Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Hmmm i jak tam, bedac upierdiliwy, dal ktos rade obejrzec ta Bmw dla mnie??
  2. http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html cos takiego.
  3. Panowie, to jak, bylby ktos w stanie luknac na to E46 o ktore prosilem?
  4. Wiec licze na mala pomoc i obiecuje sie odwdzieczyc
  5. Auto poszlo do mechanika ktory niby zna sie na rzeczy... Z objawow doszlo mega kopcenia na siwo-niebiesko przy probie przegazowania Czasem sie udalo wkrecic na obroty. Logi nic nie wykazaly,ale znajomy mial tylko jakiegos podstawowego vaga. Mam nadzieje,ze to nie cala pompa. W kazdym razie auto idzie na sprzedaz jak je zrobie. :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 16:02_________________________________________________Jest i diagnoza, nie jest zle... rozwalony od wewnatrz (rozwarstwiony) wąż od intercoolera i powietrze nie przechodzilo. Dodatkowo okazalo sie,ze mam peknieta rurke od EGR i to tez bedzie wymienione, stad ten nagar w okolicy EGR. Koszt okolo 600 zl.
  6. Hehe jest widocznie po programie, w serii one maja 204 KM. O to tez ewentualny dobroczynca moglby sie wypytac. A zdrajca nie zdrajca,ale moje 2.5 tdi zaczyna mi dokazywac, a ten silniczek podobno miodzio
  7. Ok, bylbym bardzo wdzieczny Bo szykuje sie do zmiany autka i szukam czegos takiego wlasnie
  8. Taka mala prosba do kolegow z Krakowa... Kto bylby tak łaskawy i zobaczyl dla mnie to autko: http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html bo robic pare setek km na daremno (jesli cos z nia nie tak) troche nie bardzo mi sie usmiecha... jakos sie odwdziecze jesli przyjade do Krk je kupic
  9. filmik :slina: zamknal licznik i jeszcze obroty szly w gore... masakra. [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 15:07_________________________________________________http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html kto z Krk bylby tak łaskawy i obczail na szybko te autko... ???? Jakoś sie odwdziecze :gwizdanie: Pytam serio.
  10. Ja bym te fele zmienil, jakies takie bez wyrazu sa... No i drewno ze srodka out :gwizdanie:
  11. Hehe ja kolo lazni wylaczam radio, bo mi jakies zaklocenia lapie i mnie wkur... A trabienia nie slyszalem. Hehe a szkoda w sumie.
  12. w takim sensie,ze 1200 obr/min to max, w ogole sie nie wkreca wyzej, to max na co ja stac logi i vag powinny byc dzis wieczorem lub jutro.
  13. Witam! Moja niunia dzis odmowila posluszenstwa.. rano bylo ok, odpalilem, rozgrzala sie chwile, ruszylem.. wszystko bylo ok, jechala jak zwykle, zero objawow ze cos nie tak... nagle po przejechaniu kilku km auto przestalo reagowac na gaz.. bez zadnego odglosu, zero dymu, nic.. po prostu przestalo jechac.. dokulalem sie na pobocze, auto na wolnych chodzi jak zwykle.. zgasilem, zagladam pod maske, sciagam pokrywe, odpalam.. chodzi normalnie, tylko slychac syczenie z okolic EGR i widac ze troche okopcone jakby... Co moglo sie stac?? Pompa paliwa? Ktorys wtryskiwacz? (taka diagnoze na odleglosc dal znajomy mechanik). Silnik to oczywiscie 2.5 TDI AKE. Prosze o pomoc Pozdrawiam.
  14. niedawno byla na otomoto chyba, prawda?
  15. Chetnie zlecilbym komus zrobienie u mnie takich led... guardian, ile rzadzasz?
  16. Zdaje sie,ze do mnie... a czemu? A co do spotow, skoro juz taka pogoda zawitala proponowalbym zmienic miejsce na bardziej otwarte niz garaz askany, chyba ze gorny poziom
  17. no i po swieconce, po tym zdjeciu nie rusze jajek w te swieta
  18. Zdrrrrrrrrowych!
  19. ale offtop ale offtop a zdjecia ze u mnie nie ma nigdzie takich klimatow ;(
  20. nie jest powiedziane,ze zaraz nie wznowia wyscigu..
  21. Na razie nie powiedziane,ze sprzedam na 100%. Nie pali mi sie. Jesli sie nie sprzeda, bede sie staral podniesc moc i zalozyc pakiet s-line
  22. Np jakies z hardtopem
  23. moj ojciec to rencista. cos jeszcze? Czy sprzedam to sie jeszcze okaze
  24. Lakier transparentny u lakiernika, ladny efekt, ja mam tak zrobione moje lampy. Ewentualnie folia specjalna do przyciemniania lamp, w watku podanym przez jarko troche tego masz..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.