Treść opublikowana przez Tas2die4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmmm i jak tam, bedac upierdiliwy, dal ktos rade obejrzec ta Bmw dla mnie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html cos takiego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, to jak, bylby ktos w stanie luknac na to E46 o ktore prosilem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiec licze na mala pomoc i obiecuje sie odwdzieczyc
-
[B6 AKE] Brak mocy, nie wchodzi na obroty, pali normalnie
Auto poszlo do mechanika ktory niby zna sie na rzeczy... Z objawow doszlo mega kopcenia na siwo-niebiesko przy probie przegazowania Czasem sie udalo wkrecic na obroty. Logi nic nie wykazaly,ale znajomy mial tylko jakiegos podstawowego vaga. Mam nadzieje,ze to nie cala pompa. W kazdym razie auto idzie na sprzedaz jak je zrobie. :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 16:02_________________________________________________Jest i diagnoza, nie jest zle... rozwalony od wewnatrz (rozwarstwiony) wąż od intercoolera i powietrze nie przechodzilo. Dodatkowo okazalo sie,ze mam peknieta rurke od EGR i to tez bedzie wymienione, stad ten nagar w okolicy EGR. Koszt okolo 600 zl.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe jest widocznie po programie, w serii one maja 204 KM. O to tez ewentualny dobroczynca moglby sie wypytac. A zdrajca nie zdrajca,ale moje 2.5 tdi zaczyna mi dokazywac, a ten silniczek podobno miodzio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok, bylbym bardzo wdzieczny Bo szykuje sie do zmiany autka i szukam czegos takiego wlasnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taka mala prosba do kolegow z Krakowa... Kto bylby tak łaskawy i zobaczyl dla mnie to autko: http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html bo robic pare setek km na daremno (jesli cos z nia nie tak) troche nie bardzo mi sie usmiecha... jakos sie odwdziecze jesli przyjade do Krk je kupic
-
[ALL] BMW 3er 330D
filmik :slina: zamknal licznik i jeszcze obroty szly w gore... masakra. [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 15:07_________________________________________________http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html kto z Krk bylby tak łaskawy i obczail na szybko te autko... ???? Jakoś sie odwdziecze :gwizdanie: Pytam serio.
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
Ja bym te fele zmienil, jakies takie bez wyrazu sa... No i drewno ze srodka out :gwizdanie:
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Hehe ja kolo lazni wylaczam radio, bo mi jakies zaklocenia lapie i mnie wkur... A trabienia nie slyszalem. Hehe a szkoda w sumie.
-
[B6 AKE] Brak mocy, nie wchodzi na obroty, pali normalnie
w takim sensie,ze 1200 obr/min to max, w ogole sie nie wkreca wyzej, to max na co ja stac logi i vag powinny byc dzis wieczorem lub jutro.
-
[B6 AKE] Brak mocy, nie wchodzi na obroty, pali normalnie
Witam! Moja niunia dzis odmowila posluszenstwa.. rano bylo ok, odpalilem, rozgrzala sie chwile, ruszylem.. wszystko bylo ok, jechala jak zwykle, zero objawow ze cos nie tak... nagle po przejechaniu kilku km auto przestalo reagowac na gaz.. bez zadnego odglosu, zero dymu, nic.. po prostu przestalo jechac.. dokulalem sie na pobocze, auto na wolnych chodzi jak zwykle.. zgasilem, zagladam pod maske, sciagam pokrywe, odpalam.. chodzi normalnie, tylko slychac syczenie z okolic EGR i widac ze troche okopcone jakby... Co moglo sie stac?? Pompa paliwa? Ktorys wtryskiwacz? (taka diagnoze na odleglosc dal znajomy mechanik). Silnik to oczywiscie 2.5 TDI AKE. Prosze o pomoc Pozdrawiam.
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
niedawno byla na otomoto chyba, prawda?
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
Chetnie zlecilbym komus zrobienie u mnie takich led... guardian, ile rzadzasz?
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Zdaje sie,ze do mnie... a czemu? A co do spotow, skoro juz taka pogoda zawitala proponowalbym zmienic miejsce na bardziej otwarte niz garaz askany, chyba ze gorny poziom
-
Zdrowych spokojnych
no i po swieconce, po tym zdjeciu nie rusze jajek w te swieta
-
Zdrowych spokojnych
Zdrrrrrrrrowych!
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Bmw 3 e46 330 cd coupe
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
ale offtop ale offtop a zdjecia ze u mnie nie ma nigdzie takich klimatow ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie jest powiedziane,ze zaraz nie wznowia wyscigu..
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Na razie nie powiedziane,ze sprzedam na 100%. Nie pali mi sie. Jesli sie nie sprzeda, bede sie staral podniesc moc i zalozyc pakiet s-line
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Np jakies z hardtopem
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
moj ojciec to rencista. cos jeszcze? Czy sprzedam to sie jeszcze okaze
-
[B5 AFN] Przyciemnianie lamp
Lakier transparentny u lakiernika, ladny efekt, ja mam tak zrobione moje lampy. Ewentualnie folia specjalna do przyciemniania lamp, w watku podanym przez jarko troche tego masz..