Treść opublikowana przez gregor10
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
Wycięcie katalizatora jest dobrym posunięciem , uzyskasz w ten sposób do 5koni i 10Nm w piku. Indywidualne strojenie 1.8T AEB przy założeniu że osprzęt silnik i turbo jest w dobrej kondycji - pozwoli na osiągniecie do 180km przy bezpiecznym sofcie.
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
Podajesz VIN , sprawdzają czy jest objęte akcja, jeśli tak , sprawdzają obecne cewki , czy masz po akcji czy nie , jeśli nie wymieniają gratis. Nie dotyczy to silników AEB AJL APU itp.
-
Logi do oceny A4B5 1.8T ANB
Załóż klasyczne NGK PFR6Q i potestuj
-
Logi A4 B6 1.9 TDI
Wtryski umarte
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Orurowanie masz 55mm do tego FMIC ?
-
[BEX] Audi 1.8T quattro AVANT S-line
Piękna baza pod mody , wygląda na zadbanego , ciekawe jak z osprzętem, jeśli wygląda to podobnie jak wizualnie to gratuluje zakupu , kupić zadbanego BEX-a w dzisiejszych czasach to ciężka sprawa.
-
Prosze o analizę logów A4 B6 1,9 tDi AVX
Synchro można poprawić , poza tym nie ma bidy
-
Proszę o wyjaśnienie tego błędu - 16395
Troche inaczej, przy 2000rpm ma być min 3.5bara. A kontrolka na desce Ci się nie zaświeci, jak by Ci świeciła to już w większości przypadków jest za późno na cokolwiek
-
Prośba o analize logow pb/lpg 1.8T AMB
Zrob loga 114
-
Dobry gazownik poszukiwany
Jeśli chodzi o strojenie instalacji LPG , szczególnie nietypowych przypadków i na AFR (nikt praktycznie tego nie wykonuje na podkarpaciu)- skład mieszanki mierzony jest zewnetrzną dokładną sondą lambda , aby dopracować skład mieszanki LPG tak samo jak podczas pracy na beznynie to zapraszam do mnie.
-
Kontakty gdzie kto pracuje ! Podkarpacie
Gregor10.pl Profesjonalny Indywidualny ChipTuning skrojony na miarę Waszych potrzeb, Modyfikacje , Diagnostyka Hamownia 4x4, Customowe setupy, Strojenie na AFR, Wyłączanie filtrów czastek stałych DPF/FAP OFF. Zapraszam
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
Oczywiście że tak Smiało można oba chipować na podobne moce.
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
coś bym znalazł
-
Gdzie regenerować turbosprężrkę ze zmienną geometrią ?
turbospec.pl mow że od gregor10.pl to będą mieć na uwadze to
-
CHeck 2.0 t i błędy
Zrób pełne logi dynamiczne vagiem
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
Jeśli już kupiłeś 1.8Tfsi i jesteś pewny tego co masz to chipuj. Jeśli stoisz przed zakupem dopiero , lepiej wybrać 2.0Tfsi - większy potencjał a koszta eksploatacji podobne.
-
ecu z audi tt do audi a4 b6 ?
Na SW z mocniejszej wersji (BEX 190km) auto w ogóle nie odpali , nie to hw, poza tym nawej jesli bys wgrał mapy z BEX-a osiągniesz niemal zero przyrostu - BEX robi moc w inny sposób - nie doładowaniem a osprzętem - ma wieksze turbo , wieksze wtryski , 2 intercoolery i tak dalej, tak że soft z BEX-a nie pomoże. Jedyne wyjście to chiptuning tego co ma czyli BFB.
-
A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /
Arek Gratulacje ! Myślę że będziesz zadowolony Zdrowe 1.8Tfsi po witamince daje rade Co z 2.0Tfsi ? Do sprzedania czy żona dostaje w spadku ?
-
Prośba o analize logow pb/lpg 1.8T AMB
Przepływomierz zużyty, zaopatrz się w nowy.
-
Korekta licznika w Audi A4 B8 VCDS 12.12
VCDS-em nie da się cofnąć.
- nadtopiona świeca
-
falujace obroty 1.8t + mieszanka uboga
pewnie dziura w dolocie
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
grubo Panie ps ładujcie tam ostrożnie bo grucha jest jak stiwen sigal- jest niebezpieczna
-
1.8 TQ AJL AVANT powered by Gregor10
rozumiemy się bez słów na przyszłość też proponowałem większą suszarke, no ale nie zawsze wszystko jest tak jak by się chciało mojego czasu poswieconego nie liczę , z tym że ja tak mam że jestem taki krejzolem i robie coś co wydaje się bez sensu np siedze tydzien nad takim 1.8T gdzie każdy by już dawno odpuścił z 10km mniejszym wynikiem ale ja lubie zrobić czasami coś ciekawego i tak jak mówisz, tylko My to rozumiemy.... ale teraz dla odmiany zrobimy coś ciekawszego - abf+t ale to już inny temat
-
1.8 TQ AJL AVANT powered by Gregor10
Geremi - w sensie że dobrze jest czy źle wg Ciebie , bo nie ogarniam przekazu ? Tydzien strojenia tego wozu zrobił swoje , częsci nowych też troche wpadło... żeby nie powiedzieć że majątek wpompowany został A nad strojeniem siedziałem dobre kilka dni , David chciał mieć coś wyjątkowego , a że auto dopracował sobie chłopak jak umiał - co niezle mu wyszło nawiasem , ja tylko kilka małych rzeczy jeszcze dojrzałem no i praca nie poszła na marne. Fakt że auto zrobiło setki kilometrów i spaliło hektolitry paliwa podczas strojenia i Dawid musiał wysłuchiwać że ciągle wyszukuje jakies bzdury do ogarnięcia w aucie , ale Dawid chyba nie żałujesz ?