Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. trzeba sprawdzic korekte sondy w czasie jazdy
  2. logi zawsze są miarodajne wrzucaj śmiało to ocenimy czy jest gitarka czy może trzeba coś podreperować
  3. Przeplywka zmieniona na nową rozumie ?
  4. trzeba , nic mu nie będzie o ile masz olej pokroju 5w40 i nie podróbka.
  5. dziura w dolocie bedzie patrzac na logi
  6. zalezy ktory sterownik , jak na dwie wtyczki to mozna takie coś zaadaptować, nie wiem czy nie lezy mi takie cos w garazu , musialbym poszukać
  7. k03s, dp 3' by DEM Car, przeplywka 3' , wydech 2.5cala na dwóch tłumikach S3 , ale przeplywka nie jest konieczna do takiego dmuchania , tylko została zastosowana przyszłościowo , jak będziemy chciec maksymalnie spompowac setup roman_tyk dobrze prawi bara pompuje na k03s do odcinki.
  8. kostek -dla 1.8t 150km jest jak praca na wolnych obrotach , robi się 350km i 400Nm i tłoki nie pękaja U Ciebie można zrobić sam soft tak że diesel będzie się chował a turbina jak się załączy to nie będziesz wiedział co z pierwszymi dwoma biegami robić
  9. na 200km to seryjne turbo wystarczy tylko trzeba wydech ic i wtryski, natomiast jak wsadzisz k03s, to wtryski tylko i zrobisz 200ps , a jak dolozysz wydech i intercooler plus tip to wyjdzie ponad 230ps. k04 260km da sie zrobic
  10. widać z logów , nie musial pisac
  11. oczywsicie ze tak , nie ma problemu mozesz zatrzymac duzo pozniej i logi beda ok
  12. masz nieszczelnosc za przepustnica.
  13. A ja to widzę troche inaczej, auto jest po mocnym ostrym chipie na okolice 195km, dwa prawdopodobnie jest dziura w dolocie, trzy mozliwe ze przeplywka pada. zaczac od sprawdzania szczelnosci dolotu, potem wziac sie za ponowne logi i wrzucic na forum.
  14. jak ma byc igla to swiece do wymiany i ponowny log , choc tragedi nie ma no ale tak jak mowie jak ma byc igla to swiece i ponowny log 020 bloku. jak nie pomoze to byc moze przyczyna tkwi w innym miejscu, no ale pierwsze swiece.
  15. 170km powiadasz i mówisz że tak targa, ciekawe opis conajmniej kaby auto miało 500+ zamiesc wsad to ludki Ci sprawdza czy jest hot or not.
  16. przeplywka dokonuje żywota, chyba pierwsze forum w którym ktoś zauważył że przeplywka pada od stożka... pozytywne zaskoczenie.
  17. mozliwe ze silnik dojechany lekko i nie zrobisz na nim mocy zebys się skichał, nawet na 98 no ale jak stroiliscie na 95 to nie ma dziwoty ze wyszlo ledwo 180km , trzeba bylo sobie zalac 98 i wtedy stroic , 190-195km spokojnie by wyszlo.
  18. Do wszystkiego , do obliczania paliwa, doladowania itp itd. masz obroty, napiecie sterownika, temp wody i temp w dolocie.
  19. Nadal jest na 99% dziura w dolocie. Sprawdz dolot samemu , bo Ci znawcy chyba nie maja pojecia co robią. Sprawdz 031 blok
  20. wymyj przepustnice, sprawdz wtyczke , jesli blad bedzie sie czesto powtarzal zapewne przepustnica siada.
  21. mogla się po prostu ta dmuchawa zepsuc i juz nie dmucha powietrza w wydech przez co wywalilo blad , inne mozliwe przyczyny, szwankuje zawor n112 , lub przewody doprowadzajace powietrze sa nieszczelne ktore ida od tej dmuchawy sai
  22. uklad napowietrzania sai szwankuje
  23. na pewno jesteś pewny tego co piszesz ? bo ja widzę co innego bongod - dolot sprawdzałeś kompresorem ?
  24. bez sensu to porownania ze stratami wystarczy ze dopieli mocno pasy i straty wyjda wieksze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.