Treść opublikowana przez gregor10
-
1.8T Q 163km do oceny
130g/s a nie mg szczelnosc dolotu do sprawdzenia.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak wchodzą takie wtryski od Bam-a 380cc bez problemu do 1.8t b6/b7 bez kombinacji. Jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż komplet takich wtrysków - priv.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a lpg pewnie ponizej 2zl Tylko zebys zasnał przed noca:decayed: a tak serio tez jestem tego zdania ze teraz jakbym miał pakowac PLN to tylko w T benzyne, jak kupowałem klekota to ON był po 4 zł. a lpg pewnie poniżej 2zł eot.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
1.to zależy od przelozenia skrzyni biegów, jedne robią 130kmh na 3 biegu , inne nawet 175kmh 2.co do chipa polecam kolege z wrocławia roman_tyk mistrz od 1.8t
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Pany , nawet nie zdajecie sobie sprawy ile trzeba poświecić godzin aby dojść do tego do czego doszedł McGiver , nikt nikomu nie broni samemu grzebać w samochodzie i szukać nowych rozwiązań Ja również gratuluje efektów bo wiem ile trzeba czasu poświecić na każdy szczegół aby całość wypluła wynik jak na wykresie pare stron wcześniej
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Ładnie na gazie idzie Jest moooc!
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
język
-
Prosba o analize błędów
ma puszczac , to normalne. oleju troche jest bo przeciez turbo nie jest nowe...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Potwierdzam wtryski 031BA maja 317cc (~320cc )@ 3 bary, i jakies 370cc @4bary tak jak piszę roman_tyk
-
Prosba o analize błędów
no to dv do wymiany...
-
Proszę o analizę logów dynamicznych 1.8T
Tak jak tu
-
[B5 AEB] Prośba o analiza logów 1.8TQ
kompresorem. wzrokowo to nic nie da. tak samo sprawdz zawor dv czy trzyma i nie jest dziurawy. jesli jest szczelne masz przeplywke zuzyta.
-
Prosba o analize błędów
sprawdz szczelnosc w tym dziurawcu
-
Proszę o analizę logów dynamicznych 1.8T
szczelnosc była sprawdzana sprawdzane optycznie czy cisnieniowo kompresorem pod cisnieniem 1bar ?
-
[B5 AEB] Prośba o analiza logów 1.8TQ
szogun0 - a jak chciałeś żeby pokazywała skoro przeplywka mierzy 90g/s ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jak tam starcie TDI vs 1.8t na lpg ?
-
Proszę o analizę logów dynamicznych 1.8T
sprawdzane optycznie czy cisnieniowo kompresorem pod cisnieniem 1bar ? dwa do sprawdzenia gruszka trzy log 115 z odlaczona wtyczka n75
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
AJL ma takie same wtryski jak AEB. To jest ten sam silnik tylko soft jest mocniejszy. Problem czasu wtrysku diagnozuje się prosto - zapinając manometr na listwe paliwową i obserwacja wskazań podczas pelnego obciązenia. jesli cisnienie jest zbyt niskie to pompa zlom, jesli nie przyczyny szukasz w sofcie, dolocie , dziurach itp
-
Dobrzy chiptunerzy
każdy kto zna doskonalne podstawy działania silnika turbo benzyny.
-
[B5 AEB] Prośba o analiza logów 1.8TQ
lambda pokazuje ok , tak ma byc
-
[B5 AEB] Prośba o analiza logów 1.8TQ
Sprawdz szczelnosc dolotu. przeplywka zaniza
-
Proszę o analizę logów B6 1,8 T AVJ
jak się nic nie działo to po co zmieniasz ?
-
Proszę o analizę logów
przeplywka troche zaniza gora , ale tragedi nie ma , dawka minimalnie obcieta
-
Prosba o analize błędów
logi 2 7 13 25 w przzpadku aeb
-
Proszę o analizę logów
jest ok