Treść opublikowana przez Frodus
-
BKE to 115KM bez DPF a BRB 116KM z DPF
Uszczelki przy kolektorach oraz dokręcanie śrubi przy nich. Tylko to mi przychodzi do głowy
- B7 Crew
-
Strefa motocyklistów
Ja się przyłącze z pytaniem. Dziś (tzn wczoraj) śmigałem troche Hondą CBR600rr na którą byłem napalony. Musiałbym poszukać kogośw okolicy kto ma GSX-R 600 K6 lub K7. Może ktośz was ma taka miotłe odrzutową i mógłby opisaćswoje wrażenia, wady zalety. Tak ogólnikowo
-
Instrumenty na jakich gramy
Chłopaki, za rok musimy na zlocie się spotkać i pograć cos
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Robero, ile Ty miałeś katalizatorów w tym potworze ? Emejcz, branie oleju podejrzewam że też ma wpływ i to bardzo duży bo jak pali olej to jednak te spaliny wzbogacone o ten właśnie olej muszą gdzieś ujść. Ja osobiście podczas kontroli (zakładając, że wynik miałbym negatywny) pogadałbym troche z policjantem i zobrazował mu ile po kraju jeździ polonezów i innych wiekowych aut które zioną CO2. Ile taka krowa stojąca na polu potrafi wyprodukować CO2? Toż to kilka aut na raz miało by problem aby się zrównać z 1 krową. Ile jeździ po ulicach golfów 2, golfów 3, ilu ludzi jeździ na opale, na rzepaku itd itd.
-
[B7 all] Wymiana turbo z B6 do B7
Turbo 1000-1500zł (nie pamiętam teraz bo skołowany chodzę ostatnimi dniami) Redukcja z tubo brb na awx to jakieś 80-100zl Do tego jakieś uszczelki, czy nowe węże + robocizna Soft to okolice 1000-1200zł, Zależy gdzie, Zależy u kogo. Zerknij w dziale chiptuningu, bo może chłopaki z Twojej okolicy organizują jakąs grupową zmianę softu, to zawsze byłoby taniej A powiem Ci, że po programie zupełnie inny komfort jazdy Na B7 to 115-116KM i kilka NM to ciut za mało. Jak testowałem auto po korektach programu, to na wyjeździe z ronda, na 2 biegu zamielił porządnie A morda mi się kilka dni cieszyła
-
B7 Crew
Program był pisany dobrze. Jeden z naszych forumowiczów sprawdził go i napisany jest poprawnie. Będziem kombinować. Co wyjdzie finalnie dam znać oczywiście, w razie gdyby komuś kiedyś się działy takie cyrki. Serfin- BRB to 116KM. Na myśli miałeś chyba BRD Aaa jeszcze pytanko mam z innej beczki. Gdy kupowałęm auto miałem radio 1 DIN, wstawiłem stacje multimedialną na 2DIN, zmieniając oczywiście kosz. Do stacji została jeszcze dołączona ramka, jednak drażni mnie nieco, że po obustronach tej ramki są szczeliny. Gdybym zmienił jeszcze tunel, byłaby jakaś poprawa?
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
A no to teraz już wiem podziękował
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
A co stanowiło by problem?
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
http://allegro.pl/nowosc-h7-h11-h4-led-cree-3600-lm-najmocniejsze-i4515823088.html Chłopaki, montowal ktoś coś takiego? Opis trochę kosmiczny a zwłaszcza ilość lumenów
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Będziesz Pan zadowolony :-) A wiem co mówię bo na chińskie ledy wydałem dużo więcej niż moduły Tomnika. A sprzęt od niego świeci juz długo i bezawaryjnie. I nawet się nie zanosi żeby miały się upalić
-
Problem z kontrolka spalin i kontrolka świec żarowych
Dodatkowo jeszcze zapytaj mechanika co za zmiany w sofcie zrobił i będziemy myśleć wtedy :-)
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Nie. Obejrzałem filmik 2 posty wyżej i szybko zerknalem na allegro. Znajomy to zakładał u siebie z tym ze nie w Audi a w bmw Edit. Ale chodzi mi to po głowie żeby kupić i przetestować. Gdzieś na strychu mam stary reflektor do b7 to obadam temat jak troche czasu znajdę wolnego Tylko zastanawia mnie jedno. Te soczewki są Bi. Tzn mijania i drogowe w jednym. Co wstawić w miejsce obecnych drogowych?
-
Aby otworzyc auto trzeba dwa razy szybko nacisnac na przycisk co moze być przyczyną ?
Cwane :-) dużo zabawy jest z takim zakodowaniem?
-
[B7 all] Wymiana turbo z B6 do B7
I w BRB są wtryski bardzo słabe. U siebie turbine zmieniałem od AWX (oraz podstawowy osprzęt do niej). Tak pojezdzilem ze 2 tygodnie, zanim zrobiłem program. Jak wspomniałem wcześniej, sama turbina mocy nie doda. A w przypadku zmiany starej na nową, miałem dolne obroty bardzo zamulone. Przy wyższych obrotach auto chodziło jak na poprzedniej turbine - bez żadnych przyrostów mocy. Podsumowując, to po zmianie turbo brb na awx jest gorzej niż przed wymianą. Dopiero po korekrach softu jest miło i przyjemnie :-) hmm hmm
-
[B7 all] Wymiana turbo z B6 do B7
Przecież napisałem wyżej jak jest Po zmianie turbo jeśli chcesz lepsze efekty to mimo wszystko trzeba robić program Ja już to przechodziłem kilka tygodni temu
-
wycieraczki bosch twin nie pasują pod ori mocowanie
Noxes, masz możliwość aby zmienić ramiona na takie jak kilka postów wyżej? Wtedy wycieraczki w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym da radę kupić. Wiem ze to nie jest jakieś błyskotliwe rozwiązanie, jednak nic innego nie przychodzimi do głowy, a nie spotkałem się jeszcze z takim mocowaniem
-
ledy zamiast zwyklych
Ale sumarycznie wychodzi taniej. Wiem, bo przepłaciłem. Zanim doczytałem, że mamy na forum magika od tych modułów, kupowałem w wielu sklepach. Sumarycznie więcej kasy wyrzuciłem na chiński bubel który jest robiony masowo, niż na kompletny zestaw modułów od Tomnika. A ile nerwów było kiedyś... teraz za to spokój Pierwsze moduły jakie kupiłem były do oświetlenia tylnych blach. Te "żaróweczki" ledowe tak się grzały, że topiły mi plastik w klapie bagażnika i plastik od lampy podśw. rejestracji. Jak znajdę gdzieś zdjęcia to wrzucę na forum
-
wycieraczki bosch twin nie pasują pod ori mocowanie
Oooo to jeszcze coś innego. Przyznam że pierwszy raz widzę takie mocowanie. Masz możliwość wymiany? To nie jest wycieraczka bezprzegubowa, tylko ta zwykła tak?
-
ledy zamiast zwyklych
Warto jeszcze wspomnieć że ten chiński syf mocno się grzeje z uwagi na rezystory SMD i prąd przez nie płynący. Ja już ten temat przechodziłem jak i wielu kolegów z forum. Nie warto brać chińskiego badziewia. Kupisz raz i sie wkurzysz, więc kupisz inne od "innego" producenta i znowu to samo. Zamiast wydawać kase po sklepach, napisz do kolegi Tomnik. Zrobi Ci porządne moduły które posłużą dłuugo i bezawaryjnie
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Ja zakupiłem bez kata i niedawno z ciekawości robiłem pomiar u znajomego na OSKP i wszystko gra, niebawe wyrzuce DPF'a i pomiar powtórze. Ciekawy jestem o ile wzrośnie emisja spalin.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Wiadomo coś odnośnie przednich lamp z postu nr 637?
-
B7 Crew
EGR tez sprawdzany - był czysty. Przed usterka, pokrywa silnika poszła w górę aby sprawdzić stan walka rozrządu itd. Wszystko było idealnie. Ale zerknąć trzeba będzie. Chociaż jestem przekonany że pokrywa juz dawno zdjęta. W poniedziałek podskocze do Dev'a, chociaż mówił że odleciał całe auto dookoła i został tylko silnik. Jeśli chodzi o rozrząd to był sprawdzany w pierwszej kolejności i tutaj wszystko gra Edit. Chyba ze EGR się przycina, ale czy to powodowało by głośna prace zaworów? W jakiej pozycji powinien być, otwarty czy zamknięty?