Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurcze nie wiem czy jest cały komplet,bo auto po dachowaniu..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak byś chciał Łepski ic z mkII 1.6d,mogę zalatić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam zamiar tylko ic'ka dolozyc ja mam z Toledo AFNa przed chłodnicą wody,jest znacznie większy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
faktem jest,że odpalanie jest wielką zaletą tego silnika nawet dorżnięte egzemplarze radzą sobie nieźle zimą,ale nie jest to zbyt rozwojowa jednostka jak przekombinujesz,to zacznie sr** olejem i się rozsypie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
80km?masz ic?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaki silnik?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Toc napisalem JETT(a)son i nie zgnila, tylko progi do wymiany masz jettsona? idziesz w rosta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sam jestes ford w czym ci podłoga zgniła?,bo rozumiem,że skąś się to pseudo wzięło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podobnie, a jettson zimy sie nie boi i odpala z kopa tz Ford? Audik pierwszy raz na zimnym stoi,w garażu,ale blaszaku. Myślałem,że mogą być problemy,bo nie wymieniałem w nim nigdy aku,a dwie zimy stał w ciepełku.Nasłuchałem się jak,to 2.5 trudno uruchomić zimą,a tu zdziwienie pali od strzała
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam już -10stopni za oknem,a jak u was ?
-
B6 DIVISION
tak. wypycha je ciśnienie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
-
Piłka nożna
Paweł Janas ma nową fuchę w Lechu:decayed:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
..to nie metoda..Lodówy stał najniżej,a i tak w Redzikowie fotkę mu strzeliło Żeby nie było ot. Piękne B6
-
B6 DIVISION
no to mam pakiet zimowy
-
Piłka nożna
GILI nie pitol :decayed: wiem co mówię Ronaldo,to się nadaje jako striptizerka na gejowskich wieczorach kawalerskich...taka z niego gwiazda,że powinnien grać z różowym kwiatkiem z uszkiem :polew:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
..to racja .. jak wracaliśmy z letniego,to prowadziły 2 auta na gwincie.Drogą,którą jechałem na zlot 130-150, wracaliśmy 80,a momentami 40km/h :polew: ..nie wspominając już mijanek studzienek i fałdek na asfalcie :polew:
-
B6 DIVISION
nie wiem czy mam grzane spryski,ale latam na letnim płynie i mi jeszcze spryskiwacze nie zamarzły,a w dzień było 5-6stopni na minusie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ze sprzęgła chyba zapomniałeś strzelić ..i chyba jednak za szybko było jak na takie lodowisko.. :)
-
B6 DIVISION
V6 pod maską,turbina,diesel,automat i kombi,to cechy charakterystyczne dla Audi,ale brak w moim najważniejszego, Quattro Nie mam problemów z prowadzeniem,ale sporo dzisiaj jeździłem i miejscami esp praktycznie nie gasło myślę,że z Q jeździło by się znacznie pewniej...
-
Piłka nożna
Fajny wynik Jestem fanem Milanu i wali mnie liga Hiszpańska,najważniejsi w niej są super bufony,przereklamowany Ronaldo i spółka,chory klimat. Daleko do atmosfery z Angielskich stadionów,gdzie potęgą jest drużyna...
-
Piłka nożna
na n zawsze znalazłem,a tu kupa...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
drogie pranie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
.nie pitolcie głupot.. :gwizdanie: dawać filmy z wieczornych popisów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
..no wiem..tylko robisz cięgle wyceny i nic nie naprawiasz,a Toyka coraz smutniej wygląda,jak tak dale będze,to za jakiś czas zamienisz ją na rower