Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. Coś się tam dzieje , aktualnie auto przyśpiesza tak
  2. sportowy kat to bardziej da wyglądu koszt nie jest duży , ale na przegladach spokój przeważnie bo 'jest' i to wszystko sportowy kat nie dławi przepływu tak ze śmiało na takie moce można go stosować, złem przy tych mocach jest seryjny kat, sportowy spokojnie sobie radzi z takimi mocami - przetestowałem osobiście na paru autach.
  3. zapraszamy
  4. TX Performance
  5. gregor10 odpowiedział(a) na maciek333 temat w Audi A4 B8
    TIP 3 cale i po sprawie ,prosta zbitka.
  6. Robic Hybryde u Turbospecow czy polecacie gdzie indziej ? Na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi, musisz przemyśleć temat. Najlepiej uzgodnic to z tunerem u którego bedzie strojone auto.
  7. Mam CAEB , moje wtryski dadza rade przy hybrydzie ? dadza rade
  8. Wszystkie modyfikacji ABT i MTM to jest szok pod każdym względem , spalania, przebiegu momentu i ustawionych parametrów pracy - efekty w dieslu - duże spalanie , efekty w benzynie - stopione katy, uszkodzone glowice, brak mozliwosci pracy auta na LPG z takim softem od ABT/MTM - szarpanie , czkanie i inne efekty
  9. gregor10 odpowiedział(a) na pimpam temat w Audi A4 B8
    Mpps klon + EDC17 + programowanie przez OBD to sredni pomysł delikatnie mówiąc. Ja pracuje na oryginalnym MPPS i tak nie używam go do nowyszch EDC17 bo to słaby pomysł z grupy ryzyka, chyba że wcześniej zrobisz sobie backup sterownika na stole to wtedy można szaleć przez OBD.
  10. ten silnik ma ogromny potencjał, śmiało daje radę bez zakuwania do 250KM pozwole sobie dodać 3 grosze w temacie potencjału 1.8t Bez zakuwania zdrowy egzemplarz znosi +300KM bez problemu - zrobilem troche takich i 0 problemu z ktorymkolwiek seryjnym przy założeniu że ktoś go dobrze wystroi.
  11. setup na LPG przy wykorzystaniu paru tricków w sofcie no ale dla niektórych to dalej magia W b6 miało w filtrze 4bary poprzeczniaki mialy 3 bary w tym S3 8L
  12. seria po sofcie - taki wynik osiaga
  13. Zdrowy BEX na większych wtryskach np. z BAM jest w stanie dmuchnąć ok 240 KM, oczywiście z DP. Więc 20 parę koni by Ci mogło przybyć. Seryjny BEX z używana turbina dmucha 210-220KM na lightowych nastawach na seryjnych wtryskach. Jak by zalożył hybryde wtryski fmic tip wydech to by było z 270km.
  14. gregor10 odpowiedział(a) na mashet temat w Audi A4 B6/B7
    smieć nie wtrysk jak wszystkie te tanie , jedni chwala bo zalozyli i dziala, ja montuje tego w dziesiatkach i to samo tyczy sie tych 012 430cc , nawet te z intercarsu 012 potrafia zaczać lać po 1tygodniu uzytkowania. deki 630cc z niewiadomego pochodzenia utopily u kolegów 2 tłoki tak co kto lubi inne znów powodowaly egt 1200cc polecam kupowac nowe oryginalne wtryski tylko i wylacznie chyba ze ktos lubi ryzykowac za 300-500zl caly motor
  15. soft zostal recznie obrobiony czy programem za pomoca przycisku 'dpf off'' ?
  16. Najlepiej zrobić normalny soft strojony pod paliwo PB98 , uzyskasz w ten sposób spory przyrost lepszy jak na Boxie, bez szkody dla motoru.
  17. Widziałem prace (softy) wielu tunerów z polski od środka w tym tych z tematu Tune-up i Turboelity Moim zdaniem jeśli zależy Ci na bezpiecznym wystrojeniu samochodu to na pomorzu masz tylko jedną jedyną osobe - Robert z TUNE-UP. Czasem wspomniane '100zł' taniej u konkurencji , nie warte jest tych nerwów które pojawiają się w przypadku uszkodzenia turbiny/wtrysków/dwumasy etc z powodu przesadzonych wartości badz niedostrojonych nastaw w sofcie. Wybór należy jednak do autora
  18. Nikt nigdy nie da gwarancji na to że Ci nie pęknie głowka po spawaniu. Ostatnio jeden z forumowiczów miał spawana głowice, i pękła ponownie na serii sofcie. Tak że tak jak Ci pisalem na FB nikt nie ma pewnosci jak będzie, najlepiej wymienić głowice na taka bez pekniec.
  19. gregor10 odpowiedział(a) na dudek6 temat w Audi A4 B8
    Na 250-300koni potrzebujesz K04-064 + wydech . fmic, tip, dp + strojenie tak w skrocie
  20. Turbo od S3 nie pasuje plug and play. Aczkolwiek posiadam turbiny gotowe do montażu w 1.8TFSI 160KM które mają potencjał na +300KM w tym motorze i pasują w miejsce seryjnej.
  21. na turbie od BFB max samym softem 190KM, Z DP wtryskami - 200/205KM, z FMIC 215KM. Pozdrawiam
  22. robilem 3 lata temu na czyms takim gt2871 replice https://lh5.googleusercontent.com/-4xByYAyLjPs/UqzabRhCQCI/AAAAAAAABmU/ItS0CCxpH5M/w800-h507-no/Wykres+hamownia+Octavia.jpg btw to nie jest max z tej turbiny
  23. Poprawnie wykonana modyfikacja softu nie będzie miała wpływu na negatywne konsekwencje dla silnika. Spokojnie softuj bez obaw.
  24. 1.Są odwracalne, zawsze można wrócić do serii. 2.Dwumas i skrzynia wytrzymują dużo więcej niż sam soft na okolice 185KM. 3.Na paliwie PB98.
  25. Mówisz 300-400KM ? Oferuje poniższe stage'e do wyboru do koloru +300KM 1.8T http://gregor10.pl/modyfikacje/stage-2-1-8t-300ps/ +350KM 1.8T http://gregor10.pl/modyfikacje/stage-3-1-8t-350ps/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.