Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. sprawdz wiązke jeszcze na spokojnie kup kontakt sprej s i u pytanie jeszcze czy blad pojawial sie przed montazem gazu ? zagladnij tez do puszki z komputerem na podszybiu , moze nieszczesliwie ktorys z kabeli do ecu sie przetarl etc..
  2. uboga mieszanka w paliwo. gaz do strojenia jesli posiadasz pisalem wczesniej
  3. Dokladnie tak, program musi być od nowa 'ułożony' pod to turbo. PS turbo ma potencjał na sporą moc.
  4. Masz 3 opcje, 1.poprawa programu pod seryjne wtryski- tak żeby było bezpiecznie, 2.wsadzenie wtrysków z saaba i korekta programu pod te wtryski 3.wgranie serii to sa rozwiazania które zapewnią awaryjność na poziomie serii.
  5. No więc tak , auto po marnym chipie niemieckiej firmy... no ale mozna im wybaczyć w końcu to było dawno temu.... dwa wtryski 100% zapętlone na wysokich obrotach bo wtryski dawno zakończyły wydalać przy takiej mocy sonda jest sprawna.
  6. na pierwszy strzal wymienic cewki na 1-4cylindrze, dwa sprawdzisz szczelnosc dolotu trzy sprawdzic zawor DV pod kątem szczelnosci cztery jesli jest lpg to do regulacji pięć - wykonać adaptacje przepustnicy sześć wykonać logi dynamiczne bloki 2+33, 3+20, 15+16, 115+118. siedem - jesli jest lpg to nie logować na lpg tylko na pb i skasować błędy sprawdzic czy powracaja na pb.
  7. wiesz same dobre odpalanie to jeszcze mało , zacznij od diagnozy samochodu przed modem bo potem możesz pożałować moda, np masz nieszczelnosc w dolocie lub przeladowanie , po programiku wirnik odleci w wydech.
  8. zadanego nie zmieni , koledzy o tym własnie piszą.
  9. grubo namieszane, zacznijcie od testu kompresorem. tak jak teraz jest to troche jezdzenie na bombie
  10. tak jak kolega wyżej piszę , te programy nadaja sie do edycji, w pasku 98 bez lutownicy i programatora nie podzialasz zbytnio.
  11. jedz na zlom to się dowiesz.
  12. najlepiej zrobic diagnoze cisnienia paliwa pod pelnym obciazeniem na listwie wtryskowej , celem potwierdzenia czy pompa pada lub jest sprawna.
  13. przeplywke masz oryginala ? bo mam watpliwosci , wtryski zapetlone.
  14. Ty nie odczułeś zmiany , ale silnik na bank . Zrob logi blokow 2,3,7,13,25
  15. Nie. Masz również uwaloną gruszkę od WG. z tym bym się jeszcze wstrzymał , bo kolega nie pisze że mu sie rusza ciegno na jałowym tylko pyta czzy powinno sie ruszać oczywiscie nie ma prawa sie ruszac na jalowym
  16. przeplywka na 101% do wymiany. tylko oryginal bosch z takim samym numerem jak w aucie, innej nie kupuj, zamienniki nie dzialaja
  17. dv masz uszkodzone , wymiana na nowe, po zamontowaniu nowego dv , zrob logi na 3 biegu 2+7 , 13+025 i postaram sie pomoc w diagnostyce
  18. norma jest 1l/1000km wg instrukcji serwisowej. jak bierze 1l /10 000km to jest nic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.