Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Pamiętaj Dominik,że trzeba z czegoś żyć,a szkółka bokserska nie jest jakimś niezwykle dochodowym biznesem. Tygrys jest też tylko jeden ma głowę do interesów i odporną na alkohol,po zatem jest przesympatycznym gościem,a za plecami przychylne trójmiejskie środowisko.
  2. Coś się tu dzieje...wogule Jak Tomek kupi wreszcie inne auto,to zapraszam towarzystwo na kaszubski rekonesans,bo altanka będzie już gotowa.
  3. Naszego Reksia,też już ciągle leją.
  4. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zazwyczaj jest tak,że jak ma się dobrą genetykę do palenia tłuszczu,to ciężko buduje się masę i odwrotnie. Pot, łzy i dieta niema innej drogi.
  5. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Szybko nabiłeś Mam 104,rozłożyła mnie wczoraj angina,a do tej pory szło zgodnie z planem. Zaopatrzyłem się w 10kg pierwszej jakości wołowiny.Tydzień,to 3 dni kury,3 steki i jeden rybka,zero koksu nawet odżywek(na razie)
  6. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    po świąteczny brzuszek
  7. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiosna koksy,co tak cicho
  8. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wal domięśniowo .. i żona korzysta jeszcze
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakiś czas temu wyjęła mnie straż graniczna przed Augustowem na parkingu stały już 4 czerwone robury mp3 pod chłodnią,takie same składy jak mój,okazało się,że jednym jechał Litvin,a cały komplet był skradziony w Austrii łącznie z dwoma luksusowymi autami. Gościu przeleciał taki kawał z śrubokrętem w stacyjce z autami w chłodni Mam artykuł,ale piszą,że jechał z Niemiec.. http://wyborcza.pl/1,91446,16634754,Pomyslowosc_przestepcow_nie_zna_granic__czyli.html?disableRedirects=true
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Właściwie nie wiem,ale wożą auta plandekami więc moim zdaniem jest ok.,ale jak na Niemca za mało pasów. Swoją drogą łańcuchy dużo lepsze na taki ładunek. Wiozłem kilka razy u repki. spychacz niskopodwoziową wystawał po 20cm z każdej strony
  11. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ok.2000kalori dziennie. Okazało się,że to dla mnie zbyt mało,żeby funkcjonować. Mam niskie ciśnienie 120/75 w ciągu dnia,a rano nawet 100/65 nie mogę się rozruszać. Tydzień przerwy i zaczynam normalny trening,zbyt dużo sobie nie obiecuję 38lat,zbyt mało testosteronu na poważne przyrosty.
  12. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie kończę głodówkę,przez ostatni tydzień spadło mi prawie 2kg,sporo za dużo,mam już mroczki przed oczami. Przed miesiącem,jak zaczynałem fitness miałem 45cm,spadło o centymetr,a łapa wygląda na większą,a zjechałem prawie 5kg.Na wygląd ma jeszcze wpływ długość ramienia,bo genetyka wiadomo. Dla pocieszenia powiem,że jak przestanie się już ćwiczyć,to ręka wygląda dobrze najdłużej,ostatnio odwiedzałem siłownie w miarę regularnie w wojsku,potem przez 18lat,kilka razy próbowałem pozbyć się brzuszka,a wymiar ramienia spadł delikatnie,bo było wtedy 47cm,oczywiście na sucho.Teraz celem jest właśnie ten rozmiar i wygląd człowieka(faceta) Pogadamy za rok.
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ..że Cię helmuty nie ściągnęły :grin:
  14. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Własnie to,tyle, że w pozycji stojącej.
  15. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli uginasz ramiona ćwiczysz biceps,jeśli prostujesz triceps. Chodzi mi o to,że sztanga łamana pochwytem izoluje trening do samego bicka,a w połączeniu z modlitewnikiem buduje się ładny szczyt tego mięśnia.,Nachwyt angażuje więcej mięśni i buduje długi i szeroki biceps. Moim zdaniem lepsze ćwiczenie na początek,taki odpowiednik martwego ciągu,czy przysiadów,ze sztangą. Zaproponowałam je bo mylnie stwierdziłem,że kolega niema przyrostu.
  16. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    racja,źle spojrzałem
  17. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bicki strasznie poleciały,moim zdaniem powinieneś wziąć sztangę prostą lub łamaną nachwytem,a klatkę na skośnej. Zacząłem właśnie taki tryb tyle,że jadę wszystko po 30powtórzeń lub 30sekund,jak leci partia po partii,tak żeby było maks 25seri,2 czasem,trzy razy w tygodniu do tego rower i basen. Wymiar spada tylko na brzuchu,a nogi nawet urosły, metabolizm się poprawił. Mam normalną dietę bez odżywek.
  18. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam 104kg przy 183cm,przez ćwiczenia dla bab zrzuciłem 3kg w miesiąc, w łapie,czy siła na klatę jeszcze nie spada. Wiem,że na jednym cyklu nie spalę wszystkiego i trzeba będzie pójść na siłownię,ale myślę,że tak trzeba zacząć. Po za tym nie mam na celu budowania wielkie masy czy siły tylko być ciągle w formie.
  19. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chude nogi,reszta zaje/biście
  20. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak myślicie,jest sens otwierać klub o powierzchni 200metrów? W okolicy niema konkurencji.
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tomasz,ze Zgierza lata z kurierką. Gdybym kupował swoje auto,powiedzmy konia za ok 150-200tyś,to był by to Robur mp3,lub Scania R-ka.
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie prosty wybór,bo nie lubię Mana,a mam sentyment do Volva. Man ma starą konstrukcję więc chodzi wszystko nowe jest kruche plastikowe,przekombinowane na chińskich kabelkach,elektronicznych zaworach,przyciskach... Najlepsza jest teraz Scania (wypsiu napisze bo nią jeżdżę, ),bo jest stara wygodna mocna,a zmiany są przemyślane i kosmetyczne,a przez rok nie zapaliła się nawet niepokojąca kontrolka.
  23. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nawet zwierząt hodowlanych nie karmi się białkiem syntetycznym. Główny składnikiem diety białkowej jest soja,zazwyczaj genetycznie modyfikowana,przywieziona z ameryki południowej. Oczywiście,aby szybko powstały z tego mięśnie,szprycowane są antybiotykami i hormonami,szczególnie kury.
  24. wczorajszy 3ci https://www.youtube.com/watch?list=UUOGtQW1Gnn_rcs_Mc5ue6Sg&v=LtujnPtTQyk
  25. W przyszłym tygodniu mam maraton imprezowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.