Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. 1. Na logach jest ok, nie ma zbytnio sie do czego doczepic. 2.Blad masz od klapek w kolektorze ssacym, norma w 2.0t, albo usuwasz klapki z kolektora + korekta programu. albo kupujesz nowy kolektor, seryjnie te klapki sa dosc awaryjne , oski sie wycieraja i sie lubia zapaść- tam jest czujnik klapek i on wypaluje wszelkie nieprawidlowosci z zakresu dzialania klapek , najpierw zaczyna sie od bledu, moga nawet odpasc jak masz pecha.
  2. lpg do strojenia na AFR.
  3. w quattro ukreci korby przy anti lagu taki mały szczegół
  4. Przeplywka musi byc od ANB.
  5. niezle masz nomotane tam u siebie. skasuj bledy i zrob loga 002+033 na PB , a potem na LPG jesli masz 002+033. daj na forum. Powiem ci czy masz sonde walnieta czy nie. mozliwe ze trzeba bedzie do kompletu sprawdzic cisnienie paliwa na listwie.
  6. ster w ANB nalezy do tych polmozgich
  7. a pomyślał ktos ze sonda mogła się skończyć
  8. gregor10 odpowiedział(a) na przemg temat w Audi A4 B5
    Dokladnie , ja tez bym radzil sprzedac i kupic gotowe 1.8T
  9. Szczelnosc dolotu do sprawdzenia, jak szczelne to przeplywka i n75 do wymiany.
  10. sprawdz wiazke przy ukladzie zaplonowym i wtryskowym czy gdzies sie nie przerwała,
  11. 225ps mial tez APX i wtryski 380cc
  12. ciężko powiedzieć, ale póki co przepustnice bym podmienil.
  13. zrob loga 002+007+098 na postoju to Ci powiem czy od muszli czy inna przyczyna.
  14. wiec naprawdopodobniej to albo przepustnica albo ecu
  15. Może i była wymieniana co nie znaczy że jest sprawna 100%. Co powiesz np. na zepsuty przepływomierz z ASO za 700zl ? Takie rzeczy to rzeczywistość niestety Póki co jesteśmy pewni jednego - auto nie dostaje paliwa tak jak ma dostawać.
  16. konkretna diagnoze masz powyżej a jak chcesz wiecej to moze to być równie dobrze dziura w dolocie, przeplywka , nie wykluczone ze jest , natomiast zacząłbym osobiście od sprawdzenia cisnienia paliwa lub wymiany pompy.
  17. jak jesteś pewny że po wymianie kompa to możliwe że z kompem jest coś nie tak , bądz jest niedopasowany do Twojego setupu, ew jest problem z przepustnica (tak przypadkiem się zbiegło z wymiana ecu ?) lub może jest nieszczelnosc w dolocie ?
  18. zacznij od sprawdzenia dv i adaptacji przepustnicy.
  19. ja regeneruje u forumowego usera - german8q - zero problemów , turbine wykorzystuje na maxa (seria ładuje 0.5bara , ja 2.bary) i nic się nie dzieje to jest chyba najlepsze potwierdzenie jakości usług german8q.
  20. faktycznie , nie zwróciłem uwagi że wkleiłem pare dni temu logi, więc tak jak mówie, trzeba znać numery błędów które wywołują awaryjny.
  21. Jest lepiej , jesli ma być igła to sprawdzić szczelnosc dolotu przy min 1bar cisnienia, potem do sprawdzenia cisnienie paliwa do, a jak dobre, to przeplywka minimalnie zaniża, ale spokojnie może to tak narazie zostać , chyba że planujesz modzic, to wtedy koniecznie do zrobienia to powyżej co napisalem.
  22. wklej numery bledow i logi , zobaczymy co go boli
  23. wystroisz i bedzie latać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.