poliftowe, to poprostu xenon sory, ale ja mam identyczne światła i nie mam xenonów choć mogę mieć bo wystarczy zestaw HID, ale tak czy siak światła są nowsze niż auto a przebieg to wiadomo test zegarów i będzie jasne że te 80k jest praktycznie nie wykonalne edit: mój błąd te światła są dzielone więc jakieś depo czy coś innego mój błąd wcześniej tego nie zauważyłem
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
no ja się nie zgodzę nie mam potu USB ani czytnika kart, a radia Safari też nie posiadam ja wole muzykę z z płyty a najlepiej w formacie Audio
-
Spociki w Skierniewicach
No ta pierwsza całkiem tylko ma światła poliftowe z przodu, a jest '98 więc mogło się coś tam dziać, a co do środka to brak pytań
-
Spociki w Skierniewicach
no to się pięknie załatwiłeś A jakie działanie ma ta turbina dolotu bo nawet na allegro tego za bardzo nie ma. Ile nowa przepływka do furaka ??
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
lepiej dołóż 100 zł do tych 200 zł i kup jakąś używaną Alpine jak dla mnie najlepsze wyjście jest takie
-
[ALL B5] Otwór w grodzi do przeprowadzenia okablowania
po otwasrciu ECU masz puszki kabelki i inne ja kablem obszedłem do o koła tego i z tyłu ecu w okolicach śrub z, tórą bywa problem puszczałem kable w dól nie trzeba nic kombinować z licznikiem one spokojnie tam wyjdą w lukach po między tymi kablami jak rozbierzesz i spróbujech to myślę, że nawet się nie zdążysz dobrze wkurw**ć i kabelek masz w kabinie max 15 min roboty i to jakiejś ekstremalnej sytuacji no i oczywiście to też prawda
-
[ALL B5] Otwór w grodzi do przeprowadzenia okablowania
i ja przechodziłem do ECU w okolicach tej karbowaniej osłonki na przewody (powyżej niej)
-
[ALL B5] Otwór w grodzi do przeprowadzenia okablowania
musisz zrobić dziurke gdzieś w obudowie ECU ja dziurawiłem gumę oczywiście trzeba ściągnąć obudowę trochę zabawy jest ze śrubą przy podszybiu, ale pójdzie później to sobie ładnie układasz i przeciągasz mniej więcej(tak jak idzie wiązka) ja celowałem w oświetlenie stóp kierowcy :>, pasowało też by ściągnąć plastik spod kolan kierowcy, żeby go wyłapać no i masz przewód w kabinie
-
Spociki w Skierniewicach
no tylko, że 2,8 w "bicie" to pali z 3 razy tyle co ADP taka mała dygresja ja u siebie ciągle szukam wtrysków(216) jak narazie, ale poza tym bede wymieniał kluczyk na scyzoryk i myślę, że stanie się to wcześniej niż zmiana wtyrsków
-
Spociki w Skierniewicach
No jak mus to mus
-
Spociki w Skierniewicach
ja co do sesji jestem na tak , ale co do miejsca to doszedłem do wniosku, że ja nie mam w głowie jakiejś fajnej lokacji także ja się zdaje na resztę :gwizdanie:
-
[ALL B5] Pompa centralnego zamka
a jak tą kwestie rozwiązać może masz jakieś pompki skoro pisałeś, że tak przekładałeś to może jakieś foto by się udało strzelić to by dla potomnych zostało
-
[ALL B5] Pompa centralnego zamka
czyli kupują tą: http://www.allegro.pl/item598481397_vw_passat_golf_pompka_zamka_centralnego.html przerzucę silnik do mojej i to będzie "śmigać"??
-
[ALL B5] Pompa centralnego zamka
Mam taki problem, że w mojej pompie od centralki rozsypał się wirnik oraz element który go napędza (w kształcie krzyżyka) mam pompę z wejściem na 2 rurki np taka: http://www.allegro.pl/item591914520_audi_pompa_centralnego_rozne_numery.html i moje pytanie jest takie czy mogę kupić np taką : http://www.allegro.pl/item591914497_audi_a4_pompa_centralnego.html i po prostu przełożyć te elementy, które rozsypały się w mojej wyglądają podobnie, ale czy są identyczne wie ktoś może??
-
Spociki w Skierniewicach
może parking w nieborowie pod hotelem zajazdem czy czym tam z kołem od młyna na wjeździe?
-
Spociki w Skierniewicach
no to z mojej strony fot nie wrzucę w tym tygodniu bo niestety zapomniałem o karcie pamięci, a do końca tygodnia akademik /miskuzi/
-
Spociki w Skierniewicach
ja wrzuce te które ja mam jutro a co z kolegą z tomaszowa z 1.8 T, który miał małe problemy ze sprawnym odjechaniem ??
-
Spociki w Skierniewicach
lista ostatnio też nie była zbyt okazała, a zjawiło się sporo ludzi, ale nie tyle ile będzie w sobotę oczywiście
-
[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach
przyda się na pewno nie mam aż tak styranych tych rączek, ale odnowione wyglądają bardzo nice
-
Spociki w Skierniewicach
1. paulo77 + 1 2. Pulpit + może, ale to bardzo może coś mi się uda zwerbować bo coś są nie chętni jakąś pracą się wymawiają
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
głos oddany
-
Spociki w Skierniewicach
rok to jeszcze żaden wynik u nas byli już tacy agenci, którzy już po kilka lat śmigali na nie polskich blachach. Grunt żeby Cie tylko nie przypilili za to
-
Spociki w Skierniewicach
tylko żeby deszczyk nie poniszczył planów bo w prognozie coś tak postraszyli na sobotę
- Spociki w Skierniewicach
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
A dziękować w sumie to od początku miała być czarna, ale ostatecznie chciałem mieć tą która będzie troszkę bardziej oryginalna i wydaje mi się, że jest, ale dokładnie o to mi chodziło :>