Treść opublikowana przez GILI
-
B6 DIVISION
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=51751.0;highlight=booster mniej więcej o tej pisałem. dużo chciał,ale mało zrobił.
-
Spoty Kościerzyna
mnie też pasuje. o której ????
-
B6 DIVISION
Na spoty przyjeżdża koleś,który mieszkał w Anglii i jeździł,tam A4 B6 02' 1.8T Quattro. Jak wrócił do PL,to go przerobił i zarejestrował.Auto ma ponad rok Polskie ramki. Chce za nie 20tyś. Niebite lekko zmodzone. Zastanawiam się czy nie opierdOlić mojego i kupić takiego kondona do po głupkowania w weekendy
-
Ile w tym prawdy ?
http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Sprawdzamy-jakosc-samochodow,wid,12838079,wiadomosc.html
-
B6 DIVISION
Małe auto-mała fela Duże auto-duża fela A4 nie jest małe,dlatego nie pasi
-
Ile w tym prawdy ?
Jak Chińskie jest dobre to kup sobie Sung Yonga załóż na niego opony Wanlii i ruszaj bez awaryjnie na Polskie Asfalty
-
B6 DIVISION
Piękna fela..Marzy mi się taka do MKII
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na forum golfa jest w diabła rostów.. Tak się tam chłopaki bawią [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________na przykład [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:31_________________________________________________
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:nuda: [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 10:22_________________________________________________Co to qurwa wszyscy na manifestacji
-
Ile w tym prawdy ?
Koło wynaleziono w Mezopotamii Co to ma do rzeczy,że biedni Chińczycy za miskę ryżu tyrają w fabrykach cały dzień. Większość produkowanych podzespołów pochodzi z Chin... No dobra. Przesadziłem z tym kołem w Chinach You're right. Tak czy inaczej umiem wyprowadzić wzór na pole koła (kartka papieru, ołówek, i brak dostępu do internetu i czegokolwiek innego) :> Po prostu nie zgadzam się z teorią, że wszystko co chińskie jest złe. Zgadza się nie wszystko. ..tylko nie mów,że Chinki są fajne
-
Ile w tym prawdy ?
Koło wynaleziono w Mezopotamii Co to ma do rzeczy,że biedni Chińczycy za miskę ryżu tyrają w fabrykach cały dzień. Większość produkowanych podzespołów pochodzi z Chin...
-
Ile w tym prawdy ?
Tyle,że ten kij ma dwa końce,bo kto sprzedaje dwu-trzy letnie auto,którym prawie wcale nie jeździł, tracąc 2-3tyś.zł na miesiąc?? Ciężko znaleźć w idealnym stanie 6-8letnie auto,a tak nowe jeszcze za okazyjną cenę,myślę,że mało realne.
-
Ile w tym prawdy ?
Myślę,że teoria obliczania wytrzymałości podzespołów na okres gwarancji jest mocno przesadzona. Znam też bardzo bogatych ludzi,którzy kupują auta używane jest,to górna półka(Q7,Porsche Panamera,ML...),ale stać by było ich na nowe auto,a nawet kilka,ale są po prostu oszczędni,bądź jak powie ktoś inny,chciwi.Stać by było pewnie nie jednego posiadacza B6 na forum na nowy samochód,są jednak Polakami,a ich przodkom niejednokrotnie wkładano kij w dypę i kazano zapioerd*lać na rzecz obcego mocarstwa.Musimy się teraz dorabiać,budować domy i własne interesy w przeciwieństwie do rozpieszczonych singli zachodu jeździmy starymi autami mamy rodziny i tyramy z nadzieją,że będzie kiedyś lepiej....
-
Ile w tym prawdy ?
Czym tu się podniecać... Mam T4 2.5tdi 340tyś.km i zero ubytków na 12tyś. od,do wymiany. Zero błędów na vagu przez ponad 3lata.Zero padniętych turbin przepływek,dwumasów i co to się w dieslach psuje.... Pasek wymieniam co 80tyś. W przeciwieństwie do Balerona,tym autem można wyprzedzać. VW zrobiło dużo dobrych i nie zawodnych aut. Wystarczy spojrzeć ile jeszcze starych roczników jeździ Volkswagena,a ile Fiatów,Opli,Fordów...Golf II,to też przykład Pancerwagena mam w garażu rocznik 87'zero rdzy czy padającego ciągle zawieszenia i do tego jedzie,bo ma tdi pod maską,co prawda nowsze od auta,ale z innego VW.
-
Ile w tym prawdy ?
Może w licznikowym.Prawdziwym na pewno znacznie większym. Co ma do tego artykułu 2.5 tdi. wytrzymuje znacznie więcej niż blb. Dziwacznie jest,to uzasadniane np. cytat:"Dolna zębatka przy pompie oleju widać z innego materiału. W rowerze mojej babci zawsze się ścierała mała zębatka nie duża, bo przecież na małą działają większe siły." Moim zdaniem logiczne jest,że mała zębatka powinna ścierać się szybciej,bo szybciej się kręci z racji,że ma mniejszy obwód i częściej poszczególne zęby stykają się z łańcuszkiem więc trą o niego. Większe siły działają na dużą,bo ona jest napędem. Po za tym można naprawić ten silnik za kilka procent kwot podanych przez autora.Nie zmienia,to faktu,że jest wielką kupą Volkswagena.
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
Audi OC/AC/NNW w PZU. Reszta pojazdów i przyczep w TUW,którego niema na liście.
-
Ogrzewanie garażu
koleś też miał coś takiego. Jego sasiedzi nie mogli wieczorem otworzyć okna taki czad,dlatego musiał zwinąć aparaturę.Pomijam już fakt,że zanieczyszczał środowisko gorzej jak Huta Katowice. Ogrzewałem kiedyś budowę przerobioną nagrzewnicą z autobusu,spalała ona na prawde nieduże ilości oleju opałowego.
-
[B5 AFB] Czy wymienić już rozrząd - przebieg autostradowy
Jak jest na ori częściach i wymieniany nie tak dawno,to można w 2.5 dolatać do 100tyś.
-
Cena nowej B6
Widziałem s-line bez klimy
-
[C5 AKN] Dwie małe kostki a tyle radości - wizyta u Rogala
Robiłeś już hydraulikę ? wymieniałem u siebie w b5 przy mniejszym przebiegu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ło ku***a to chyba wypsiu sie podszywa pode mnie na to wygląda :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.maxbimmer.pl/threads/10868-Pomoc-przy-zakupie-BMW-E-61?s=8017530d3fce28961e25bb1c9d58600c :polew: :polew: :polew: :nabijasie:
-
Piłka nożna
I co Fazy...?, a mówiłeś,że nie wygrają :radocha:
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
..to nieźle :)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ostatnio za dużo roboty. Za tydzień będę.