Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. Jeśli masz na myśli popychacz pompy wysokiego cisnienia to odrazu chcę Ci powiedzieć że nie jest to lekarstwo na każde klekotanie, Przykład z podwórka, nowy wałek rev B, nowa pompa i nowy popychacz pompy wysokiego cisnienia ,a klekot był straszny. Po wymianie łancucha i napinacza łańcuszka (bez pompy oleju) klekotu pozbyłem się raz na zawsze.
  2. gregor10 odpowiedział(a) na specialized74 temat w Audi A4 B6/B7
    najlepiej dzwonić, każdy ustala indywidualnie cennik
  3. w benzynie też spada , tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić
  4. żle rozumujesz, chiptuning , to szereg działań , prowadzących do zmian w oprogramowaniu sterującego pracą silnika, nie tylko na podwyższeniu 'dawki paliwa' , ale na bezpiecznym dobraniu wszystkich parametrów tak aby auto pojeździło na drodze a nie na lawecie.
  5. Lubie to ! Czekam na krechy, coś czuję że tym razem będzie ciekawe w tej kwestii
  6. bedzie motssssss Geremi - jaki tam teraz kolektor wydechowy siedzi ? ten z fotem pod t25 z dziura na zewnętrznego west coast gate'a ?
  7. Wiem jedno , impreza wypas, dzięki za całokształt, byłem krótko ale 'intensywnie', miło poznać zacne szanowne grono Pozdrawiam
  8. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość. gregor10.pl
  9. Zawór Evap puszcza podcisnienie do baku
  10. ten zaworek jak jest niesprawny, pluje olejem w dolot
  11. Skasuj jeszcze raz błedy i zrób loga 2+33+20
  12. gruszka do wymiany bedzie , zrob logi
  13. dev- chodzilo mi o to że nie ma sensu dawać 2.5cala do 240km , 60mm wystarczy z zapasem. dokladnie tak wynika z moich doswiadczeń do 400-500km.
  14. do 240km starcza 60mm , 2.5cala do 300koni starczy, ale nie jest tak że jak ma się k03 i wydech 2.5 cala to poprawi to moc o 10-30koni, 60mm daje rade w zupelnosci na potrzeby k03s czy hybrydy
  15. gwarancja na pismie 12miesiecy wlot spawany 51mm , seria 45mm nie ogarnęła koła kompresji RS6 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291292-sprzedam-turbine-k04-015-hybryda-rs6-270km-18t/
  16. sprawdziles dokladnie szczelnosc dolotu ?
  17. Jakby kto szukał , to jest do sprzedania turbo do 1.8T K04-015 Hybryda wirnik RS6 , wlot 51mm, wzmacniane łożyska itp, potencjał na kolektorze Hi-Flow do 270km , turbo skladane na Mellecie, a nie najtanszym zamienniku , 1600zł
  18. popatrz na silnik i skrzynie za katem, tam mozesz dojrzeć wyciek jeśli tam go masz, jak nie to sprawdz po prostu na kanale czy nie widać śladów G12.
  19. A ja proponuje zrobić diagnostyke, zanim zaczniesz wymieniać wszystkie elementy na oślep.
  20. 200 to bez blokady , z blokada mniej zdecydowanie, ale moment pójdzie w góre odczuwalnie
  21. gregor10 odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    Podpisuje się pod tym.
  22. sprawdz nr błędu, może być też źle wyłączony dpf
  23. Vagiem nie da rady, trzeba programowo wyłączyć EGR w sofcie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.