Treść opublikowana przez gregor10
-
prośba o anlize logów 1.8t bfb
sprawdz uklad paliwowy bo widze problem na logach.
-
logi 1.8t AVJ 150KM
Tylko reczne sprawdzzenie , vagiem nie sprawdzisz tych rzeczy. Co najwyzszej test elektryczny zaworka n75 w tescie wyjsc.
-
Dobrzy chiptunerzy
Nie ma co się zastanawiać tylko jechać i robić, Rob ogarnie Ci tego AVF-a TipTop z zamkniętymi oczami.
-
Chip 1.8T 163 KM maual BFB LPG
Bez zmiany podzespołów 180-185km bezpiecznie softem. Po montażu downpipe zamiast kata i wtrysków większych z BEX-a = 190-200KM.
-
chip tuning w 1.8 t automat jest to wogole do zrobienia ?
zapraszam do mnie
-
Dobrzy chiptunerzy
MR-Motors nie robi 1.8T które nie idą po kablu. Jak nie znajdziesz nikogo to zapraszam do mnie , robię każde 1.8T jakie tylko jeździ
-
1.8t AEB
a co Ty na to ?
-
Drgania ...
jedz na kompletna diagnostyke komputerowa, polecam germana z wrocka ew do mnie zapraszam
-
szarpnicie przy odpuszczaniu gazu
na poczatek sprawdz cewki i swiece , ew wymien, potem diagnostyka
-
dziwne szarpanie
Diagnostyke trzeba zrobić
-
Wypadanie zapłonu cylinder 1
sprawdz cisnienie na cylindrach
-
1.8t AEB
Typowy dobry wynik przy takich modach AEB
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
Potrzeba wtrysków min z BEX-a lub S3 i można 200koni osiągnąć o ile turbo , silnik i osprzęt w dobrej kondycji. Co do lpg to co masz założone na 300koni ?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX
Silnik powinien byc ok ,biorac pod uwage wszelkie okolicznosci m.in stare swiece.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Piękna i..... Bestia Masz nosa do A4 , czekam na obadanie tego potworka w realu
-
Alternatywa dla głowicy z AVJ
nie montuj z AGU /AEB do AVJ bo będą duże problemy. Szukaj głowicy z AUM/AUQ/APP/ARY/ARZ/BFB
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
dziura w dolocie do sprawdzenia
-
[AEB] K04 - Klapka WG
ja polecam k03-029rs , sprawdzone +250 ps
-
1.8T spadek mocy, dziwny dzwięk przy przyspieszaniu
logi zrób
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
Kat zatkany albo usterka w osprzecie, np pompa paliwa nie zyje.
-
Jaki gaz założyć do 1,8T 150 km bez kompromisów.
V-gaz Paweł Rząca - Jeśli chodzi o wrocław to u niego najwyższa klasa, polecam zamontować , Montował lpg do tego wynalazku TT 290KM 380Nm na lpg http://gregor10.pl/audi-tt-1-8t-225km-bam-290km-380nm/ zero problemów z instalacją , chłopak ma pojęcie o montażu i potrafi przewidywać , dlatego nie będzie zaskoczenia, a jakość powala jak dla mnie.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Czerwona sucz doczekała się opisu !!! Ten oczojebny kolor nie pozwolił mi o niej zapomnieć Zasługa właściciela , który dba z pieczołowicie o każdy detal Zdjęcia nie oddają w ogóle głębi koloru , w słońcu faktycznie nie ma osoby której nie porazi swym blaskiem
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Baja, masz film z twardą odcinką ?
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
hmm AJL , dobra baza pod mody
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Fura widziana na AudiMeet , było na czym oko zwiesić