Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. Ja Ci polecam wtryski lpg tech dragon, hany padaja szybko i wypada zaplon
  2. gregor10 odpowiedział(a) na Tmxp temat w 2.0T
    5W30 trzeba pamiętać że nie nadaje się do ostrego upalania na autostradach, ja polecam 0W40 / 5W40 Millersa
  3. cewka, swieca, modul zaplonu, rozrzad, kat , slaba kompresja
  4. Ja Ci polecam zadbane 2.7BiTurbo. świetny silnik , to jest konstrukcja 1.8T tylko w układzie V6. Głowica 5V potrafi przepuścić spore przepływy. Sam silnik wytrzymuje ponad 500koni lekko. A6 C5 2.7BiTurbo po sofcie można zrobić na 300-310KM jak turbiny zdrowe (bolącza tego silnika) , nieszczelności w dolocie usunąć, zamontować LPG i mozna osiągnąć sporo mocy. Przykład poniżej - seria 2.7Biturbo AJK 230km + soft =310KM 412NM
  5. gregor10 odpowiedział(a) na D4V3 temat w Audi A4 B5
    A6 2.7BiTurbo AJK - po sofcie na 310KM /412NM jedzie przyjemnie , podobnie do S4 w serii. Niestety A6 waży +1920kg bez kierowcy. S4ka jest dużo lżejsza. Tak jak mówie 2.7Biturbo w A6 po dobrym sofcie jedzie podobnie do S4 w serii z racji wagi niestety. Hamulec przydało by się wzmocnić bo auto waży swoje
  6. Ja robiłem takie 2.7Biturbo na LPG 310KM / 412Nm bez problemu W sprawie gazu - piszcie na PW. Dostępne mam instalacje do grubo ponad 400koni.
  7. nie bierzcie z tulejką na 2 sonde , bo i tak check się zaświeci, w 1.8T to nie przejdzie. tylko w sofcie wyłączenie przy okazji softu najekonomiczniej.
  8. max wartość 230g/s dla MAF 461L
  9. zapomniałeś , mówiłem CI ze soft jest spaprany i boost szaleje
  10. Wszystko w porządku , wygląda na zdrową sztuke. Idealna baza do modów Turbo wstaje klasycznie dla 2.7Bit. Chcący żeby wstawało niżej turbiny musiałyby być nówki funkiel jesli o to pytasz. Sprawdz jeszcze korekte na 32 bloku i wklej tutaj. Na postoju odczytaj.
  11. dziurka w tłoku może się pojawić w przypadku nieszczęsnym typu = mocny soft + niesprawny osprzęt
  12. Zadbana sztuka się trafiła
  13. Tak jest , 300koni to dopiero zapowiedz
  14. Moi klienci jeżdzą tylko na takim orurowaniu robionym przez nas customowo osiągając największe wyniki na k03rs i są na tym forum , nie jeden nie dwa Polecam zapytać czy są zadowoleni , BTW U niektórych z tego forum wyrywaliśmy te 'chwasty' zwane 'fmic' i orurowaniem prawda jest brutalna, do 200-215koni starczy byle jaki fmic , potem niekoniecznie. a lag to mit, grube orurowanie kosztuje i niestety nie ma nic plug and play My natomiast robimy customowe orurowania FMIC na troszkę większe moce niz 220km i sprawdzają się świetnie. Kwestia KNOW HOW.
  15. Gdzie wgrywałeś soft ? Ile hamownia pokazuje zmierzonego momentu obrotowego ?
  16. Pioteros , nie dziala takie orurowanie jak piszesz. Niestety. Co tanio to drogo w tym przypadku. gelus napisz kto Ci taką rade sprzedał z ic i orurowaniem
  17. W Twoich okolicach masz http://kosmocorp.pl/ jedz do Kosmo , jest z tego forum ogarnie Ci to z zamknietym jednym okiem , wymieni Ci wtryski i wystroi solidnie , nie pożałujesz .
  18. sprawdz układ pod cisnieniem kompresorem, druga sprawa wymien przeplywomierz bo ten już nie żyje
  19. Przepływomierz wymień na nowy.
  20. Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Zapewne część z Was kojarzy stary znany projekt - srebrną A3 8L 1.8Tq która zrobiła rekord Europy na seryjnej turbinie K03s na LPG 262Km 400Nm. Nadszedł czas na A3 8P 2.0TFSI AXX quattro 200Km 280Nm w serii. A-trójka 8P kontynuuje tradycje starej legendy 8L i dostała ten sam wzór felg: Ronal 18cali + Opony Michelin Pilot SPORT 3 225/40R18 AXX został dopieszczony 'po mojemu' Zacząłem od podstaw: Olej Millers, filtry oleju i powietrza + kabinowy Bosch/Mann , napinacz rozrządu + łańcuch SWAG. Następnie rewizja pompy wysokiego ciśnienia, popychacza pompy wysokiego ciśnienia, a także krzywki wałka ssącego - wszystko jak nowe, brak konieczności wymiany choćby samego popychacza- wszystko dzięki serwisowaniu auta do 2014r w ASO Audi. Następnie pomierzyłem serie, okazało się że jest padnięty zawór DV. Po wymianie zaworu DV auto wypluło 205Km i 295Nm Całkiem nieźle jak na serie, ale mnie to nie zadowoliło. Kolektor dolotowy OUT i czyszczenie dolotu z nagaru charakterystycznego dla TFSI. Późna noc zaczynamy zabawe Po mozolnym rozbieraniu , kolektor zdjęty, można zacząć czyszczenie Zastałem taki oto widok Po wielu godzinach walki z nagarem całość poskładana z należytą starannością Ponowne pomiary serii zowocowały mocą 217-218KM i 298-301Nm widać ile daje wyczyszczony dolot , poniżej wykres najsłabszego pomiaru po czyszczeniu Potem było juz z górki downpipe... Fmic.... Seria vs STOCK Po montażu Obecnie uzyskałem taki wynik na doładowaniu 1.25bara w piku , 0.7bara @6000rpm. Więcej o projekcie na FB lub gregor10.pl Planowany jest STAGE 2 , Stay Tuned. Ostatnie mody -Turbo K04 z S3 8P 2.0TFSI 265KM -Wtryski S3 -Wkład pompy AUTOTECH Shamowany na szybciora z ciekawości, jeszcze nie strojony bo nie było czasu, narazie niski boost 1bar @6000rpm Wykres 300KM / 400Nm na k04 Przyśpieszenie
  21. Kompresja słabiutka
  22. gregor10.pl polecam się w tej kwestii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.