Treść opublikowana przez gregor10
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
nie tracą bo w sumie seryjnie mają spore gifty po 15-2x Km Tak że nawet jak straca to i tak trzymają serie -taki paradoks. Nagar jest jednak bardzo istotny - wyobraźcie sobie tylko taką prostą sytuacje - idziesz pełnym ogniem - max flow - przez każdy kanał głowicy przedziera się średnio około 2.5m3 na sekunde (przy +300HP ) - w pewnym momencie nasz nie istotny nagar odrywa się.... nagle staje się istotny z bardzo prostego powodu - wpada do rozgrzanej komory w której zimno nie jest... a potem następuje cykl sprężania w czasie którego wtrysk podaje paliwo pod ciśnieniem ponad 100barów do komory spalania , jednak paliwo zapala się nie w tego kiedy chce tego ECU . tylko jak na złość wtedy kiedy mamy PECHA - czyli przedwcześnie - a co dalej ? Tu już każdy sobie może uzupełnić dowolnie - unfall korby, tłoka, półki , stopiona świeca and so on, bo wyboru do koloru , niestety To takie moje 3grosze apropo nagaru w TFSI - jego 'ważności' i zasadności czyszczenia. A tymczasem zdrowia i najlepszego Wszystkim życzę ! GREGOR10
-
Analiza logow BFB Seria czy chip?
Okolice 300-330NM.
-
Analiza logow BFB Seria czy chip?
widac ze jest zrobiony soft na moment
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
To jest niskiej jakosci zestaw który pasuje jak świni siodło Zaoszczędzisz 400-300zł a potem będą problemy bo nie będzie pasować a jakoś trzeba go zamontować.... Uwierz nie warto Dołóż i zamontujemy taki jak przystało na B7-ke.
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Z korbami tak twierdze np ja i CS również. Zapomniałeś dodać tylko że w tym AXX są założone KUTE KORBY i BigTurbo BGB/BPG/BWE to doprężone motory - nie należy ich mylić z S3kowymi mocarzami na grubej korbie i odprężonym tłoku. Tak wychodzą inne moce i momenty - tak gdzie kończy się sensowna granica bezpieczeństwa dla BGB/BPG/BWE tam BHZ/CDL zaczyna zabawe +500NM na seryjnym dole
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Melduję się u Ciebie na wiosnę Zapraszam
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Pierwszym elementem który warto zmodyfikować jest DP (zainteresowani priv), Do downpipe zrobić możemy SOFT i mamy mocny przyrost mocy w całym zakresie obrotów
-
Wykres 1.8t bfb seria czy to możliwe?
klika pomiarów BFB z downpipem na serii sofcie http://gregor10.pl/?s=bfb
-
Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
Zdecydowanie tak , powinno być porównywalnie ze względu na podobny moment ale mniejszą mase 1.8TFSI
-
1.8T 150 KM na wtryskach z BEXa bez chip-u
Wtryski jeśli nie leżały w pokrzywach to będą działać , nie psują się
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Co tam słychać ciekawego w temacie ? Upgrade hamulców done ?
-
AVJ 1.8T 150PS - PO MAPIE ŚLIZGA SPRZĘGŁO POMOCY ! wykresy
u mnie możesz wykonać takie zabawy
-
AVJ 1.8T 150PS - PO MAPIE ŚLIZGA SPRZĘGŁO POMOCY ! wykresy
swoja droga peak momentu jest tutaj zbedny przy stage 1 , aczkolwiek 330nm na nowym sprzegle w avj to jest nic, poza tym sprzeglo mogles zalozyc z awx-a tarcze ew kewlarem nabic i mialbys spokoj na 400nm
-
Wykres do oceny Bex 1.8T
Na 250KM wymieniamy turbine na K03RS do tego wtryski dp fmic tip i wydech zalecam z doświadczenia.
-
1.8 120km mod od "cinsoft" 220km :)
200koni na seryjne sprzegło to jest pikuś. Skrzynia i sprzęgło w tym aucie się mocno przeprojektowane z wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa. Turbina seryjna jak jest w bdb stanie + dolot po czyszczeniu z nagaru z 1.8TFSI wyciaga się z tego 200-220KM przykładowy projekt http://gregor10.pl/audi-a4-b8-1-8tfsi-caba-120km-220km-304nm/
-
2.0TFSI BWE, czas na program:) ale najpierw... prosba o ocene logów.
mozna sie wstrzelic bez kata z dp na okolice 250km i 360nm , na 100oktanach 265km i 370nm przy idealnym turbo. wiecej info 731 226 888
-
2.0TFSI BWE, czas na program:) ale najpierw... prosba o ocene logów.
Problem leży w kacie głównie. Zalecam montaż downpipe + usunięcie sondy w sofcie przy okazji robienia softu. Na logach poza wspomnianą sprawą wygląda zdecydowanie good.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Prostując - K03rs jest inna turbina niż wszelakie turbiny wymienione w tym temacie tak że proszę jej nie mieszać w to Do 260KM nie ma sensu myśleć o niczym większym niż K03RS2 , powyżej tego polecam K04TFSI bądz TD04HL aczkolwiek do przeróbki jest wszystko dp tip rura do fmic (jesli ktoś ma już fmic), przewody woda olej, inny kolektor, kompletny wydech , większa pompa większy maf and so on Koszta są zdecydowanie większe niż w przypadku hybrydy która jest w stanie zrobić do 260KM na ori wydechu , na ori MAF itp. nie jest to moja turbina
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak najbardziej się da , tak samo jak K04, tylko pytanie czy Ci się to opłaci bo wszystko jest do przerobienia po kolei.
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
wskaźnik turbo drze się dość gregor dosć a on trzyma gaz w podłodze map sensor dead to i wskaznik swiruje sezon 2016 szykuje się ciekawie odnośnie tego tfsi będą igrzyska a może i nawet fajerwerki
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
o Radii widzę że fura miota jak szalona oj te AFN-y mocarne ps nie zapomniałem stay tuned !
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dokładnie, wsadzamy stary sprawny wkład w obudowę 3 cale , kalibrujemy soft i po sprawie. wklad 2.0tfsi nie podejdzie bo jest inny
-
Chiptuning 1.8 TFSI
yyyy swiece i wtryski?.. tak dokładnie PS. jak tam furak ?
-
Zestaw turba i intercoolera 1.8t BFB 163km .
jest taki materiał na g..... tzw g***lit
-
Dobrzy chiptunerzy
kozacko