Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. tyle co skończyłem stroić k03sh w 1.8T dla klientów z Gdańska (wybaczcie za lekki poślizg ale chłopaki przyjechali z drugiego końca pl do mnie na strojenie i pracowaliśmy dzisiaj ostro) - jutro(dzis) wreszcie robi mi się lekka luka czasowa w strojeniu - dodam wieczorem ceny obowiązujące na grupowym.
  2. Hamownia drogowa charakteryzuje się błędem pomiarowym poniżej 1%.
  3. Proszę o chwilę wytrwałości, niedługo będą koszta podane za strojenie 1.8T, 2.0Tfsi , 2.7Bit, 1.9Tdi . 2.0Tdi ,2.5Tdi , 3.0Tdi itp. Akcja ma się odbyć na terenie Wrocławia w dniach pierwotnie 23-26lipca (jednak w związku z licznymi zapytania mozliwe że zostanie rozszerzona do 30lipca) - centrum miasta , po ustaleniu listy chętnych dogadamy szczegóły indywidualnie tak aby każdy mógł wybrać odpowiadający mu dzień do wystrojenia. Możliwe wykonanie chiptuningu również w OPOLU. Kilka istotnych faktów: 1. Chiptuning jest wykonywany indywidualnie ,legalnym i oryginalnym oprogramowaniem do edycji oprogramowania firmy EVC, jak również oryginalnym programatorem MPPS. Soft jest korygowany pod stan silnika, turbiny i reszty osprzętu, tak aby był maksymalnie bezpieczny dla samochodu. 2. CHIPTUNING poprzedzony jest diagnostyką auta potwierdzającą zgodność parametrów silnika i osprzętu, dopiero potem wykonuje modyfikacje jeśli samochód jest 100% sprawny. AUT NIESPRAWNYCH NIE MODYFIKUJE. 3. Do każdego strojenia w cenie programu jest pomiar na hamowni drogowej DYNOMET 4x4. Pomiar wykonuje przed i po modyfikacji i dołączam wykres z pomiaru mocy i momentu. 4. Możliwe dostrojenie instalacji gazowej w przypadku posiadania takowej w samochodzie. 5. Przewidywane przyrosty mocy podam każdemu indywidualnie , gdyź mamy mnóstwo wersji silnikowych różniących się potencjałem. Niedługo pojawia się ceny.
  4. W sumie nie widzę problemu. Jeśli znajdą się chętne osoby na Chiptuning , wyjazd do Wrocławia na 5dni jest możliwy, w końcu muszę odwiedzić stare śmieci
  5. Należy go wymienić. W tym przypadku N75 był 100% sprawny. Na wykresie masz temperature 15.5C.
  6. wystarczy nie korzystać z kick-a
  7. Masz dziure w dolocie, nalezy wykonac pelna diagnostyke vag a potem usunac usterki.
  8. odnosnie technologi to bzdura 1.8t w budzie a4 ma specjalnie zmulona reakcje na pedał gazu sprawdzcie jak reaguje na pedał gazu S3 jakie przeznaczenie auta taka reakcja, a4 to ma być wygodne , komfortowe i nie szarpiace auto , wiec reackaja na pedal gazu musi byc jak mucha w smole
  9. paliwo nie ma wplywu na takie zachowanie
  10. gregor10 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    2.0tfsi ma dwumas , ale dlaczego mówisz że jest nieciekawie ? on szybko nie pada
  11. 1.kto poprawiał softa ? 2.kompresja mierzona ?
  12. wygląda na to że sofcik do poprawy
  13. mit, 1.8t upalałem przez 40tys km do odcinki non stop , potem 266km ponad 400nm , 2bary doladowania i motor dalej śmiga, 13barów na każdym cylindrze , nie otwierany od nowości.
  14. tak , z logów można wiele powiedzieć , natomiast duzo mowia też oględziny w realu
  15. nigdy nie zgaduje Stwierdzam to po logach:hi:
  16. a dziękuje , troszkę tych silników się przegryzło , szkoda że niestety moja diagnoza się potwierdziła, ale przynajmniej masz pewność i nie musisz szukać dalej. generalnie to cieżko bedzie kupić zdrowego AJL-a , pewność daje tylko remont , z kolei koszta kilkakrotnie wyższe niż zakup słupka + przerzucenie. jak chcesz iść po kosztach i faktycznie swapować sam słupek , to szukaj tak żeby był w samochodzie i można było zmierzyć mu kompresje . to w 90% wystarcza potwierdzić że silnik się nadaje do użytku , reszte niedomagań 'nieduzym' kosztem można naprawić w razie potrzeby.
  17. na allegro ori mpps-a raczej nie znajdziemy
  18. Nalezy zrobić pelną diagnostyke silnika , wlącznie ze sprawdzeniem szczelnosci dolotu. Skoro autko jeździ tylko 170kmh to jest grubo namieszane, zapewne zawór DV już nieżyje.
  19. Logi dynamiczne trzeba zrobić , odczyt błędów nic nie daje ,ale o tym już wiesz.
  20. gregor10 odpowiedział(a) na Lutek90 temat w Audi A4 B6/B7
    Produkt APR można polecić, wszelkie stożki bez dedykowania do 2.0TFSI z góry odradzam
  21. widzialem i takie co 5barow zanizaly dlatego twierdze - sprawdz czy masz na pewno 10barow , jak 10 to już problem rozwiązany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.