Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. sproboj wyczyścić izopropanolem choc to i tak druciarstwo i pomoże na chwile, przeplywka bedzie do wymiany i tak.
  2. W temacie troche sie pozmieniało
  3. Czuje w powietrzu nadchodzący przypływ ,,,,,,, tfu przepływ
  4. logi są ok , można przyjrzeć się jedynie nieszczelnością i tyle z tego co widzę.
  5. jak turbo zdrowe to da rade
  6. Witam Rocznik 1999 , 3D Silnik 1.8T AQA 150ps @210nm po modyfikacjach 266km 417Nm Zasilanie LPG. Wyposażenie: -Duży Fis -Tempomat -El szyby -Elektrycznie regulowane , podgrzewane i składane lusterka -3ramienna kierownica -Centralny zamek , Scyzoryk Mody: Exterior: -Lampy polift przód tył ORI Hella -Hamulce Brembo, -Pilot Scyzoryk ORI do Centralnego zamka Interior -Gałka S-line -Usztywnione boczki drzwi pod audio + dystanse pod głośniki -Nowy wyświetlacz FIS -Dywany welurowe ori -Dołożony poliftowy tempomat Najpierw przygotowałem autko perfect pod wzgledem mechanicznym aby móc zabrać się za mody : -Nowy kompletny rozrząd INA -Zawias - wymiana tulei wachaczy, poduszek amortyzatorów , tulei stabilizatora -Poduszka powerflex-a pod silnik -Hamulce nowe klocki tarcze Brembo/Ferodo. - i inne Performance: -k03-053 (k03s z AUM 150km) -Seryjny MAF -Seryjny AIR BOX -Wydech S3 2.5cala do końca. -DV 710N aktualne Aktualne fotki Turbo - nowy Zawór DV ,data 03.05.13r. Wiecej fotek Zdjęcia - Pokazywarka.pl Zdjęcia - Pokazywarka.pl
  7. I MAF czyta 156g/s na serii ORI AJL ?
  8. daje 1% szansy że masz padnięty n75.
  9. ja Ci powiem , masz drut program i tyle, patrząc po logach jest to marny gotowiec , powodujący standardowy problem z szarpaniem w okolicy 1800-2600rpm.
  10. auto jest po programie i grzebane bylo cos z immo prawdopodobnie.
  11. Witam i na tym forum
  12. złącze nie , ale pekniete turbo tak..
  13. aeb nie ma 32 kanalu niestety , z logow widac ze jest ok, choc szczelnosc dolotu bym sprawdzil dla pewnosci.
  14. zaadaptuj sobie przepustnice.
  15. jak prawie pełny to logi i tak będą wyglądac tak samo jestem niemal pewny. rozwiazanie problemu masz w 1 poscie.
  16. auto szarpie nie jedzie, bo masz problem z tym że nie ma paliwa , ew lambde masz padniętą, najlepiej podmienic lambde i zrobic logi na pb ,inny sposób- sprawdzic cisnienie paliwa na listwie manometrem podczas jazdy z pelnym obciazeniem do odcinki.
  17. Czujnik stopu do wymiany, pozatym mozliwy problem z czujnikiem temperatury badz termostatem, problem z immo - sporadyczny , pewnie zdazylo się że komuś nie odpalilo, dodatkowo sprawdz przekaźnik j271 w puszce kolo komputera sie powinien znajdować, jesli chodzi o sam silnik to jeszcze masz do zrobienia adaptacje przepustnicy lub jakas nieszczelnosc bo vag wykryl problem z podwyzszonymi obrotamia na beigu jalowym.
  18. Tak , spójrz w Etke - AJL ma te same wałki do AEB o tym samym wzniosie i czasie otwrcia
  19. zapomnij o wykresach , tego jest mniej niz na lekarstwo....
  20. Ajl=aeb.
  21. Dobre , finansowo wyjdzie prawie to samo Moim zdaniem pół taniej:) zrobić zgodnie ze sztuką 2.8 na gruby niuton -czyli odprężyć i zakuć silnik,kupic turbo + cała reszta= +15kz czyli to zdecydowanie większy koszt niż sprzedac auto i kupic gotowe 2.7bit
  22. sprawdz czy wezyk ktory idzie od evapa (n80) do baku na wolnych obrotach zasysa caly czas powietrze, mozliwe ze sie zawor uszkodzil i podcisnienie z silnika caly czas zasysa i wytwarza podcisnienie w baku.
  23. Jak Cie moment w TB interesuje to kup 2.7bit odrazu, seryjne v6 2.4-2.8 bez odprężenia rozpadnie się jak zobaczy męski moment obrotowy
  24. Też dobra opcja, jesli ktoś chce faktycznie zostać przy V6.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.