Treść opublikowana przez gregor10
-
1.8T + Chip - mozna gazować? logi dynamiczne
na 180km zielone stykają bez problemu, kolega powyżej ma 192km i zielone będą pracować na granicy zapętlenia z długim czasem wtrysku - przez co będą dość mocno obciążone, a niebieskie beda robic na lighcie tą moc.
-
1.8T + Chip - mozna gazować? logi dynamiczne
Gaz jak najbardziej. Brc odradzam bo ma marnej jakosci wtryski i slabe reduktory. Polecem zestaw -sterownik stag q-box (lub stag 4) lub lpg tech 214 (troszke lepszy niż stag) - reduktor ac r01 czerwony lub kme gold -wtryski hana niebieskie Taki zestaw spokojnie bedzie sie sprawdzać. Co do logow wtryski nie są zapętlone i gaz będzie w calym zakresie pracować idealnie o ile bedzie pożądnie zamontowany i wystrojony. bo same graty to 50% sukcesu. Odnosnie bledu to spowodowany jest nieosiaganiem cisnienia doladowania przez turbine w gornym zakresie obrotów - aby nie wyskakiwał konieczna korekta softu. Sam błąd nie rzutuje na moc ani na spalanie, jedynie drażni oko.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Górą wtryski delikatnie zapętla ,najlepiej program skorygować. Możliwa też nieszczelnosc bo turbo wolno wstaje troche z dolu.
-
logi modzonego AWT
Dokladnie tak jak Ci kolega ładnie wyżej napisał, wtryski masz na granicy , do 6680 jest ok , potem szpryce leją jak popadnie bo program nie dopracowany w pelnym zakresie. Pozatym turbo troche wolno wstaje . A to że góry nie trzyma to norma bo tu już kończy się wydajność tej turbiny.
-
Prosze o ocene logow
sugestie - skorygowac program lub zmienic wtryski na wieksze. emulator nie ma nic do tego... generalnie emulatora tez nie polecam..
-
Jakie świece
jesli denso to ik20 do serii lub ik22 do auta po sofcie.
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
pasuje eliminator gt28r
-
Prosze o ocene logow
z tego co widac auto po programie i wtryski zapętlone 100% otwarcia czy to lpg czy to pb. trzeba by zlogowac 007 +013 na lpg i pb.
-
Samoczynnie wyłączający się gaz
Podjedz do kogoś na diagnostyke lpg i bedzie wiadomo w czym problem - reduktor czy moze wtryski sie zapiekly lub jest nieszczelnosc...
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
Ja polece tylko 1.8t plus gaz, bo silnik tani prosty w obsludze i dobrze znosi gaz. przy okazji jedzie dobrze i pali stosunkowo malo w porownaniu do 2.0 alt czy nawet 1.6....
-
[ALL B7] Gaz do silnika 1.8T
Kolego stag idealnie wspolpracuje z tym 1.8T, premium sobie odpusc bo to nic nie daje oprocz pustej kieszonki. Wazne jest strojenie instalacji lpg a nie dodatkowe wodotryski. Tak samo montaż musi byc profesjonalny, jak pojedziesz do druciarza to nigdy nie bedzie dobrze dzialalo , wiecznie bedzie strojenie i wiecznie problemy.
-
Diagnostyka gazu
kabel obojetnie jaki byle stabilne polaczenie bylo to wszystko
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Najlepszy do lpg jest 1.8T , wręcz stworzony do pracy na wysokooktanowym paliwie
-
Zonk z benzyną
Dokladnie spokojnie mozna to zlogować vagiem tak jak kolega wyżej opisał.
-
Instalacja do B6 2.0 130KM
brc odradzam bo sa slabe wtryski i reduktory....
-
Instalacja LPG do 1.8T
zestaw stag lub lpg tech do tego wtryski hana zielone lub niebieskie reduktor ac r01 czarny lub czerwony jesli myslisz o chipie do tego butla w koło dobry montaż i koniecznie strojenie bez tego nie pojedzie dobrze nawet na super hiper zestawie.
-
Jakie świece
zadne bosche 4 elektrodowe do 1.8t tylko pfr6q ngk
-
A4 B5 1.8 LPG - ciężko odpalić po zgaszeniu
Trzeba odpowiednio wystroic lpg i problem sie zminimalizuje.
-
Szarpie przy przyspieszaniu na LPG. Cewki?
Zaopatrz sie w komplet tych cewek bo jak padla jedna, kolejne padna juz niedlugo.
-
Gaz do 1,8T lub 1,8
ja bym radził stag-a lub techa, do tego albo regi (opcja budzetowa) lub hany, do tego reduktor ac r01 i dobry montaż + strojenie.
-
Przy gwałtownym wciśnięciu pedału gazu dławi się (zimny - gaśnie)
Nie moze spadac cisnienie przy wcisnieniu pedalu gazu bo wtedy bedzie dlawilo.
-
Proszę o analizę logów B6 1,8 T AVJ
Do wymiany przeplywka na seryjną do AVJ bodajże końcówka 461L i bedzie ok.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
najprościej rozciąć kółko , dorobić z wyciętych płyt metalowych dwa krążki i masz regulowane kółko rozrządu tak w skrócie. jaki boost przy 200g/s i 6000rpm, 0.6bara ? jesli tak to dobrze jest zmodzone pogratulować.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
moim zdaniem paliwo nie ma z tym nic wspolnego- zbieg okolicznosci... bardziej skupił bym sie na tym co napisałem w poprzednim poscie...
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
na logach wszystko w porządu.