Treść opublikowana przez GILI
-
Piłka nożna
Da się oglądnąć na Polsacie Gran Derbi?? mam ful pakiet
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
...na Kaszubach pada,wieje i ogólnie nieprzyjemnie....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pozbądź się w końcu tego padła,bo tylko po serwisach nim krążysz :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w dołkach po gradobiciu pewnie teraz woda zamarzła :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zawiało was :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wiesz co się będzie działo na cargo ? człowieku To zostaje chyba tylko sggw Ew. parking pod jakimś hipermarketem W mieście zawsze znajdzie się jakiś parking lub placyk,gorzej jest na wiosce Chociaż rok temu typ w e30 latał bokami po zamarzniętym jeziorze :decayed:
-
Polecane opony zimowe
Latam trzeci sezon w Audi na Kleber Hp2,bajka.Poprzednie BFGoodrich,były gorsze. T4 Accelera Snow prowadzenie ok. ale słabo ciągną do przodu,poprzednie były Michelin A3 (świetna opona). Golf Chińskie winter challenger trochą głośne i gumowate na suchym asfalcie,ale w śniegu rewelacja.Kloc jest znacznie wyższy jak w normalnej oponie.Na poprzednim miałem Kleber Hp1,dobra opona.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Tak wyglądało u mnie dziś rano zanim dotarł niż z nad Węgier. Teraz ciągle pada i wieje. Mam na golfie chińskie zimówki.Auto porusza się zadziwiająco sprawnie.ciekawi mnie kto płaci za testy,bo podobno najgorsze
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Sam bym takiego zderzaka nie założył,ale moim zdaniem nie wygląda źle. Jeśli chodzi o wieś,to świetnie nadawał by się teraz, u mnie, na pług śnieżny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chętnie bym wyskoczył,ale są dwa powody na nie, jestem za daleko o 3city,a 2 mam ok. 1 promil we krwi
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks ma takie samo przełożenie jak miałem kiedyś w b5,w Q jest trochę inna skrzynia,masz też krótszą szóstkę. 1.9 jest zrywniejsze,ale to taka szarpana jazda. Na trasie i tak 2.5 się lepiej zbiera,mimo,że to taka ciężka krowa. Bujałem się dzisiaj prawie cały dzień Audikiem,co za zajeb*ste auto Dawaj Maku film jaki by nie był,bedzie najlepszy na Pomorzu :kox: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________Qurwa chciał bym mieć teraz Quattro- B6 DIVISION
to zalezy czy masz modul ktory obsuguje tempomat,jezeli masz to tylko manetka ok50-70zl i obudowa z dziura na tempomat(mozesz sam wyciac) do tego programowanie samemu lub elektryk wydaje mi się,że tempomat podchodzi pod każdy moduł w B6. Nie. pasował do Twojego byłego i antoniego,więc pomyślałem,że wszędzie podejdzie- B6 DIVISION
to zalezy czy masz modul ktory obsuguje tempomat,jezeli masz to tylko manetka ok50-70zl i obudowa z dziura na tempomat(mozesz sam wyciac) do tego programowanie samemu lub elektryk wydaje mi się,że tempomat podchodzi pod każdy moduł w B6.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie Golfem,to upalam kapcia na trójce i to w czasie jazdy,a ma ok.100KM(980kg) Waga auta(oprócz mocy) przy paleniu kapcia jest najważniejsza. Przykład Fiat 125p vs Polonez. Ten sam silnik, Fiacior latał doskonale,za to Polonezem można było zapiszczeć tylko paskiem na alternatorze [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 20:09_________________________________________________ CHodzi mi o to,ze 1.9 po chipsie wystarczy,aby trzymac sie serii 2.5 myślę,że na zdrowe 2.5 B5 ośka manual,AWX B6 czip,to za mało- III wojna światowa??
może tak,a może nie Nigdy nic nie było pewne na 100%,ale w nie pewnych czasach łatwo o sensację z byle powodu,chociaż może coś jest na rzeczy... wojna,meteoryt,globalne ocieplenie-zlodowacenie, a może jutro po prostu będzie środa- III wojna światowa??
2 tygodnie temu czytałem,że ta ślepa Bułgarka przewidziała,że coś tam ma wybuchnąć w środę 3ciego listopada,ale zawsze można datę skorygować. Komuś zależy,żeby Koreańscy byli ciągle groźni. Mogli ich rozje*ać ponad 50 lat temu,a tego nie zrobili. Ich technika jest na tak zaawansowanym poziomie,że jak wystrzelą rakietę,to sami nie wiedzą gdzie spadnie...wystarczyło by jedno ostre wejście ziomali z Marines, albo nawet odcięcie dostaw ryżu... :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...tak go wieźli do Belgi dlatego jechali 24h w jedną stronę :polew:- B6 DIVISION
Dzisiaj pierwszy raz od miesiąca wyjechałem z garażu moim B6 Odpalił na dotyk,ale jak wyjeżdżałem,to zgasł i wtedy musiałem już zawilować(auku osłabło przez taki postój) ,wykqrwił bąka,ale chodzi równo i dalej pali normalnie. Mogą zapiekać się wtryski lub jakiś element układu paliwowego,przez takie nieużywanie?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bedzie ciskal bez spacji ...ale tym paniczem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może ściągnij na kompa albo sms-em... daj numer komóry na pw. ...ale licz się że będziesz miał koszta,zastanów się jeszcze Gili za duży plik nie da rady telefonią- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może ściągnij na kompa albo sms-em... daj numer komóry na pw.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wypsiu mam dla ciebie kaszubskie kawały na komórce,tylko nie wiem jak je przesłać- Piłka nożna
3:1 tym razem chyba wygrają- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
100 lat Macieju wypsiu latasz z gadżetami - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia