Treść opublikowana przez Frodus
-
Instrumenty na jakich gramy
Dzięki kolego zazwyczaj gram na Vandoren'ach właśnie ale jakoś nie brzmi to tak jak bym chciał. Grubość to zazwyczaj 2,5 niekiedy 3 (chociaz 3 to trzeba nieco rozdmuchać aby dało się na rym grać, a 3,5 i wyżej to już deski). Tak się własnie zastanawiam nad zakupem jakiegoś ustnika aluminiowego
-
Instrumenty na jakich gramy
Kilka miesięcy temu miałem okazje przetestować TYROS-4. I powiem tak - ja pier***e", ale sprzęt!!! A co do sax'a powiedz na jakim stroiku grywasz? Głównie chodzi mi o jego grubość. Ja zazwyczaj 2,5 niekiedy 3. Zaś 3,5 już nie bardzo bo to już twarda deska. Tak się zastanawiam, aby kupić ustnik aluminiowy. Ciekawe jak zmieni się barwa dźwięku
-
Strefa Śmiechu
I jeden z komentarzy pod zdjęciem: "A mnie zawsze interesowało. Skąd ludzie mówiący "to piwo smakuje jak siki" wiedzą jak smakują siki? ":grin:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Spoko. Teraz to wiem gdzie szukac
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ok. To między 15:30 a 16 będe ---------- Post dopisany 10-06-2014 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 13:26 ---------- Dev. Dużo masz roboty w tym tygodniu? Czy mogę wpadać na serwis?
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Panie władzo - przepraszam. Przepraszam bardzo, panie władzo. Ja przysięgam więcej tego błędu już nie popełnie. Błagam No niekiedy jest już za późno. Ponoć myślenie nie boli
-
Instrumenty na jakich gramy
Wiolanczela :polew::polew: Przy takiej bez smyczka nie pograsz:grin:
-
Jakie konto firmowe??
Do kredytu nie potrzeba nikomu twoich obrotów na koncie tylko będą chcieli zerknąć na PIT. Przy zarobkach mojego ojca, chcialem kiedyś brać kredyt to banki robiły strasznie pod górkę, i ograniczały mnie bardzo co do wysokości kredytu. Gdyby nie to,że tata ma złote konto w PKO, miałbym rpboelm, a tak to zupełnie inna śpiewka. Jeśli chcesz zakładać "firmowe" załóż zwykłe konto i traktuj je jako firmowe, o ile jest to działalność jednoosobowa
-
Honorowe krwiodawstwo
:grin:
-
Jakie konto firmowe??
Ja mam w aliorbank'u. Utrzymanie konta to 8zł/miesiąc. Każdy przelew 1.50zł, wypłaty z bankomatów również 1.50zł
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Niebawem zrobi się z tego taka komercha, że zobaczymy "bogusia" w jury"must be the music" albo innym podobnym
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
No nic tylko kretyn. jednak co by nie mówić, to "wprawe" ma.
-
Instrumenty na jakich gramy
Ja tak samo jak kolega KULARESKO, tzn saksofon altowy (amati). A dodatkowo klawisze Yamaha DGX-505
-
Strefa Śmiechu
1 koń "mocy" więcej :grin: Słupsk: Niezwykła sytuacja na ul. Szczecińskiej w Słupsku. Wiózł konia w dostawczaku - 9 czerwca 2014
-
ŚWIST- ręce opadają POMÓŻCIE
A nie jest to czasem dziurawy kolektor wydechowy? Albo uszczelka/podkładka przy nim?
-
ŚWIST- ręce opadają POMÓŻCIE
Przy stopniowym jest różnie raz nie słychać, a raz cicho.
-
Programowanie czasu przednich wycieraczek
Wiem wiem, tylko chciałbym zminić nieco czasy na poszczególnych pozycji w tym przełączniku. Troszke to upierdliwe jest dla mnie gdy odstęp czasowy pomiędzy np 1 a 2, 2 a 3, 3 a 4 są ciut za długie
-
Programowanie czasu przednich wycieraczek
Witajcie. Chłopaki, mam sprawę która mnie zastanawia, chciałbym zmienić czas postoju/przerwy w pracy wycieraczek przedniej szyby. Gdzieś w sieci znalazłęm informacje o "ręcznym" zaprogramowaniu tego, za pomocą jakiegoś przekaźnika programowalnego. Jednak temat dotyczył audi 80 i 100, a jak ma się sprawa w B6/B7? Dałoby radę zmienić aktualne nastawy czasowe?
-
BKE to 115KM bez DPF a BRB 116KM z DPF
Wrzuć 3, daj z 3500obr i ze 3-4 km wystarczą
-
ŚWIST- ręce opadają POMÓŻCIE
Powiem Ci, że zabrakło mi pomysłów. Kamerą inspekcyjna obejrze jutro okolice tego miejsca skąd wydobywa się ten dżwięk, może coś mi wpadnie w oko
-
ŚWIST- ręce opadają POMÓŻCIE
A przeglądałeś auto od spodu?? Ja jutro wskocze na kanał i poszperam od strony podwozia
-
ŚWIST- ręce opadają POMÓŻCIE
Mam to samo. Identyczny dźwięk. Pojawia się gdy na na"luzie" wciskam pedał gazu, oraz gdy chcę szybko przyspieszyc. Zaczyna się w okolicach 2500RPM Ciśnienie idealne. Turbina - właśnie nie wiem. Większość mechaników twierdzi że to łożysko na turbinie. Kiedyś myślałem że to jakaś dziura w wężu. Dźwięk przypomina tak na ucho, jakby się pasek ślizgał. Też jestem w trakcie szukania przyczyny, bo zaczyna mnie to coraz bardziej drażnić. Ze 2 tygodnie temu te piski całkowicie ustały, ale jako że raz na tankowanie lubię go przepalić, to po przejechaniu kilku km na wysokich obrotach, piski wróciły EDIT. aaa a kata mam wyciętego
-
Honorowe krwiodawstwo
Zymek1989, nie liczy się ilość a gest A po za tym pozdrawiam rówieśnika z 89r
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
To jak to z tym plikiem będzie? Przez myśl mi przeszło aby haft ogarnąć
-
Strefa Śmiechu
Ta babka ładnie się prezentuje