Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. Program programowi nie równy , proponuje kierować się rozsądkiem , sprawdzić przedewszystkim czy auto jest sprawne.
  2. Apropo TIP-a do 1.8T TIP Tipowi nie równy po lewej z allegro po prawej by gregor10.pl https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/11154644_833384546742536_5132309079524163069_o.jpg
  3. a4-klub.pl/index.php?/topic/315077-seat-leon-cupra4-19tdi-150km-bigt-gtb2260vklr-260km-470nm-by-gregor10pl/
  4. Bez problemu do zrobienia taka moc Kwestia ogarnietego setupu.
  5. zrob loga 031+032+033 soft seryjny do wgrania, ecu zabezpieczone bedzie jak jest abt/mtm
  6. DP FMIC i TIP możesz teraz, turbo i wtryski najlepiej w ten sam czas w którym będziesz robił soft.
  7. Ja mam siemensy 850cm i zyje sa spoko ale warto sprawdzic po zakupie czy wszystkie maja zblizona wydajnosc. Masz racje, warto sprawdzać deki. Lubią topić tłoki , sprawdzone, nie polecam wkładać bez upewnienia sie że nie leją jak chcą.
  8. odnośnie chłodzenia było 15C przy 6000rpm pod góre na 4 biegu - wg loga.
  9. Wiem jedno hamulec bez problemu dawał sobie rade., samochód także. Nie popadajmy w skrajności.
  10. 1.Zacznę od straszenia - jeśli będziesz butował nadal może dojść do tego że silnik będzie nadał się tylko i wyłącznie na złom. 2. Logi w przypadku AEB i tego typu modyfikacji nie powiedzą nam NIC , ani nie doprowadzą w ten sposób do zdiagnozowania przyczyny problemu. 3. Jedyne co mogę powiedzieć na 100% że masz spalanie stukowe , korekcja zapłonu przekracza norme. Najlepiej jechać z tym autem do tego kto to stroił.
  11. Ja jakoś nie widzę tu loga zapłonu więc może nie warto wyciągać pochopnych wniosków. A jak byś widział to też nic konkretnego byś nie mógł powiedzieć bez hamowni tak na prawde Kalibracja pomoże tylko na korekty, a to nie wszystko.
  12. moja hamownia jest bezlitosna
  13. Skomentuje to krótko - skoro oni sugerują słabą pompe paliwa słabą to ja nie mam pytań Tak nawiasem mówiąc to po logach to tam jest bida - lepszą moc robi się w seri BEX + dp + soft
  14. na 250-260Km, ale z odpowiednim przebiegiem mocy, na pewno nie starczą żeby utrzymać tą moc do końca. powyżej 250Km zalecam 440cc
  15. na s2kowym jezdzilem , 2 bary ladowałem i działał dłuuuugo.
  16. faluje doładowanie troche, sprawdz czy sztanga pracuje plynnie bez zacięc i w pełnym zakresie, może być geo zakoksowana i sie przycina, najlepiej rozebrac i wyczyścic turbo
  17. gregor10 odpowiedział(a) na Bex190 temat w Audi A4 B6/B7
    Po zamontowaniu DP i nowej turbiny + zdrowy motor , zrobie WAM w każdym aucie 230-235KM bez problemu W tym aucie miałem 240KM , ale reduktor nie wydalał i niestety trzeba było popuścić w dół...
  18. pompe paliwa sobie zmień bo pada
  19. Wszystko sie da , tylko że założenie jest bez sensu , chyba że myślisz o moocach +400koni , inaczej szeroki kanał spowoduje to że turbo wolniej Ci wstanie, ale co kto lubi. , proponuje też założyć swój temat w odpowiednim dziale.
  20. Zacznijmy od tego że wertowałem nie ten temat co trzeba wampir, nie masz sie co unosić, zapytałem o to turbo bo zastanawiało mnie porównanie wartości/jakości. O moją motorownie nie masz sie co martwić bo nie pogieło mnie na tyle by w piec na wykończeniu dmuchać niezliczone ilości powietrza. Silnik jest bardzo zdrowy jak na taki przebieg i wiek, na ori sofcie wydmuchał 154 kuce o ile dobrze pamiętam. A co do jazdy po mieście, to da rade po bułki sie kiwnąć czymś co ma więcej niż 200km, dobrym przykładem jest ten setup u mojego znajomego: Turbinka na bazie GT3076R, Wykresik wyszedł nieco powyżej 300kucy, da rade tym sie przemieszczac jako daily a i dupe urywa jak trzeba. GT3076R w 1.8L pojemności ? na co dzień to ja rozumie auto które zaczyna się budzić troche wcześniej niz powyzej 4000rpm ale co kto lubi niech powyżej 300koni to lepiej było dać td04 i miałby kolega od 3000rpm dostępną moc wiem jak jeździ Gt2871 - wstaje przy 4000rpm, GT3076R raczej wcześniej się nie budzi ? Zamieścisz jakiś wykres ?
  21. Z chęcią zaproszę kolegę zza miedzy Krzysztofa na darmowe hamowanie 20km od Lublina. Gdzie na tą hamownie zapraszasz ? Może i ja się przejade osobiście.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.