Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Da się oglądnąć na Polsacie Gran Derbi?? mam ful pakiet
  2. ...na Kaszubach pada,wieje i ogólnie nieprzyjemnie....
  3. pozbądź się w końcu tego padła,bo tylko po serwisach nim krążysz :gwizdanie:
  4. w dołkach po gradobiciu pewnie teraz woda zamarzła :polew:
  5. zawiało was :gwizdanie:
  6. wiesz co się będzie działo na cargo ? człowieku To zostaje chyba tylko sggw Ew. parking pod jakimś hipermarketem W mieście zawsze znajdzie się jakiś parking lub placyk,gorzej jest na wiosce Chociaż rok temu typ w e30 latał bokami po zamarzniętym jeziorze :decayed:
  7. Latam trzeci sezon w Audi na Kleber Hp2,bajka.Poprzednie BFGoodrich,były gorsze. T4 Accelera Snow prowadzenie ok. ale słabo ciągną do przodu,poprzednie były Michelin A3 (świetna opona). Golf Chińskie winter challenger trochą głośne i gumowate na suchym asfalcie,ale w śniegu rewelacja.Kloc jest znacznie wyższy jak w normalnej oponie.Na poprzednim miałem Kleber Hp1,dobra opona.
  8. Tak wyglądało u mnie dziś rano zanim dotarł niż z nad Węgier. Teraz ciągle pada i wieje. Mam na golfie chińskie zimówki.Auto porusza się zadziwiająco sprawnie.ciekawi mnie kto płaci za testy,bo podobno najgorsze
  9. Sam bym takiego zderzaka nie założył,ale moim zdaniem nie wygląda źle. Jeśli chodzi o wieś,to świetnie nadawał by się teraz, u mnie, na pług śnieżny
  10. Chętnie bym wyskoczył,ale są dwa powody na nie, jestem za daleko o 3city,a 2 mam ok. 1 promil we krwi
  11. Tomeks ma takie samo przełożenie jak miałem kiedyś w b5,w Q jest trochę inna skrzynia,masz też krótszą szóstkę. 1.9 jest zrywniejsze,ale to taka szarpana jazda. Na trasie i tak 2.5 się lepiej zbiera,mimo,że to taka ciężka krowa. Bujałem się dzisiaj prawie cały dzień Audikiem,co za zajeb*ste auto Dawaj Maku film jaki by nie był,bedzie najlepszy na Pomorzu :kox: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________Qurwa chciał bym mieć teraz Quattro
  12. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to zalezy czy masz modul ktory obsuguje tempomat,jezeli masz to tylko manetka ok50-70zl i obudowa z dziura na tempomat(mozesz sam wyciac) do tego programowanie samemu lub elektryk wydaje mi się,że tempomat podchodzi pod każdy moduł w B6. Nie. pasował do Twojego byłego i antoniego,więc pomyślałem,że wszędzie podejdzie
  13. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to zalezy czy masz modul ktory obsuguje tempomat,jezeli masz to tylko manetka ok50-70zl i obudowa z dziura na tempomat(mozesz sam wyciac) do tego programowanie samemu lub elektryk wydaje mi się,że tempomat podchodzi pod każdy moduł w B6.
  14. Właśnie Golfem,to upalam kapcia na trójce i to w czasie jazdy,a ma ok.100KM(980kg) Waga auta(oprócz mocy) przy paleniu kapcia jest najważniejsza. Przykład Fiat 125p vs Polonez. Ten sam silnik, Fiacior latał doskonale,za to Polonezem można było zapiszczeć tylko paskiem na alternatorze [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 20:09_________________________________________________ CHodzi mi o to,ze 1.9 po chipsie wystarczy,aby trzymac sie serii 2.5 myślę,że na zdrowe 2.5 B5 ośka manual,AWX B6 czip,to za mało
  15. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    może tak,a może nie Nigdy nic nie było pewne na 100%,ale w nie pewnych czasach łatwo o sensację z byle powodu,chociaż może coś jest na rzeczy... wojna,meteoryt,globalne ocieplenie-zlodowacenie, a może jutro po prostu będzie środa
  16. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    2 tygodnie temu czytałem,że ta ślepa Bułgarka przewidziała,że coś tam ma wybuchnąć w środę 3ciego listopada,ale zawsze można datę skorygować. Komuś zależy,żeby Koreańscy byli ciągle groźni. Mogli ich rozje*ać ponad 50 lat temu,a tego nie zrobili. Ich technika jest na tak zaawansowanym poziomie,że jak wystrzelą rakietę,to sami nie wiedzą gdzie spadnie...wystarczyło by jedno ostre wejście ziomali z Marines, albo nawet odcięcie dostaw ryżu... :gwizdanie:
  17. ...tak go wieźli do Belgi dlatego jechali 24h w jedną stronę :polew:
  18. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj pierwszy raz od miesiąca wyjechałem z garażu moim B6 Odpalił na dotyk,ale jak wyjeżdżałem,to zgasł i wtedy musiałem już zawilować(auku osłabło przez taki postój) ,wykqrwił bąka,ale chodzi równo i dalej pali normalnie. Mogą zapiekać się wtryski lub jakiś element układu paliwowego,przez takie nieużywanie?
  19. Bedzie ciskal bez spacji ...ale tym paniczem
  20. może ściągnij na kompa albo sms-em... daj numer komóry na pw. ...ale licz się że będziesz miał koszta,zastanów się jeszcze Gili za duży plik nie da rady telefonią
  21. może ściągnij na kompa albo sms-em... daj numer komóry na pw.
  22. wypsiu mam dla ciebie kaszubskie kawały na komórce,tylko nie wiem jak je przesłać
  23. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    3:1 tym razem chyba wygrają
  24. 100 lat Macieju wypsiu latasz z gadżetami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.