Treść opublikowana przez gregor10
-
1.8 T szarpie na gazie
trzeba sprawdzic korekte sondy w czasie jazdy
-
prosze o ocene błedów
logi zawsze są miarodajne wrzucaj śmiało to ocenimy czy jest gitarka czy może trzeba coś podreperować
-
Prośba o analizę logów 1,9 TDI AWX
Przeplywka zmieniona na nową rozumie ?
-
prosze o ocene błedów
trzeba , nic mu nie będzie o ile masz olej pokroju 5w40 i nie podróbka.
-
Logi
dziura w dolocie bedzie patrzac na logi
-
Jaki zamienny sterownik do AEB?
zalezy ktory sterownik , jak na dwie wtyczki to mozna takie coś zaadaptować, nie wiem czy nie lezy mi takie cos w garazu , musialbym poszukać
-
1.8T BFB na 250km+
k03s, dp 3' by DEM Car, przeplywka 3' , wydech 2.5cala na dwóch tłumikach S3 , ale przeplywka nie jest konieczna do takiego dmuchania , tylko została zastosowana przyszłościowo , jak będziemy chciec maksymalnie spompowac setup roman_tyk dobrze prawi bara pompuje na k03s do odcinki.
-
Prośba o analize logów (1.8T AEB)
kostek -dla 1.8t 150km jest jak praca na wolnych obrotach , robi się 350km i 400Nm i tłoki nie pękaja U Ciebie można zrobić sam soft tak że diesel będzie się chował a turbina jak się załączy to nie będziesz wiedział co z pierwszymi dwoma biegami robić
-
Modyfikacja silnika AGU 1.8t
na 200km to seryjne turbo wystarczy tylko trzeba wydech ic i wtryski, natomiast jak wsadzisz k03s, to wtryski tylko i zrobisz 200ps , a jak dolozysz wydech i intercooler plus tip to wyjdzie ponad 230ps. k04 260km da sie zrobic
-
Prośba o sprawdzenie logów
widać z logów , nie musial pisac
-
Prośba o analize logów (1.8T AEB)
oczywsicie ze tak , nie ma problemu mozesz zatrzymac duzo pozniej i logi beda ok
-
prosze o ocene błedów
masz nieszczelnosc za przepustnica.
-
Prośba o sprawdzenie logów
A ja to widzę troche inaczej, auto jest po mocnym ostrym chipie na okolice 195km, dwa prawdopodobnie jest dziura w dolocie, trzy mozliwe ze przeplywka pada. zaczac od sprawdzania szczelnosci dolotu, potem wziac sie za ponowne logi i wrzucic na forum.
-
Analiza logów A4 B6 1.8 T BEX
jak ma byc igla to swiece do wymiany i ponowny log , choc tragedi nie ma no ale tak jak mowie jak ma byc igla to swiece i ponowny log 020 bloku. jak nie pomoze to byc moze przyczyna tkwi w innym miejscu, no ale pierwsze swiece.
-
Problem po chipie!?
170km powiadasz i mówisz że tak targa, ciekawe opis conajmniej kaby auto miało 500+ zamiesc wsad to ludki Ci sprawdza czy jest hot or not.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
przeplywka dokonuje żywota, chyba pierwsze forum w którym ktoś zauważył że przeplywka pada od stożka... pozytywne zaskoczenie.
-
Chip do 1/8T AJL 180km
:decayed:
-
Cofanie zapłonu logi 020
mozliwe ze silnik dojechany lekko i nie zrobisz na nim mocy zebys się skichał, nawet na 98 no ale jak stroiliscie na 95 to nie ma dziwoty ze wyszlo ledwo 180km , trzeba bylo sobie zalac 98 i wtedy stroic , 190-195km spokojnie by wyszlo.
-
Co to za temp w 3 grupie?
Do wszystkiego , do obliczania paliwa, doladowania itp itd. masz obroty, napiecie sterownika, temp wody i temp w dolocie.
-
prosze o ocene błedów
Nadal jest na 99% dziura w dolocie. Sprawdz dolot samemu , bo Ci znawcy chyba nie maja pojecia co robią. Sprawdz 031 blok
-
Proszę o analize błędu. Pacjent 1,8T.
wymyj przepustnice, sprawdz wtyczke , jesli blad bedzie sie czesto powtarzal zapewne przepustnica siada.
-
Błąd 16795
mogla się po prostu ta dmuchawa zepsuc i juz nie dmucha powietrza w wydech przez co wywalilo blad , inne mozliwe przyczyny, szwankuje zawor n112 , lub przewody doprowadzajace powietrze sa nieszczelne ktore ida od tej dmuchawy sai
-
Błąd 16795
uklad napowietrzania sai szwankuje
-
prosze o ocene błedów
na pewno jesteś pewny tego co piszesz ? bo ja widzę co innego bongod - dolot sprawdzałeś kompresorem ?
-
Quattro czy ośka do wyścigów
bez sensu to porownania ze stratami wystarczy ze dopieli mocno pasy i straty wyjda wieksze