Treść opublikowana przez gregor10
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Łukasz spokojnie my nic nie robimy , ja staram się kolege ukierunkować. Przepływki i tak nie znajdzie dobrej. Chyba że mu zaproponujesz jakieś sprawdzone rozwiązanie na dobrą przepływke ? Intercars, wszelkie hurtownie z allegro, kilka slynnych z warszawy i pare pomniejszych mają.... no właśnie... chinski ori z gwarancją ? wczoraj nie miał błędów , przyjechał po serwisie i odczytał ww. błędy , więc jakiś problem istnieje ?
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
podmiana przeplywki ma pomóc na te błędy ?
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
masz blisko to jedz do german81 on ogarnie to auto od strzała
-
2.8v6 - problem z odpalaniem na cieplym
wymien czujnik temperatury na pierwszy strzał , potem zrob logi dynamiczne 2 +33 , 3+20.
-
Słabo jedzie z dołu
z dolu tzn kiedy konretnie ? 1500-2000rpm
-
Szarpnięcie po przełączeniu na Pb
masz niewystrojone lpg
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
wiem , oczywista sprawa, nie wystrojone lpg.
-
1.8T AVJ 163KM - Czy to możliwe?
a jakie masz oznaczenia silnika? bfb
- Czy to padające turbo?
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
Temat do zamknięcia.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
jesli ma faktycznie 3.85 to jest pompa do wymiany. pytanie czy manometr dobrze CI pokazuje. A Ile pokazuje na wolnych obrotach ?
-
wykresik-ocencie robote Grzesia
wszystko jest w porządku.taka charakterystyka hamownii Dynomet - brakuje po prostu obciążenia w tym konkretnym przypadku. pomiar wykonywany był na 3 biegu, który w quattro jest stosunkowy krótki. Dokladnie tak , Na 3 biegu nie ma obciazenia i turbo nie zdąży się obudzić a jest już np. z 2600-rpm jak osiągnie zadane, plusy są takie że takie auto które na 3 biegu pokazuje niewiele mniej nm niż inne mierzone na stacjonarce , po dobrym obciążeniu np własnie na stacjonarnej obciążeniówce badz dynometem ale na 4biegu może pokazać więcej nm niż to mierzone na stacjonarce z teoretycznie mocniejszym dołem. Tak często bywa i okazuje się że autko mierzone dynometem z mniejszymi cyferkami na 3 biegu jest szybsze niż inne z obciążeniówki które ma na wykresie większe cyferki. Tak więc nie ma sie co sugerować ze słaby dół. jesli na 4-5biegu auto idzie dobrze z dołu to nie ma sie zupełnie przejmować. Niektórzy też hamuje auta na stacjonarkach na 4-5biegu z największym obciążeniem , nawet nieosiągalnym na drodze - chyba ze pod górkę i dół wychodzi monstrualny , a w realu niestety nie do osiągnięcia.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
4bar ma być.
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
sprawdz szczelnosc dolotu, pompe paliwa i zmien swiece na nowe jesli tego nie robiles jeszcze. dodatkowo zrob jeszcze loga 2+118.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mam i taki i takie jakby ktoś potrzebował.
-
Pacjent A6 ASG 4.2 V8 lack of power
jak daleko, to jedzcie do german81 i ogarnie Wam to auto TIP TOP.
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
w takim wypadku logi 2+33 , do tego 3+20, sprawdz dolot
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
zrob 2 3 7 13 25 33
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
To jest AEB US. Czujnika doładowania nie ma.
-
Pacjent A6 ASG 4.2 V8 lack of power
jak pb niesprawne to i lpg niekoniecznie da sie wystroic poprawnie
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
bezpieczne ~10km 60nmm, na wiecej trzeba wieksze turbo, downpipe, wtryski
-
[1.8 '98] Szarpie na pełnym gazie
Jak sobie nie poradzicie z szarpaniem to moge rzucić okiem
-
zawór n75 - gdzie się znajduje ?
mozesz miec uszkodzony n75, podmień od kogoś i będzie jasne
-
Słaby silnik aeb pomocy
logi konieczne, inaczej to wróżenie ze szklanej kuli , przyczyn może być wiele
-
1.8T +Q B6 Sedan - Ile kucy najlepsze pod LPG
ma najwiecej mocy wiec powinna sie najlepiej zbierać , w praktyce różnie to bywa lepiej kup sobie zdrowe AVJ , będzie tańsze w zakupie, a po sofcie będzie sie lepiej zawijać jak bex, plusem bex-a sa trzy rzeczy - dwa smic i wieksze turbo i wtryski, co umożliwia większe moce po sofcie niż w avj.