Treść opublikowana przez gregor10
-
do oceny logi na benie i gazie
na tym logu z sondą wszystko w porządku. gaz do regulacji.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
wiem kto ma w poprzeczniaku taką strone zimną a gorąca od k04 to na 300KM i 1,45bara poprzestali a dodmuchali do 1,8 bara prawie do odciny kto taki ?
-
Jakie modyfikacje w Audi TT 1.8T AUQ 180KM?
za okolice 6kzl możesz mieć k04 na 240-260km lub k03s na max 240ps , przy czym wiadomo k04 większy potencjal licząc na szybko k04 - 500zl uzywane+ reg 1000= 1500 kolektor 400 linie woda olej 150 wtryski 500 fmic 1400 dp 700 tip 500 program 1400 i można mieć te 240-270km. na k03s i 240km robisz to samo z tym że turbo uzywane uszkodzone kupisz za 200zl i reg 1000 wyjdzie ze 300zl taniej.
-
A6 c5 2.7t
zróbcie pełne logi, ew szklana kula pomoże , przyczyn może być setki - rozstrojony gaz, dziura w dolocie ,padniety przeplwomierz,cewki, wiazka, n75 itd...
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Jest dobrze, zostaw nie kombinuj bo lepiej nie będzie moim zdaniem na tym co masz teraz. PS auto lepiej się zawija teraz na korekcji 0 0 0 0 ? czujesz to ? A co do poprawy kondycji silnika poprzez lanie specyfików , MOIM ZDANIEM NIC to nie da , bo ten środek nie uszczelni Ci przedmuchów na głowicy, luzów na prowadnicach czy zużytych pierścieni.... Jeździj i się narazie nie przejmuj , chyba że bierze olej litrami na 1000km. A że wynik jest jaki jest to już tak jest z BEX-ami . niestety fabryka dała **** w paru kwestiach w A4 BEX , ale to juz nie temat na pogawędki o wadach tych aut w tej wersji wyposażeniowej.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
zrob na 4biegu , jak będą nadal same zera to jest gitara. a 11barów na silniku to mocno sredni wynik - pomiar robiony na ciepłym ?
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
na którym biegu robiony log ?
-
lista błędów audi rs4 2.7 biturbo
Sprawdz szczelnosc dolotu na początek, plug logi dynamiczne 3 bieg 1500-6500rpm 002+033+112, 115+118, 003+020+021. Może być problem z uszkodzoną sondą egt bądz lambdą , a także z samym układem zaplonowym. To już trzeba by było oglądać na żywo. Dużo powiedzą też logi dynamiczne
-
Raz odpala raz nie / Wariujace zegary....
Wygląda na to że nie ma komunikacji miedzy licznikiem a ecu. Immo blokuje start. Jednak problem nie leży w samym immo lecz w komunikacji miedzy sterownikami. Wyjmij zegary i sprawdz wtyczki do licznika czy nie sa uszkodzone , a wiazka nie uszkodzona /skorodowana.
-
Prośba o pomoc Błąd 17513 p1105 o co chodzi??
moze do wymiany moze nie , a moze lpg do strojenia
-
rozciagniety lancuszek na napinaczu powodem braku mocy?
od 0-20km, różnie bywa.
-
Brak mocy na zimnym
Jest lepiej,możesz jeszcze sprawdzić sobie szczelnosc dolotu pod cisnieniem i zawór DV.
-
Proszę o analizę logów
wtryski zapetlone
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak AGU to Skoda Octavia RS 1.8T 180KM to własnie takie coś mam. Nie było AGU w Octavi Rs 1.8T 180km. W Rs-ie był AUQ. AGU to odpowiednik AEB-a.
-
Adaptacja przepustnicy VW 1.6sr AKL dziwny problem Pilne
blok 098 masz adaptacje przepustnicy w akl, adapt ok nie musi wyskoczyc moze byc wartosc cyfrowa
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
im blizej 13 barów tym lepiej.
-
Podkręcenie mocy w Rzeszowie
zarówno stacjonarna obciążeniowa np dynoproject jak i dynomet drogowa mierzą z dokładnością 1% , zakładając że ktoś kto obsługuje hamownie ma pojęcie co robi.
-
Gdzie polecacie zrobic Gaz do 1.8 T?
pisz na PW jak chcesz namiary na super dobry montaż LPG ze strojeniem na korekty OBD.
-
rozciagniety lancuszek na napinaczu powodem braku mocy?
lancuch nie bedzie problemem , tylko wlasnie tak jak napisał DEV- napinacz...
-
błąd P0171 jeśli nie sonda to co?
sprawdz szczelnosc dolotu kompresorem
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
wiem ze było mierzone, mialem na myśli to żeby zmierzyć innym manometrem i wykluczyć bład pomiarowy.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
sprawdz cisnienie paliwa manometrem przy max bucie na 3 -4biegu do odcinki i szczelnosc podcisnien.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
RPM Boost Spec Actual 1960 980 990 1960 1710 1000 2080 1780 1230 2200 1860 1450 2320 2040 1680 2480 2270 1970 2680 2330 2300 2920 2390 2410 3120 2390 2380 3400 2340 2360 3600 2350 2340 3840 2390 2360 4080 2420 2410 4280 2410 2390 4520 2410 2390 4720 2410 2420
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
tak podejdzie , beru bedzie 1 numer dla cewki odpowiedniej dla BEX-a. literka na koncu cewki VW AUDI oznacza serie cewek i jednoczesnie to czy kwalifikuje sie do wymiany za darmo na akcji serwisowej
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
maciejko111- cewke kup sobie dobrą np beru ,żebyś nie kupił jakiegoś wynalazku bo niekoniecznie sie sprawdzi.