Treść opublikowana przez gregor10
-
1.8 T BEX - gaz już założony od dwóch lat czy warto chipować - GAZ + CHIP
kurczę nie zauważyłem
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
To teraz musi urywać jaja , 175g/s fiu fiu, jest moc. I to wszystko na k03
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
+1
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Devastation - adres podać Ci na PW ? W sprawie tych min 1.5L wódki, starczą dwie 0.7k. 80quattro- No widzisz , a jak pisałem że jest program to wątpiłeś. Adaptacja jest banalna wchodzisz w zegary , reset adaptacjii i po bólu.
-
Jak wyciagnac pin z licznika un4 d07 8d0919861h
+1
-
Klepiące zawory
nadal masz problem z cisnieniem oleju, jest zdecydowanie za niskie. i zalej cos innego to ze pisze na silniku ze nalezy lac castrol , nie znaczy ze optymalnym jest tak robić....
-
Ubywa płynu chłodniczego 1.8TQ
Wszystko w normie, po wycince kata ma dymić. Aha i zmień ten olej ! bo katujesz silnik i nic wiecej. Zalej 5w40 millers motul, ew 0w40. 10w60 to grzmot nie olej, dobry do wyczynu i mocy rzedu +450km w 1.8t.
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Kup sobie nową przepływke allegro/intercars , w 400zl zmiescisz się.
-
Klepiące zawory
super dobrym olejem polecam sprawdzić co się dzieje czasami przy castrolu http://img.photobucket.com/albums/v722/wavinwayne/VW%20Engine%20Pics/valvecoveroff.jpg
-
1.8 T BEX - gaz już założony od dwóch lat czy warto chipować - GAZ + CHIP
A po co strojenie na AFR? Aby zgadzał się AFR PB/LPG w silniku na wąskopasmówce. W BEX sonde szerkopasmową mamy na pokładzie, i należy z niej korzystać w oparciu o korekte stft przy strojeniu LPG.
-
Wartosci bloków mierzonych statyczne oraz dynamiczne 1.8T
Robi sie dynamiczne. bloki 2 3 20 31 33 115 118 3 bieg 1500-6500rpm.
-
problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?
za napiecie knock sensorow.
-
wysterowanie N75 problem z mocą...
logi 2 7 13 25 prawdę powiedza kompresja sprawdzona ?
-
2.0TFSI - szarpanie, cewka?
Kup NORMALNĄ cewke BERU (najlepsza jakość ze wszystkich) i po sprawie. tak to jest jak się oszczędza na naprawach.... niestety.
-
1.8T AVJ Problem z cewkami, szarpanie.
Kup sobie nowe cewki bo Ci padł na bank. Nieszczęscia w tym przypadku chodzą czwórkami
-
Głowica na podmiankę
Dłuższe walki n/a, krótsze turbo. kanaly szerokie w n/a starych i waskie w nowych.
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Przepływka złom. 461L bosch załatwi sprawe
- Kontrolka EPC
-
Buczy przy porannym odpaleniu
polecam knechta /manna
-
1.8t szarpanie na LPG
jesli napiecie sondy faluje od 0.2 do 0.8 V to sonda jest sprawna ! co do strojenia lpg to masz całkowicie źle ustawiony mnożnik jest zbyt płaski , zapewne robiłeś to bez podpinania zewnętrznej sondy szerokopasmowej AFR która pokazuje skład mieszanki w całym zakresie obrotowym silnika. Dlatego też wygląda to tak jak wygląda. Pozatym widzę czasy wtrysku na mapce siegają do 23ms , więc musi być ubogo miejscami , a miejscami za bogato. Tyle co mogę Ci doradzić przez neta. Reszte musiałbym widzieć na żywo.
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
16zl sztuka, płaciłem rok temu. nie oringi są problemem , jak koledzy Ci zle doradzili wcześniej tylko gniazda właśnie.
-
ciśnienie oleju 1. 8 avj
zacznij od sciagniecia misy i sprawdzenia czy smok pompy oleju nie zatkany, odrazu wyczyść profilaktycznie, sprawdz cisnienie oleju ma byc okolice 1.8bara na cieplyn na wolnych i 3.5-4.5bara przy 2000rpm. jak dalej ponizej tego , to zmień pompe oleju zalewac zawsze 5W40 millers , motul, mobil full syntetyk, broń Boże półsyntetyk (hc - hydro crack)
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
+1 , 100% pewność będzie po odczytaniu kostki.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
nie jest to wymóg posiadania chipa , ale to wiadoma sprawa
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
1.Jak to nikt nie chce robić na tym sterowniku ? Ja robię , uwielbiam te stare kalkulatory AEB , AJL. Czysta przyjemność. 2.Jak wgrać serie ? To proste programatorem. 3.Wgrać serie lub kupić seryjnego kompa AJL i zlogować , przetestować. Jakby był problem z dostaniem serii , mogę pomóc , a nawet użyczyć ecu z serią AJL na testy - PW.