Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. sprawdz kompresje czy na pewno masz 10, jak tak to nie ma co dalej szukac.
  2. przyczyna moze lezec w katalizatorze, sprawdz dolot
  3. blow off otwiera Ci sie na wolnych obrotach i masz dziure w dolocie, przez co sterownik dostaje falszywe odczyty przeplywu masy powietrza i glupieje = auto gasnie. oczywiscie to jedna z mozliwosci. ps auto po chipie ?
  4. sprawdz wtyczke przy przepustnicy
  5. gregor10 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    5w40 polecam do 2.0tfsi. dobrze jest kupić low saps
  6. gregor10 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    a jakim sprzętem próbujesz to zakodować ?
  7. zacznijmy od świeć , przy tuningu świece zmieniamy częściej. kup nowe i zobaczymy jak sprawy się mają.
  8. generalnie nie jest źle , ale idealnie też nie jest , na jakim paliwie zrobione logi ? zalej 95 z innej stacji typu orlen , lukoil gdzie jest duzy obrot paliwa. generalnie dobrze by było jeszcze zwalczyć korekcje zapłonu- sprawdz to co german pisze + paliwo - jesli chcesz mieć to zrobione na IGŁE.
  9. gregor10 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie na 100% kodowanie wyleciało , zakodować 11463 i tyle
  10. gregor10 odpowiedział(a) na koziol1172 temat w 1.8T
    kompresja 13-14barów jest jak najbardziej pożądana przy tuningu, na kapciu cieżko zrobić moc.
  11. gregor10 odpowiedział(a) na onemanarmy temat w 2.0T
    hpfp wymaga częstych inspekcji jeśli nie chcemy mieć problemów z wytartym wałkiem lub uszkodzonym trzpieniem pompy , co najgorsze z awaria silnika. cisnienie ma sie pokrywac z wymaganym przez ecu, dochodzi do 110barów, żeby się dowiedzieć czy jest ok trzeba zrobić diagnostyke vag. jesli cisnienie nie jest uzyskiwane zgodnie z tym co wymaga komputer , mamy problem.
  12. gregor10 odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Nie spieram się o nomenklature , ani mądrze się Przyczyną usterki nie jest sam n249 jak juz tylko wlaśnie pęknięta membrana zaworu DV. Po prostu zawór DV należy wymienić na najnowszą wersje ze zmienioną konstrukcją i to wszystko w tej kwesti. Do tego zrobić kompletna diagnostyke i jeśli jest ok jeździć, jesli nie dalej diagnozować i naprawiać.
  13. gregor10 odpowiedział(a) na onemanarmy temat w 2.0T
    Pierwsze co to nalezy sprawdzic hfpf. Potem zrobic kompletna diagnostyke. Problem do ogarniecia. bez problemow wiekszych.
  14. zrob logi dynamiczne i odczytaj kody bledow
  15. gregor10 odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Nie n249 tylko zawór DV
  16. Skąd masz to info o 5 latach? Jest to potwierdzone jakąś instrukcją serwisową czy to potoczna opinia że 5 lat bo tak jest w większości przypadków? SERWIS MANUAL AUDI I BENTLEY tak twierdzi. ps pozdrawiam kolega z jasła
  17. Nie można , chyba że przerobisz sterowanie elektronika modyfikujac program. W jakim celu chcesz zastąpić go zwykłym ? Po coś go tam fabryka umieściła
  18. gregor10 odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    A z mojego doswiadczenia wynika ze najlepiej sprawuja sie bfb i avj , najgorzej bex jesli chodzi o trzymanie mocy. Jesli bfb przyspiesza komus gorzej to po prostu ma go popsutego
  19. stukowe, ps. na seryjnym słupku cr 9.5 można dmuchać z k03s 2bary i nic nie będzie topiło , kwestia strojenia.
  20. 180tys km lub 5lat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.