Treść opublikowana przez gregor10
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Przy robieniu Chiptuningu w GREGOR10.PL dla kupujących na grupowym chiptuningu downpipe , wyłączenie sondy programowo Gratis w cenie chiptuningu.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Koszty 350zł downpipe 2.75cala (70mm) do A4 B5/B6/B7 z uszczelkami , śrubami + 20zł wysyłka przy wpłacie/ 30zł pobranie Panowie wszyscy chętni na polerowaną wersje powinni to zaznaczyć , tak jak zrobił to kolega KAMEL34 , POLERKA , +50zł do ceny bazowej. Brak dopisku Polerka oznacza wersje Szkiełkowaną. 1.Lysy705 2.balo25 3.Heineken_al - AVJ 2 sondy 4._bartas_ - 1 sonda BFB 5.Bojka1 - BEX 6.ziomal-84 - BFB 1 sonda 7.Gunwo - BFB - 1 sonda 8.Kamel34 - AVJ - 2 sondy - POLERKA 9. 10 Chętni proszeni do wpisywania sie na liste. Fotki - Downpipe - dostępny w dwóch wersjach WERSJA 1 - w cenie ustalonej na początku - Foto spawów z bliska (na fotkach downpipe do 1.8T i 2.0TFSI) WERSJA 2- Polerka +50zł do w.w bazowej ceny.
-
Wypadające zapłony 1.8T BEX
Tak jak myślałem , silnik do roboty niestety , niska kompresja , dlatego wypadają Ci zapłony, ostatnio miałem to samo u klienta... Zawory się pozapadały w biednym BFB od ognia jaki panował w komorze...
-
Wypadające zapłony 1.8T BEX
generalnie program za ostry , mogą poleciec tłoki, sprawdz kompresje.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Koszty 350zł downpipe 2.75cala (70mm) do A4 B5/B6/B7 z uszczelkami , śrubami + 20zł wysyłka przy wpłacie/ 30zł pobranie Chętni proszeni do wpisywania sie na liste. 1.Lysy705 2.balo25 3.Heineken_al - AVJ 2 sondy 4.Seta-1.8t-1 sonda BFB 5._bartas_ - 1 sonda BFB 6.Bojka1 - BEX 7.ziomal-84 - BFB 1 sonda 8. 9. 10 Fotki - Downpipe - dostępny w dwóch wersjach WERSJA 1 - w cenie ustalonej na początku - Foto spawów z bliska (na fotkach downpipe do 1.8T i 2.0TFSI) WERSJA 2- Polerka +50zł do w.w bazowej ceny.
-
BFB kat off, DP, 2smic, wtryski bex - wykres
Spoko ale jak chcecie zrobic mocniejszą górę na k03 ? Super zdrowe egzemplarze na PB wyrzucają max 210KM tak że cudów nie ma co oczekiwać tylko ładować k03rs lub k03rs2 i wtedy mozna zrobic dopiero gore
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Inkognito robiłeś mi super hiper downpipe który się urwał , podjąłeś się pracy i nie dałeś rady dotrzymać terminu i wtedy było - hmm idziemy spać fajnie tylko czy pomyślał o mnie ? Robiłem Ci fotki i Cię promowałem na forum. Po doświadczeniu twojej gwarancja dożywotniej u Ciebie - która wyglądała tak że że musiałem downpipe zrobić od nowa we własnym zakresie przestałem Cię wspierać na forum. Niestety wielu ludzie się odwróciło od Twojej roboty na a3klubie - są ludzie którym wysłałeś towar i obijał o bude, każdy sobie może poczytać. Jeśli jesteś taki do przodu to chcę CI przypomnieć że nadal po latach WISISZ mi kase którą wziąłeś ale nie oddałeś Takie są fakty , a może zapomniałeś już o tym ? Koszty 350zł downpipe 2.75cala (70mm) do A4 B5/B6/B7 z uszczelkami , śrubami + 20zł wysyłka przy wpłacie/ 30zł pobranie. Wieczorem foto.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Tomek - Fajnie że wprowadzasz ludzi w błąd bo nie robiłem żadnego downpipe do leona który jezdził by po WLKP Dwa podeprzyj konkretnym przykładem bo jak na razie nie masz dowodów że to był mój downpipe w jakimś tam leonie. Bo to gadanie w stylu - masz brzydkie auto - dlaczego ? bo mi sięnie podoba Jak już jesteśmy tacy dokładni i chcesz zeby napisał kto mi robił downpipe ? INKOGNITO i niestety downpipe URWAŁ się przy turbinie w moim prywatnym aucie a3 8l 1.8t quattro przy turbinie niewiele bo pare miesięcy po zakupie. Zapytaj dawida jak było z ich downpipe. Pewnie pamięta jeszcze i nie zapomniał Nie bez powodu już nie organizuje im grupówek, kolega łysy chciał zrobić grupówke dogadał szczegóły ze mną , zgodziłem się więc jest i temat. Każdy kupuje gdzie chce nikt nikogo do niczego nie zmusza, na rynku jest wielu wykonawców DP. Wszystko rozbija się nie o cene , a o JAKOŚĆ. Nie tylko wygląd ma znaczenie , jednak wykonanie i jakość materiału jest kluczowe Nawet głupi jak by ktoś pomyślał sposób i przebieg prowadzenia rury - daje całkiem inne brzmienie - nasze downpipy nie brzęczą , nie pierdzą jak stary polonez. Oprócz estetycznego wyglądu są trwałe i nie pękają. Potwierdzą to klienci mocnych projektów A4 1.8T które jeżdzą w całej Polsce. http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-bex-190km-k03rs2-270km-370nm/ Bo uwierz mi każdy któremu urwie się downpipe w tym momencie pomyśli - lepiej może trzeba było dołożyć i kupić profesjonalnie wykonany dp. Jutro dodamy może nowe fotki downpipów które montujemy do najmocniejszych projektów 1.8t K03RS2 270KM w PL i za granicą.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Dpeki roznia sie budowa co widac na fotko, mozliwe ze to ma wplyw na dzwiek , jedno jest pewne nie wydaja dziwnych dzwiekow i nie pekaja. Jesli ktos ma watpliwosci mozna sprawdzic opinie klientow. Jutro nowe foto w wysokiej rozdzielczosci.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Kolego heineken , dla sprostowania tematu niezadowolony user sowabezoka kupil dp od uzytkownika inkognito ktory wykonywal poprzednia partie dpekow i jest niezadowolony z zawyzonej ceny , braku uszczelek, wiec prosze nie mieszac. Nasze dp sa w komplecie z uszczelkami i srubami i nie brzecza tak jak dpeki od konkurencji.
-
BFB, DP, 2 SMIC, 320cc + soft = 200ps, 333Nm by Tune-up Gdansk
Normalny wykres nie ma co szukac dziury w calym , silnik nie generuje mocy idealnie bez drgań.
-
1.8T AMK prosba o analizę logów LPG
po logach nie wiadomo co jest nie tak, musialbym widziec auto
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
myślę że bedzie 'troszkę' mocniej niż na k03
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
1.8T AEB AJL AGU to błachostka dla mnie, sterowniki robią się bajecznie prosto, choć ludzie tego nie umią stroić co pokazały ostatnie miesiące. Problemem w AEB AJL AGU jest WIEK i STAN silnika /pojazdu, uszkodzone cewki, glowice, pompy oleju, przepływomierze, turbiny na skraju puszczenia oleju itp Generalnie wesoło. A co do mocy to nie stanowi żadnego problemu osiągniecie większej mocy w AEB/AJL/AGU , choć jak mówie ostatnio poprawiałem AGU po kilku 'znafcach' z krk - 2 tunerów się wyłożyło Tudzież z Rzeszowa i wiem że tam na pewno nie umieją tego stroić Moce +250km w AEB to też nie problem - robiłem na 300koni 1.8T na starym motroniku z TD04 - śmiga to kozacko w budzie b5
-
1.8T AMK prosba o analizę logów LPG
są jakieś błędy ? bo generalnie problem istnieje
-
[A4 B6 1.8T BFB]Brak mocy prośba o analizę logów
problem z cisnieniem oleju lub napinaczem
-
1.8T BEX prośba o ocenę logów
Brak paliwa tak jak Ci kolega wyżej piszę... Zacznij od filtra paliwa potem skończ na pompie
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
sonda 1 ma korygować mieszanke non stop nie może cały czas stać na 0 %
-
Kilka błędów audi a4 b6 1,8 T Quattro.
auto jest prawdopodobnie po sofcie tak jak koledzy piszą, osobiście się nie spotkałem z tym błędem na seryjnym sofcie, choć oczywiście jest taka opcja
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
Niegrzeczny TFSI odpoczywa po nocną spinką z STI
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
Zainteresowanych zakupem Downpipe -a z nierdzewnej stali (INOX) do A4 B7 2.0TFSI zapraszam na PW. DP do A4 B5/B6/B7 1.8T również dostępne.
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Samym softem zrobimy 200koni. Spalanie nie wzrośnie przy prawidłowo wykonanym sofcie. Pozdrawiam
-
1.8t AVJ 210KM 332Nm- dp, tip, fmic, wtryski bex, k03
norma dla avj po dp fmic i tipie - bedzie mial lekko ponad 160km ostatnio robiłem 163km bfb po dp fmic seria wyszła na 172KM
-
BFB nie jedzie - ile mocy mi potrzeba ?
w sprawie tuningu , kosztów itp pisz na [email protected]
-
BFB nie jedzie - ile mocy mi potrzeba ?
Służę pomocą Było wesoło i z atrakcjami , bolączki wieku dziecięcego wyeliminowane -> fura śmiga jak marzenie - Podziękował również było miło poznać właściciela i ciekawą fure (niespotykana wersja)