Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. Tomek daj znaka to Ci ogarnę temat na spocie w niedziele - może uda się wpaść
  2. Pasują, jakby ktoś chciał mam do sprzedania dwa komplety wtrysków do 1.8T 1 kpl BEX 190km , 2 komplet 440cc do 350km. Oba sety plug and play w dobrej monecie, z listwą wtryskową i regulatorem cisnienia paliwa gratis. Pasują do AVJ BFB ANB BEX, A nawet podejdą do AEB/ AJL po małym modzie. INFO PW.
  3. tak jak German piszę - turbo do wyjęcia i czyszczenia geometri potem logi od nowa.
  4. Jest ok , bledu nie wyrzuci bo tragedi nie ma . zostaw tak jak jest.
  5. Gruszka widać że świeża, Przeładowuje niewiele. Jeśli nie odcina doładowania przy przyśpieszaniu to może zostać. Jeśli przeładowuje to popuścić o 1 obrót i będzie ok.
  6. Do 6000rpm nie ma zapętlenia, generalnie całość chodzi na granicy zapętlenia na wysokich obrotach , ale bez problemu się to zestroi jeśli ktoś ma głowę na karku, oczywiście bardziej eleganckim rozwiązaniem jest wrzucenie większych wtrysków.
  7. Sztanga wymagała regulacji , klapka straciła naciąg - kwestia regulacji. A Stuków brak na LPG Auto zapindala jak złe, wczoraj sprawdzaliśmy AEB-a z Kamilem i radzi sobie bestia PS. Słyszałem że Grzesiek wczoraj cisnął AGN-ieszkę ostro w drodze powrotnej , 1.8 20V N/A power
  8. Przepływomierz masz zużyty, jest do wymiany.
  9. byłem , widziałem , a nawet macałem Szczególną uwagę przykuła mi kierka teraz już wiem dlaczego- pochodzi z b8 . Na fotach to jest pikuś , na żywo robi meeega robotę.
  10. waldiosa- tu są więksi znawcy , pewnie Ci zaraz jeszcze napiszą więcej informacji niż Ty sam posiadasz na temat własnego samochodu ciekawe co by powiedzieli gdyby zobaczyli napis k04-019 na turbawce i bebechy
  11. Od dołu najlepiej wymienić DV, zaglądniesz pod auto na kanale to odrazu będziesz wiedzieć jak to zrobić i instrukcja zbędna.
  12. Może tak być, jednak najpierw podmień DV i zrób logi , do odcinki - 6800rpm na 3 biegu 2+33+115.
  13. tak jak GERMAN81 napisał wygląda na to że turbo nie pompuje. sprawdz doładowanie i szczelnosc dolotu.
  14. Bosch 0280218032 06a606461D będzie właściwa.
  15. z 029 tak jak roman_tyk napisał można sporo ponad 200psów wyłuskać
  16. Przepływomierz zaniża. Masz mieć ze 125g/s. Tak więc do wymiany i logi do powtórki.
  17. ma ładować max 0.9bara.
  18. 34.38 2760 1.50 2.98 13.19 34.64 2960 1.55 3.06 14.72 34.90 3160 1.55 2.98 15.97 35.16 3320 1.60 3.15 17.22 35.42 3520 1.70 3.23 19.09 35.68 3760 1.80 3.31 21.94 35.94 4040 1.95 3.74 25.14 36.20 4360 2.15 4.00 29.72 36.46 4720 2.35 4.42 35.48 36.72 5160 2.75 5.27 45.56 36.98 5720 3.05 5.87 55.56 37.24 6280 3.40 6.63 68.06 37.50 6840 3.50 7.05 77.15 37.76 6760 2.35 4.67 57.29 38.02 6360 1.30 2.64 26.18
  19. Na turbie k03-029 (bfb) okolice możliwe jest osiągnięcie srednio 15-20km więcej niż z k03-005 (AEB/AJL) tj 215 - 220ps.
  20. logujemy 2+7 , 13+25. logi do poprawki. btw przeplywka glupoty pokazuje
  21. gdzies jest jeszcze mala nieszczelnosc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.