Treść opublikowana przez gregor10
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
tyle co skończyłem stroić k03sh w 1.8T dla klientów z Gdańska (wybaczcie za lekki poślizg ale chłopaki przyjechali z drugiego końca pl do mnie na strojenie i pracowaliśmy dzisiaj ostro) - jutro(dzis) wreszcie robi mi się lekka luka czasowa w strojeniu - dodam wieczorem ceny obowiązujące na grupowym.
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Hamownia drogowa charakteryzuje się błędem pomiarowym poniżej 1%.
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Proszę o chwilę wytrwałości, niedługo będą koszta podane za strojenie 1.8T, 2.0Tfsi , 2.7Bit, 1.9Tdi . 2.0Tdi ,2.5Tdi , 3.0Tdi itp. Akcja ma się odbyć na terenie Wrocławia w dniach pierwotnie 23-26lipca (jednak w związku z licznymi zapytania mozliwe że zostanie rozszerzona do 30lipca) - centrum miasta , po ustaleniu listy chętnych dogadamy szczegóły indywidualnie tak aby każdy mógł wybrać odpowiadający mu dzień do wystrojenia. Możliwe wykonanie chiptuningu również w OPOLU. Kilka istotnych faktów: 1. Chiptuning jest wykonywany indywidualnie ,legalnym i oryginalnym oprogramowaniem do edycji oprogramowania firmy EVC, jak również oryginalnym programatorem MPPS. Soft jest korygowany pod stan silnika, turbiny i reszty osprzętu, tak aby był maksymalnie bezpieczny dla samochodu. 2. CHIPTUNING poprzedzony jest diagnostyką auta potwierdzającą zgodność parametrów silnika i osprzętu, dopiero potem wykonuje modyfikacje jeśli samochód jest 100% sprawny. AUT NIESPRAWNYCH NIE MODYFIKUJE. 3. Do każdego strojenia w cenie programu jest pomiar na hamowni drogowej DYNOMET 4x4. Pomiar wykonuje przed i po modyfikacji i dołączam wykres z pomiaru mocy i momentu. 4. Możliwe dostrojenie instalacji gazowej w przypadku posiadania takowej w samochodzie. 5. Przewidywane przyrosty mocy podam każdemu indywidualnie , gdyź mamy mnóstwo wersji silnikowych różniących się potencjałem. Niedługo pojawia się ceny.
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
W sumie nie widzę problemu. Jeśli znajdą się chętne osoby na Chiptuning , wyjazd do Wrocławia na 5dni jest możliwy, w końcu muszę odwiedzić stare śmieci
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Należy go wymienić. W tym przypadku N75 był 100% sprawny. Na wykresie masz temperature 15.5C.
-
S3 1.8T BAM brakuje 27 kucyków, w poszukiwaniu zaginionej mocy
pokaz wykres z hamowni
-
Jak prawidłowo zlogować auto z DSG ?
wystarczy nie korzystać z kick-a
-
brak mocy bex a4 b6
Masz dziure w dolocie, nalezy wykonac pelna diagnostyke vag a potem usunac usterki.
-
Reakcja na gaz, czy tak powinno byc?
odnosnie technologi to bzdura 1.8t w budzie a4 ma specjalnie zmulona reakcje na pedał gazu sprawdzcie jak reaguje na pedał gazu S3 jakie przeznaczenie auta taka reakcja, a4 to ma być wygodne , komfortowe i nie szarpiace auto , wiec reackaja na pedal gazu musi byc jak mucha w smole
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
np u mnie
-
2.0 TSFI Tiptronic- Falują obroty na zimnym silniku
paliwo nie ma wplywu na takie zachowanie
-
Zalety i wady 2.0TFSI
2.0tfsi ma dwumas , ale dlaczego mówisz że jest nieciekawie ? on szybko nie pada
-
Prośba o ocenę logów.
1.kto poprawiał softa ? 2.kompresja mierzona ?
-
Prośba o ocenę logów.
wygląda na to że sofcik do poprawy
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
mit, 1.8t upalałem przez 40tys km do odcinki non stop , potem 266km ponad 400nm , 2bary doladowania i motor dalej śmiga, 13barów na każdym cylindrze , nie otwierany od nowości.
-
Błąd 17545 - za bogata mieszanka w Audi A4 B6 2.0
tak , z logów można wiele powiedzieć , natomiast duzo mowia też oględziny w realu
-
Błąd 17545 - za bogata mieszanka w Audi A4 B6 2.0
nigdy nie zgaduje Stwierdzam to po logach:hi:
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
a dziękuje , troszkę tych silników się przegryzło , szkoda że niestety moja diagnoza się potwierdziła, ale przynajmniej masz pewność i nie musisz szukać dalej. generalnie to cieżko bedzie kupić zdrowego AJL-a , pewność daje tylko remont , z kolei koszta kilkakrotnie wyższe niż zakup słupka + przerzucenie. jak chcesz iść po kosztach i faktycznie swapować sam słupek , to szukaj tak żeby był w samochodzie i można było zmierzyć mu kompresje . to w 90% wystarcza potwierdzić że silnik się nadaje do użytku , reszte niedomagań 'nieduzym' kosztem można naprawić w razie potrzeby.
-
Błąd 17545 - za bogata mieszanka w Audi A4 B6 2.0
ja bym skupil sie na przeplywce jeszcze raz.
-
Mapa 1.9 TDI AWX 131 KM - potrzebna fabryczna mapa
na allegro ori mpps-a raczej nie znajdziemy
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Nalezy zrobić pelną diagnostyke silnika , wlącznie ze sprawdzeniem szczelnosci dolotu. Skoro autko jeździ tylko 170kmh to jest grubo namieszane, zapewne zawór DV już nieżyje.
-
2.0 TSFI Tiptronic- Falują obroty na zimnym silniku
Logi dynamiczne trzeba zrobić , odczyt błędów nic nie daje ,ale o tym już wiesz.
-
Stożek 2.0 TFSI
Produkt APR można polecić, wszelkie stożki bez dedykowania do 2.0TFSI z góry odradzam
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
jak 1.8t sie konczy to tak ma.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
widzialem i takie co 5barow zanizaly dlatego twierdze - sprawdz czy masz na pewno 10barow , jak 10 to już problem rozwiązany.