Treść opublikowana przez gregor10
-
2.0 TFSI 225KM tuning
Lajtowy soft daje okolice 265-270KM http://gregor10.pl/audi-a4-b8-lift-2-0tfsi-cpmb-quattro-220km-usa-267km-413nm/ Mocniejszy nawet 280KM. A na 100oktanach + 280KM można zrobić
-
Jakie spalanie macie ? 3.0 V6T
Spalanie jest porownywalne z 2.0tfsi, w trasie malutko pali, po miescie wiecej bo jednak pojemnosc swoje robi, przy bucie wiecej niz 2.0tfsi, aczkolwiek osiagi sa kozackie, zrobilismy tych 3.0tfsi troche i są to świetne motory Osiągi i możliwości kręcenia na stage'u 2 na 440km dają już mase frajdy z jazdy
-
Kontrolka EPC i ograniczenie obrotów do 4000 w A4 B8 3.0 TFSI
w gregor10.pl zdiagnozujesz fachowo swoje 3.0tfsi
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
przeplywek sie nie czysci , zaklada sie nowa
-
swap na me7.5
Zapraszam https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13327429_1054941631253492_1815647969902706471_n.jpg?oh=1e2ebe1d39f60c210c2ad5a4c7908c10&oe=57D63D9F https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13317081_1054941647920157_4317433843577686459_o.jpg https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13327410_1055239257890396_6061275800828067984_n.jpg?oh=ecd530b21da37ff7f1478f9ff62ef7a5&oe=57C23F03 Właśnie jestem w trakcie pracy i kończę wiązke ME7.5 przy projekcie A4 B5 AEB -> ME7.5 K04TFSI
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
są złe.
-
Wytrzymałość S-tronic, Tip-tronic w 3.0TDI 240KM
ja jeżdziłem 8biegowym tipem w b8 zf8hp55 i powiem szczerze że jak na tipa jest szybka, przyjemnie się nią jeździ i wytrzymuje spoooro. ja polecam
-
kupno a4 bex-podniesie mocy do 260-280kucy.co zrobić?
Dokładnie nie kupuj BEX-a bo i tak trzeba zmienić wtryski, turbo i najlepiej fmic nie baw sie w półśrodki tylko laduj k04-064 adapter wyjdzie cie tyle co kolektor pod jakieś td04 lub gt28rs do tego wtryski 525cc i pompa bosch 044 w obieg. Z wydechem jakies 6k + strojenie . samo nowe turbo k04 to okolice 4kzl wiec nie wiem jak za 6kzl chcesz to zrobic ? nowe wtryski to masz lekko 900-1000zl. adapter 750zl a lista jest dużo dluższa i tak dalej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jaki potencjał Panie? +260-270km na dobrym setupie u mnie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
moje 1.8t lataja na gazie w wiekszosci i problemow z tym związanych nie zanotowałem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
polecam k03rs
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Kozak na grande w tym kolorze
-
1.8T 212 KM 324 NM BFB
Piotrze przeczytaj dokładnie jaką teze wysnuł Twój klient, zaprezentowałem więc wykres seryjnego k03 które generuje moc przy 6000rpm. Apropo Twoich tez odnośnie hamowania dynometem i jego wykresów zapraszam do lektury mój dynomet vs obciążeniowa hamowania stacjonarna MAHA http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311441-porownanie-hamowni/ Pozdrawiam Gregor10.pl
-
1.8T 212 KM 324 NM BFB
seryjne ori k03 moc przy 6100rpm 215km http://gregor10.pl/skoda-superb-1-8t-awt-150km-k03-218km-300nm/ inna sprawa auto było w idealnym stanie z przebiegiem w okolicy 100tys km na zegarze
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a mowiles mi niedawno ze nie bedziesz modzil ?
-
Ktoś wie o mocy z przepływ ki
nie porównuj multitronica w avancie do sedana w manualu
-
Chip tuning dla 1,8 tfsi
zamiast tego box polecam zrobić indywidualnie strojony program , dostosować parametry dokładnie do stanu turbo i reszty osprzętu. można dzięki takiego zabiegowi uzyskać np w przypadku wersji 120KM bezpiecznie do 220KM poprzez indywidualne podejście do tematu.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Czesc Pin 115 z ecu , wtyczka 121pin. Masa wspolna z n75/n249. Sprawdz wtyczke przy n205 (fazator). Tutaj dochodzi czasami do zanieczyszczeń styków olejem = problem.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja zrobilem w swoim 1.8T 262km i 400nm na seryjnej k03s w seryjnym 1.8T na moim dynomecie który w porównaniu do innych hamowni pokazuje czesto -15/20KM patrz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311441-porownanie-hamowni/?hl=%2Bporownanie+%2Bhamowni
-
1.8t Q BFB Prośba o analizę logów i błędów.
sprawdzic dolot polecam
-
Prośba o ocene logów
sprawdz egt
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kolega wyzej chce zamontować przeplywke BAM, wtedy nie trzeba przekladać wkladów tylko zestroić soft ew mozna kupic sama obudowe i przelozyc swoj wsad. ja polecam opcje nr 1.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Odradzam interesy z userem tgkonezamowil downpipe do 2.0tfsi , paczka zostala wyslana , po czym user tgkonenapisal 'widze ze nie wyslales a nie mam zwyczaju się prosić 2 razy. nie aktualne jak coś ogarnę na miejscu.' napisalem mu że 'dp został wyslany wczoraj po południu, tak ze nie da sie go juz wrocic bo kurier zabral , mozesz oczekiwac na przesylke dzis.' po czym paczki nie odebrał ani nie odpisał nic na moją wiadomość, mial rowniez nr telefonu do mnie ale nie raczył poinformować, oczywiście przesyłka wrociła - kurier zainkasował za przesyłkę zwrotną. tgkone naraził mnie na kosztyNIE POLECAM
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie do końca seryjne Tłoki AJQ starczą Ci do zdecydowanie większych mocy niż będziesz robił u siebie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jr spec bierz 20mm w twoim przypadku