Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. Łukasz spokojnie my nic nie robimy , ja staram się kolege ukierunkować. Przepływki i tak nie znajdzie dobrej. Chyba że mu zaproponujesz jakieś sprawdzone rozwiązanie na dobrą przepływke ? Intercars, wszelkie hurtownie z allegro, kilka slynnych z warszawy i pare pomniejszych mają.... no właśnie... chinski ori z gwarancją ? wczoraj nie miał błędów , przyjechał po serwisie i odczytał ww. błędy , więc jakiś problem istnieje ?
  2. podmiana przeplywki ma pomóc na te błędy ?
  3. masz blisko to jedz do german81 on ogarnie to auto od strzała
  4. wymien czujnik temperatury na pierwszy strzał , potem zrob logi dynamiczne 2 +33 , 3+20.
  5. z dolu tzn kiedy konretnie ? 1500-2000rpm
  6. wiem , oczywista sprawa, nie wystrojone lpg.
  7. a jakie masz oznaczenia silnika? bfb
  8. gregor10 odpowiedział(a) na marys temat w 1.8T
    tylko oryginal
  9. Temat do zamknięcia.
  10. jesli ma faktycznie 3.85 to jest pompa do wymiany. pytanie czy manometr dobrze CI pokazuje. A Ile pokazuje na wolnych obrotach ?
  11. wszystko jest w porządku.taka charakterystyka hamownii Dynomet - brakuje po prostu obciążenia w tym konkretnym przypadku. pomiar wykonywany był na 3 biegu, który w quattro jest stosunkowy krótki. Dokladnie tak , Na 3 biegu nie ma obciazenia i turbo nie zdąży się obudzić a jest już np. z 2600-rpm jak osiągnie zadane, plusy są takie że takie auto które na 3 biegu pokazuje niewiele mniej nm niż inne mierzone na stacjonarce , po dobrym obciążeniu np własnie na stacjonarnej obciążeniówce badz dynometem ale na 4biegu może pokazać więcej nm niż to mierzone na stacjonarce z teoretycznie mocniejszym dołem. Tak często bywa i okazuje się że autko mierzone dynometem z mniejszymi cyferkami na 3 biegu jest szybsze niż inne z obciążeniówki które ma na wykresie większe cyferki. Tak więc nie ma sie co sugerować ze słaby dół. jesli na 4-5biegu auto idzie dobrze z dołu to nie ma sie zupełnie przejmować. Niektórzy też hamuje auta na stacjonarkach na 4-5biegu z największym obciążeniem , nawet nieosiągalnym na drodze - chyba ze pod górkę i dół wychodzi monstrualny , a w realu niestety nie do osiągnięcia.
  12. sprawdz szczelnosc dolotu, pompe paliwa i zmien swiece na nowe jesli tego nie robiles jeszcze. dodatkowo zrob jeszcze loga 2+118.
  13. Mam i taki i takie jakby ktoś potrzebował.
  14. jak daleko, to jedzcie do german81 i ogarnie Wam to auto TIP TOP.
  15. w takim wypadku logi 2+33 , do tego 3+20, sprawdz dolot
  16. To jest AEB US. Czujnika doładowania nie ma.
  17. jak pb niesprawne to i lpg niekoniecznie da sie wystroic poprawnie
  18. bezpieczne ~10km 60nmm, na wiecej trzeba wieksze turbo, downpipe, wtryski
  19. Jak sobie nie poradzicie z szarpaniem to moge rzucić okiem
  20. mozesz miec uszkodzony n75, podmień od kogoś i będzie jasne
  21. gregor10 odpowiedział(a) na zbiks temat w 1.8T
    logi konieczne, inaczej to wróżenie ze szklanej kuli , przyczyn może być wiele
  22. ma najwiecej mocy wiec powinna sie najlepiej zbierać , w praktyce różnie to bywa lepiej kup sobie zdrowe AVJ , będzie tańsze w zakupie, a po sofcie będzie sie lepiej zawijać jak bex, plusem bex-a sa trzy rzeczy - dwa smic i wieksze turbo i wtryski, co umożliwia większe moce po sofcie niż w avj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.