Treść opublikowana przez Tas2die4
-
Liga Mistrzów 2009-2010
http://www.juvepoland.com/text.php?id=1036 sie zadyma szykuje hehe I dobrze, czas w koncu oczyscic imie Juve!! Barany z Mediolanu zniszczyly wspanialy klub, ktory kopal wszystkich w serie A,a teraz jest cieniem samego siebie ;( Forza Juve! :>
-
Giełda w Gorzowie Wielkopolskim lub okolicy ?
Gorzow, kierunek na Baczyne,jak na Szczecin, ul. Szczecińska, tylko nie wjezdzasz na obwodnice,a wczesniej skrecasz w lewo, w niedziele od rana ale rewelacji sie nie spodziewaj, takie o wiejskie targowisko
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
watpie,zeby ktokolwiek kto ogladal ten program oddal tam teraz auto, sami sobie problemy idioci robia
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
to teraz uslyszales troche klientow straca, na wlasne zyczenie :gwizdanie:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
na polsacie nie ma... Na N'ce sa tylko...
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Chcecie youngtimera za dobra kase, prosze bardzo: :decayed: a tak na serio, ladnie zrobione E30 to jest to
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No to na pewno, GTA III tez bylo biedne w porownaniu do np SA czy nawet Vice City Ja czekam teraz na "zrozumiala" wersje MGS Peace Walker na PSP, podobno MEGA KOX, w Famitsu dostalo maxymalna note 40 (4x10)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale do bani te ubrania byly, niggera w SA moglem ubrac jak chcialem a nawet w z gola klata latac :decayed: aaa no to dlatego nie polatalem sobie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
tak? to nie wiedzialem, zrobilem ponad pol gry i ani razu niczym mi polatac nie bylo dane. nie moglem tez kupic zadnego interesu, domu, porzadnie sie ubrac ani pojsc na silke w San Andreas czulem sie jakos bardziej swobodnie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
i wieksza swodoboda, samoloty, helikoptery, skakanie ze spadochronem i tego typu smaczki, w IV tego nie ma...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A mi GTA IV tez jakos nie podeszlo... Nie wiem, wole San Andreas juz, mimo ze to generacja wstecz, ale wg mnie wieksza swoboda byla tam, niz w IV.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja pogralem troche w Splinter Cell Conviction.. i jakis dziwny... malo skradania, wiecej "rambo style"... opcja z "ladowaniem umiejetnosci cichego zabijania" bez sensu jak dla mnie.. nie moge wykonac egzekucji z broni z tlumikiem dopoki kogos nie zalatwie "hand to kill", no mega to realistyczne... grafa fajna, ale jednak brakuje mi jakies konkretnej skradanki.. trzeba chyba odpalic ps2 i zalatwic sobie MGS3 Subsistence, bo mam tylko "zwyklego"
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
no ta b7 mega :kox: ta b5 na pomaranczowych rantach tez fajna, byla chyba na sprzedaz jakis czas temu, nie?? a reszta.. niektore przesadzone,ja jakos wole glebe + wystajace kolo niz mega glebe i pol kola schowane w nadkolu
-
Liga Mistrzów 2009-2010
z jednej strony to dobrze, im wyzej inter, tym lepiej dla serie A, moze Bundesliga nie ich nie wyprzedzi i wejda jednak 4 druzyny do LM, choc juve i tak juz tam raczej nie zobaczymy... Mourinho dzis rozpracowal Barce bezblednie prawie.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
No prosze... surprise :decayed: 3:1 to juz ladna zaliczka, moze sie barca zdziwic
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Peace Walker na PSP ma byc podobno przemega :kox: 4 to takie zakonczenie serii, wszystkie watki musialy byc pozamykane. Najlepsze to i tak 1 i 3
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
MGS4 jest mega (jestem fanem serii), choc prawda taka, ze scenki przerywnikowe potrafia trwac 2 godziny doslownie :wallbash:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
XII fajna,ale nie skonczylem.. gdzies tam sie zacialem i odpuscilem.. a szkoda... podobnie jak X, IX... mam zaleglosci VII to wg wielu najlepszy jRPG wszechczasow... choc ja i tak kocham klasyke- Suikoden 2 :>
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w splinter cella nowego ktos gral?? a co do Finala XIII, taka opinia: ". Its not even an RPG for christ sake: No towns to explore, no people to talk to, no side quests, no world map, no mysteries to solve, no limits breaks, no eidolon customization, and the battle strategy for about 70% of the game is "smash A button".
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
lusterka i znaczek OOOO na grillu na czarno
-
Liga Mistrzów 2009-2010
to jest najlepsze,ze Juve w tym sezonie potrafi wygrywac takie spotkania,zeby pozniej przegrac np z ostatnia druzyna ligi... Zaccheroni pewnie wyleci na koniec sezonu, nic nie wniosl ze swoim przyjsciem. Oby Bog dal zeby Lippi wrocil do Juve, chocby jako dyrektor (bo sa takie pogloski), to jedyny czlowiek ktory wiedzial jak prowadzic Juve, wiec i moze jako dyr sie sprawdzi. Forza Juve, oby ograli Inter, wole Rome na tronie niz ich.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
gleba i dystans?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
ja mam na wlepce w aucie 3.0 bara dla moich 18 z oponami 255/35 czyli na tyl, a 2.6 dla 235/40
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
a ja myslalem,ze ja cos powiedzialem no jak powiedzial patrox, do auta ponizej 300 PS nie oplaca sie zakladac nic szerszego niz 235
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
:polew: :polew:i ten co mówił że szeroki kapeć to do bmw dobry kiedy?? :blink: ja mam u siebie 255 z tylu i chetnie bym zmienil na 235, bo to tylko strata mocy :tongue4: