Treść opublikowana przez gregor10
-
Zapytanie o błąd sondy 1
sprawdz wiązke jeszcze na spokojnie kup kontakt sprej s i u pytanie jeszcze czy blad pojawial sie przed montazem gazu ? zagladnij tez do puszki z komputerem na podszybiu , moze nieszczesliwie ktorys z kabeli do ecu sie przetarl etc..
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
uboga mieszanka w paliwo. gaz do strojenia jesli posiadasz pisalem wczesniej
-
Sprawdzi mi ktoś logi?
Dokladnie tak, program musi być od nowa 'ułożony' pod to turbo. PS turbo ma potencjał na sporą moc.
-
Przeglad samochodu
Masz 3 opcje, 1.poprawa programu pod seryjne wtryski- tak żeby było bezpiecznie, 2.wsadzenie wtrysków z saaba i korekta programu pod te wtryski 3.wgranie serii to sa rozwiazania które zapewnią awaryjność na poziomie serii.
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
tak jak Ci Lukasz pisze zrób
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
w którym miejscu ?
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
jest ok
-
Przeglad samochodu
No więc tak , auto po marnym chipie niemieckiej firmy... no ale mozna im wybaczyć w końcu to było dawno temu.... dwa wtryski 100% zapętlone na wysokich obrotach bo wtryski dawno zakończyły wydalać przy takiej mocy sonda jest sprawna.
-
Problemy z B6 1.8T.
na pierwszy strzal wymienic cewki na 1-4cylindrze, dwa sprawdzisz szczelnosc dolotu trzy sprawdzic zawor DV pod kątem szczelnosci cztery jesli jest lpg to do regulacji pięć - wykonać adaptacje przepustnicy sześć wykonać logi dynamiczne bloki 2+33, 3+20, 15+16, 115+118. siedem - jesli jest lpg to nie logować na lpg tylko na pb i skasować błędy sprawdzic czy powracaja na pb.
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
2+7 , 13+25 sie robi w 1.8t aeb
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
jest ok , a gaz masz do strojenia.
-
mapowanie
wiesz same dobre odpalanie to jeszcze mało , zacznij od diagnozy samochodu przed modem bo potem możesz pożałować moda, np masz nieszczelnosc w dolocie lub przeladowanie , po programiku wirnik odleci w wydech.
-
sprawdzenie chipa
zadanego nie zmieni , koledzy o tym własnie piszą.
-
Sprawdzi mi ktoś logi?
grubo namieszane, zacznijcie od testu kompresorem. tak jak teraz jest to troche jezdzenie na bombie
-
mapowanie
tak jak kolega wyżej piszę , te programy nadaja sie do edycji, w pasku 98 bez lutownicy i programatora nie podzialasz zbytnio.
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
jedz na zlom to się dowiesz.
-
Korekty paliwowe na plusie - jakie powody?
badz brak paliwa pb/lpg.
-
Prosze o analize logów 1.8 t +chip
najlepiej zrobic diagnoze cisnienia paliwa pod pelnym obciazeniem na listwie wtryskowej , celem potwierdzenia czy pompa pada lub jest sprawna.
-
Prosze o analize logów 1.8 t +chip
przeplywke masz oryginala ? bo mam watpliwosci , wtryski zapetlone.
-
Prosze o analize logów 1.8 t +chip
narazie to trzeba poprawic logi
-
Problem z doładowaniem 1.8T
Ty nie odczułeś zmiany , ale silnik na bank . Zrob logi blokow 2,3,7,13,25
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
Nie. Masz również uwaloną gruszkę od WG. z tym bym się jeszcze wstrzymał , bo kolega nie pisze że mu sie rusza ciegno na jałowym tylko pyta czzy powinno sie ruszać oczywiscie nie ma prawa sie ruszac na jalowym
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
przeplywka na 101% do wymiany. tylko oryginal bosch z takim samym numerem jak w aucie, innej nie kupuj, zamienniki nie dzialaja
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
dv masz uszkodzone , wymiana na nowe, po zamontowaniu nowego dv , zrob logi na 3 biegu 2+7 , 13+025 i postaram sie pomoc w diagnostyce
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
norma jest 1l/1000km wg instrukcji serwisowej. jak bierze 1l /10 000km to jest nic.